Краса чоловіка – це невизначене і неоднозначне поняття, що далеко не означає лише зовнішню привабливість представників чоловічої статі, але й передбачає безліч інших факторів.

Крім мужньої зовнішності і відмінного статури, не варто забувати про почуття гумору, харизмі, гострому розумі, що повинні бути характерні для справжнього чоловіка, який очолив рейтинг найкрасивіших чоловіків сучасності в Росиси.

Це також і певні риси характеру та манери поведінки, які змушують подивитися на чоловіка зовсім по-іншому, ніж просто на красиву і привабливу картинку.

Тому й виникає чимало суперечок навколо питання чоловічої краси і привабливості, вимоги до яких у кожного свої. Найкрасивіші і сексуальні чоловіки Росії: як вони виглядають і хто ж вони?

Безліч глянцевих видавництв, приміром, HELLO! і GQ, щорічно пропонують нам рейтинги «найкрасивіші чоловіки Росії», які включають представників сильної статі з різних сфер діяльності: це актори, співаки, спортсмени, бізнесмени та інші успішні чоловіки Росії.

Сьогодні ми хотіли б представити вам рейтинг «ТОП-10 найкрасивіших чоловіків Росії», у який увійшли кращі представники чоловічої статі, що досягли успіху і заслужили визнання.

Найвідоміші актори, співаки і спортсмени посіли почесні місця в сьогоднішньому рейтингу «найкрасивіші чоловіки Росії» 2019 року.

Давайте ж скоріше дізнаємося, хто ж з кращих представників чоловічої статі очолив популярний рейтинг найкрасивіших чоловіків Росії.

ТОП-10 Рейтинг найкрасивіші чоловіки Росії: фото

Топ-1 найкрасивіші чоловіки Росії: Данило Козловський, актор, продюсер, режисерТоп-2 найкрасивіші чоловіки Росії: Костянтин Крюков, актор, продюсер, ювелірТоп-3 найкрасивіші чоловіки Росії: Павло Прилучний, актор, телеведучийРейтинг найкрасивіших чоловіків Росії: Олексій Чадов, акторРейтинг найкрасивіших чоловіків Росії: Ігор Петренко, акторРейтинг найкрасивіших чоловіків Росії: Микита Панфілов, актор, телеведучийРейтинг найкрасивіших чоловіків Росії: Сергій Лазарєв, співак, актор, телеведучийРейтинг найкрасивіших чоловіків Росії: Володимир Машков, актор, продюсер, сценаристРейтинг найкрасивіших чоловіків Росії: В’ячеслав Малафєєв, футболістРейтинг найкрасивіших чоловіків Росії: Володимир Яглич, актор