У власниці «Оскара» вкрали дороге плаття

Не всім по кишені таке красиве задоволення і більшість акторів беруть сукні, костюми і коштовності напрокат.

У власниці «Оскара» вкрали дороге плаття
Не обійшлося без скандалу. Ні, актриси не прийшли в однаковому туалеті, як це було на одному з нагороджень. У одній з кандидаток кінопремії «Оскар» вкрали сукню. Вперше потрапивши на вручення головної світової нагороди, актриса Люпита Нионго, що представляє кінофільм «12 років рабства», потрапила в халепу. З гардеробу зірки пропало перлове сукню, яка оцінюється в 9 млн. рублів (близько 150000 доларів).

Чорношкіра молода актриса робить тільки перші кроки в кінематографі і відразу до неї прийшов успіх. Однак радість затьмарила пропажа сукні Calvin Klien, щедро всипана перлами. У ньому Люпита отримувала свій перший «Оскар». Білизна сукні гармонійно поєднувалася з виглядом чорношкірої актриси, а декольте з дорогоцінними каменями тільки посилювало загальний ефект від туалету. Крадіжка була здійснена прямо з номера London Hotel. Ні охорона престижного готелю, ні інші працівники нічого підозрілого не помітили.

Відразу після виявлення факту пропажі були викликані співробітники поліції. Але в даний час, як повідомляє портал TMZ, пошуки не увінчалися успіхом. Всі спроби розшукати пропажу дорогої сукні по гарячих слідах виявилися безрезультатними.

У власниці «Оскара» вкрали дороге плаття
Журнал People назвав Нионго найкращою актрисою 2014 року. Fitness Magazine назвав Люпиту володаркою кращої фігури Голлівуду.

Вбрання актриси увійшов в десятку кращих на церемонії премії «Оскар». На рахунку 31-річної Нионги Люпиты всього один фільм. Зовсім нещодавно вона закінчила Єльський університет.

За свою чудову фігуру, Люпита стала іконою стилю. Преса приписує актрисі роман із музикантом Джаредом Лето, але пара не зізнається у своїх відносинах. На прямі запитання журналістів вони відповідають тільки жартами. На відміну від багатьох скандальних актрис, Нионга не намагається піариться таким екстравагантним способом. Вона всіляко намагається уникати яких би то не було скандалів.

Пропажа перлового сукні – єдина чорна пляма в житті молодої дівчини, але не пляма на репутації актриси.