Christian Dior неповторний, не дарма його обожнюють як досвідчені знавці в модному світі, так і зовсім юні дівчата, які ще тільки вступають в цей величезний світ.

Топ 10 стильних суконь від Christian Dior 2017

Подивіться на лот №1. Біле плаття з довгим подолом, крізь який видніються ноги. Чи сподобається таке плаття, питання другорядне, але в оригінальності цієї моделі не відмовити.

2. Чорне плаття — відвертий і спокусливий наряд. Довгий поділ залишає більше простору для зору, ніж для фантазії. Складається враження, що Діор закликає прекрасних леді поменше приховувати своїх таємниць, а побільше демонструвати красу жіночого тіла. Навіщо приховувати, коли є що показати? Погано це чи добре, кожен вирішує для себе сам!

  • Як правильно носити маленьке чорне плаття: поради та рекомендації

Мода не для того, щоб займатися моралізаторством, вона дає можливість кожному вибрати те, що йому по душі.

3. Шкіряне плаття! Стильно й ефектно. Плаття на токних бретельках з шкіри залишає відкритими плечі, але приховує ноги, романтичні оборки повітряно визирають з-під довгого подолу.

4. Яскраве плаття червоного кольору для пристрасних натур, які не бояться кинути виклик всьому світу! Так, я така! Одна і неповторна! Червоний колір хвилює, захоплює і манить. Червоний колір кочує з року в рік і не даремно, адже модні тенденції прагнуть дати людям те, що вони хочуть найбільше, а чого ще більше можуть хотіти скромні людські істоти. ніж кохання?

5. Продовжуємо наше подальше розслідування модної колекції 2017 від Christian Dior. Що ж нас чекає в цей раз? Які відкриття? Як на рахунок романтичного сукні в дрібний горошок? Адже плаття в горох — чи не вічний тренд для тонко відчуваючих, ніжних і вразливих натур, дивлячись на яких так і хочеться їх защтить від усього світу, обігріти і радувати.

6. Містичний наряд з про знаком нескінченності — вісімкою на животі, руками, які дбайливо ховають жіночу красу. Тонка тканина, вітряний образ із зображенням голубів, червоних сердечок і зелених листя, так і пахне символізмом від товаришів масонів чи це тільки здається? Як знати, як знати…

7. Космічне сукню. Прделгаем подивитися на чорне плаття на тонких бретелях. У такому вбранні не буде спекотно влітку, він виглядає містично. На ньому зображений космос з сзведами і планетами. Похмурий, але розбурхує уяву вбрання для дівчат, які дивляться на світ незвично, не як всі, а можуть бачити приховані явища. Плаття для езотерично натур!

8. Пастельна сукні з квітами. Виглядає повсякденно і буденно з одного боку і романтично з іншого.

9. Шифонові вбрання: легкий, повітряні, вітряні образи для ветренных дівчат.

10. Одним словом, Крістіан Діор в 2017 році виразно подає всім уроки білизняного стилю! 🙂 Якщо ви спантеличені, як же носити таке вбрання, схожий на ночнушку і при цьому виглядати так, щоб оточуючі люди не запідозрили вас у неадекватності , вам стане в нагоді стаття: «Як носити ночнушку!»

Чорне плаття з мечем на боці нагадує дух бравих амазонок! Красивий шляхетний поділ створює особливу чарівність.

Як вам фотопідбірка суконь від Christian Dior 2017?