Як укласти короткі волосся?

Багато сучасні дівчата віддають перевагу короткій стрижці. Насамперед, тому що такий варіант є практичним і зручним. Та й укладання на короткі волосся віднімає мінімум часу.

Давно пройшли ті часи, коли короткі стрижки вважалися неженственными і нецікавими.
Існує чимало варіантів укладання коротких волосся. Найпростіше залишити косий проділ і укласти волосся феном. Зачіска повинна вийти трохи недбалу і навіть драматичною. Не забудьте позалицятися за кінчиками волосся й укласти їх за допомогою воску.

Зробити коротку стрижку більш цікавою можна за допомогою фарбування

Кілька контрастних пасм нададуть вам лиску і зухвалості. Мова не йде про синьому або зеленому кольорі, можна використовувати каштановий або русявий колір. До того ж укладання на короткі волосся допоможе підкреслити ці пасма, зробити їх більш помітними.

У нинішньому сезоні залишається місце для епатажу. Асиметрія, голені скроні, стрижка шарами…

Все це зробить образ зухвалим і яскравим. Без уваги жінка точно не залишиться. Художній безлад відмінно підходить для жінок практично будь-якого віку, що дозволяє завжди виглядати молодо і стильно. Найчастіше укладання волосся на короткі волосся забирає кілька хвилин. Досить скористатися пінкою і укласти волосся феном. Не забудьте закріпити результат лаком середньої фіксації.

Якщо на носі урочистий захід або, наприклад, весілля, а ви відростити волосся не встигли, сумувати не варто. По-перше, завжди можна використовувати накладні пасма. По-друге, укладання на короткі волосся дозволяють створювати стильні і романтичні образи. Не забувайте, що важливу роль відіграють деталі зачіски. Це може бути квітка, мереживо, гарний обідок…

Головне, щоб аксесуар ідеально гармоніював з нарядом і не запруджував його.

Якщо ви вибрали яскраве, насичене сукню, то аксесуар повинен бути ніжним і малопомітним. Якщо ж віддали перевагу скромному поряд, то можна використовувати масивну прикрасу.

Найбільш простим варіантом укладання є легкі кучері

Якщо ви не знаєте, як укласти короткі волосся, спробуйте саме цей варіант.

Краще, щоб кучері були м’якими і природними. Якщо кілька пасом розпустяться, не сумуйте. Образ від цього стане ще більш цікавим.
На короткому волоссі можна також створити стильний образ для випускного вечора. Як відомо, випускницям дозволено практично все і цим правом треба обов’язково скористатися.

Зачіски на короткі волосся хороші тим, що не вимагають багатогодинних сидінь в кабінеті перукаря, часто вони виконуються досить швидко. Навіть, якщо ви просто помиєте голову і укладіть волосся феном, зачіска буде виглядати цілком гармонійно.

Вечірня укладка волосся на короткі волосся може бути підкреслена м’яким завитком.

Такий спосіб буде романтичним, ніжним і жіночним.

Можна створити грецьку зачіску, яка також обов’язково приверне увагу.

Як бачите, варіантів укладання коротких волосся просто величезна кількість.