Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

Christian Dior неповторний, не дарма його обожнюють як досвідчені знавці в модному світі, так і зовсім юні дівчата, які ще тільки вступають в цей величезний світ.

Топ 10 стильних суконь від Christian Dior 2017

Подивіться на лот №1. Біле плаття з довгим подолом, крізь який видніються ноги. Чи сподобається таке плаття, питання другорядне, але в оригінальності цієї моделі не відмовити.

Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

2. Чорне плаття — відвертий і спокусливий наряд. Довгий поділ залишає більше простору для зору, ніж для фантазії. Складається враження, що Діор закликає прекрасних леді поменше приховувати своїх таємниць, а побільше демонструвати красу жіночого тіла. Навіщо приховувати, коли є що показати? Погано це чи добре, кожен вирішує для себе сам!

  • Як правильно носити маленьке чорне плаття: поради та рекомендації

Мода не для того, щоб займатися моралізаторством, вона дає можливість кожному вибрати те, що йому по душі.

Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

3. Шкіряне плаття! Стильно й ефектно. Плаття на токних бретельках з шкіри залишає відкритими плечі, але приховує ноги, романтичні оборки повітряно визирають з-під довгого подолу.

Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

4. Яскраве плаття червоного кольору для пристрасних натур, які не бояться кинути виклик всьому світу! Так, я така! Одна і неповторна! Червоний колір хвилює, захоплює і манить. Червоний колір кочує з року в рік і не даремно, адже модні тенденції прагнуть дати людям те, що вони хочуть найбільше, а чого ще більше можуть хотіти скромні людські істоти. ніж кохання?

Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

5. Продовжуємо наше подальше розслідування модної колекції 2017 від Christian Dior. Що ж нас чекає в цей раз? Які відкриття? Як на рахунок романтичного сукні в дрібний горошок? Адже плаття в горох — чи не вічний тренд для тонко відчуваючих, ніжних і вразливих натур, дивлячись на яких так і хочеться їх защтить від усього світу, обігріти і радувати.

Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

6. Містичний наряд з про знаком нескінченності — вісімкою на животі, руками, які дбайливо ховають жіночу красу. Тонка тканина, вітряний образ із зображенням голубів, червоних сердечок і зелених листя, так і пахне символізмом від товаришів масонів чи це тільки здається? Як знати, як знати…

Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

7. Космічне сукню. Прделгаем подивитися на чорне плаття на тонких бретелях. У такому вбранні не буде спекотно влітку, він виглядає містично. На ньому зображений космос з сзведами і планетами. Похмурий, але розбурхує уяву вбрання для дівчат, які дивляться на світ незвично, не як всі, а можуть бачити приховані явища. Плаття для езотерично натур!Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

8. Пастельна сукні з квітами. Виглядає повсякденно і буденно з одного боку і романтично з іншого.Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

9. Шифонові вбрання: легкий, повітряні, вітряні образи для ветренных дівчат. Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

10. Одним словом, Крістіан Діор в 2017 році виразно подає всім уроки білизняного стилю! 🙂 Якщо ви спантеличені, як же носити таке вбрання, схожий на ночнушку і при цьому виглядати так, щоб оточуючі люди не запідозрили вас у неадекватності , вам стане в нагоді стаття: «Як носити ночнушку!»

Топ 10 стильних суконь від Christian Dior

Чорне плаття з мечем на боці нагадує дух бравих амазонок! Красивий шляхетний поділ створює особливу чарівність.

Як вам фотопідбірка суконь від Christian Dior 2017?