Тонкі волосся вимагають дбайливого відношення

Залишені без догляду, в більшості випадків вони стають ламкими, втрачають і без того невеликий обсяг і швидко брудняться порівняно з іншими видами волосся.

Короткі і прості зачіски дозволяють тонким волоссю виглядати в найбільш вигідному світлі і не втрачати здоровий вигляд від постійної тугий укладання. Ідеальними будуть стрижки пікс, боб, каре. Якщо ж не хочеться ризикувати довжиною волосся – цілком підійде стрижка драбинкою. Для фіксації можна використовувати повітряний мус або пінку, що також додасть додатковий обсяг. При цьому, не варто забувати про своєчасне очищення волосся від засобів укладання. Розчісувати волосся слід хоча б пару раз за день, але і не занадто часто, що б уникнути ризику пошкодження волосся. Металеві гребінці найчастіше занадто жорсткі для тонких волосся і можуть призвести до пошкоджень, а пластмасові сприяють утворенню статичної електрики. Краще всього використовувати гребінця або щітки з природних матеріалів: кістки, рогу, свиняча щетина, відповідних види нелакированной деревини (одні з кращих: дуб, ялівець).

Миття тонких волосся слід приділяти достатньо часу. У разі якщо волосся від природи жирні – хорошою ідеєю буде мити голову щодня. Переважно користуватися шампунями з позначкою «для тонкого волосся». Вони містять речовини, що дозволяють додатково зміцнити структуру волосся і домогтися додаткового обсягу. Шампуні з протеїнами і кератинами найбільш корисні для цього виду волосся, хоч і не є бюджетними варіантами. Бальзами та кондиціонери не рекомендуються, так як обтяжують тонке волосся, надаючи надміру прилизаний вигляд, і сприяють більш інтенсивному забрудненню протягом дня. А ось полоскання відварами трав (наприклад, кропиви) надає сприятливий вплив на здоров’я волосся.