Кожна жінка хоче бути красивою і привабливою, і це, напевно, покликання представниць прекрасної статі завжди бути чудово прекрасними.

Жіноча краса багатогранна і кожен з нас, мабуть, має своє певне уявлення про те, яка жінка найкрасивіша.

Але не може бути нічого прекраснішого природного і природної краси жінки, її привабливості і чарівності, які викликають захоплення, інтерес і пильну увагу і чоловіків, і жінок.

Питань жіночої краси присвячено безліч статей, оглядів і дискусій: як зберегти гарну зовнішність, підкреслити і зробити зовнішність жінки ще більш привабливою?

Як визначити справжню жіночу красу: для цього також застосовується правило «золотого перетину», щоб знайти ідеальні співвідношення рис обличчя. Саме цей спосіб на сьогодні досить часто застосовується, щоб визначити список «найкрасивіші жінки сучасності».

Не менш актуальним і відкритим залишається питання: який же насправді має бути найкрасивіша жінка? І хто ж та сама красива жінка сучасності?

Сьогодні ми хотіли б ознайомити вас з найкрасивішими жінками Росії 2019 року, які по праву заслужили бути в списку самих прекрасних і чарівних красунь сучасності.

Безліч глянцевих видань з року в рік складають списки і рейтинги «найкрасивіші жінки Росії», в які входять представниці різних сфер: телеведучі, акторки, спортсменки, фотомоделі, співачки.

Ми склали власний рейтинг «найкрасивіші жінки Росії 2019», які по праву увійшли у список завдяки своїй красі, заслуг і досягнутим успіхам в житті.

Пропонуємо вам скоріше дізнатися, хто ж очолив рейтинг «найкрасивіші жінки Росії 2019 року», і посів у ній почесне перше місце.

ТОП-10 Рейтинг найкрасивіші жінки Росії 2019 року — фото

Топ-1 найкрасивіші жінки Росії: Єлизавета Боярська, актрисаТоп-2 найкрасивіші жінки Росії: Світлана Ходченкова, актрисаТоп-3 найкрасивіші жінки Росії: Агнія Дітковскіте, актрисаРейтинг найкрасивіших жінок Росії: Пауліна Андрєєва, актриса, співачкаРейтинг найкрасивіших жінок Росії: Марина Александрова, актрисаРейтинг найкрасивіших жінок Росії: Ганна Чиповская, актрисанайкрасивіші жінки Росії: Олена Подкамінська, актрисанайкрасивіші жінки Росії: Катерина Клімова, актрисанайкрасивіші жінки Росії: Наталія Переверзєва, актриса, телеведуча, модельнайкрасивіші жінки Росії: Тетяна Котова, співачка, телеведуча, актриса