Серед різноманітних видів всіх зачісок вечірні зачіски на довге волосся відрізняються своєю вишуканістю і святковим настроєм, а довгі локони дозволяють робити укладку багатьма способами. Під рукою обов’язково потрібно мати хороший фен для волосся, плойки з насадками, які виконують функції гофрування, кручення або вирівнювання і незамінні в роботі також шпильки-фіксатори. Ще знадобиться стандартний набір гребінців, лаку та пінки для волосся.

Варіанти високих вечірніх зачісок на довгому волоссі

Такий тип зачісок вигідно коригує обличчя, фігуру і легко підійде до будь-якого вечірнього вбрання. На кожне свято зі своєю тематикою робиться окрема вечірня зачіска на довге волосся, наприклад, на святі Дня святого Валентина та на Хеллуине потрібно виглядати кардинально по-різному. Якщо на урочистостях будуть танці, то потрібно зробити ставку на надійності зачіски, а для нареченої робити зачіску з урахуванням прикріплення фати і білих різних заколочок.

Як правило, краще заздалегідь випробувати вибраний варіант і безпосередньо на свято робити зачіску, яка добре на Вас дивиться.

Серед різноманітних видів всіх зачісок вечірні зачіски на довге волосся відрізняються своєю вишуканістю і святковим настроєм

Вечірня зачіска з застосуванням аксесуарів

Вечірні святкові зачіски на довге волосся виконуються в кілька етапів. Слід розглянути докладніше кожен етап:

1. Для абсолютно будь-якої зачіски, спочатку потрібно ретельно вимити волосся. Потім, не досушуючи їх до кінця, нанести рівномірним шаром мус або, за бажанням, зволожуючий гель з сильною фіксацією.

2. Голова нахиляється вперед. Після відокремте рукою один локон середньої товщини і, стискаючи рукою, надайте йому жамканную форму. Сушимо його гарячим повітрям фена. Стискати локон волосся потрібно і при сушінні, таким чином він набуває хвилястість. Висушивши локон до кінця, кілька секунд дайте йому охолонути в руці, потім разжимаем кулак.

3. Далі таким же чином, відокремлюючи кожен наступний локон, сушимо волосся повністю.

4. Одним різким рухом потрібно підняти голову і відкинути назад висушені волосся.

5. Побризкайте готові пасма фіксують лаком, надайте їм рукою потрібну Вам форму, потім ще більш ретельно фіксуємо лаком.

6. При бажанні отримати більш пишний об’єм зачіски, гребінцем-однорядкой начесываем волосся біля основи. Щоб надати створеному образу гламурність і кілька збагатити зачіску, застосуйте блискітки, затискачі з блискучими каменями, декоровані обручі або іншого на Ваш смак.

7. При наявності чубчика, краще її зачісувати набік відповідно Вашій пробору.

8. Можна зібрати волосся ззаду в зачіску хвіст, використовуючи шпильку-банан, або при бажанні просто підколоти волосся з обох боків.

9. Для повноти образу за допомогою декоративних шпильок красиво укладіть волосся

Серед різноманітних видів всіх зачісок вечірні зачіски на довге волосся відрізняються своєю вишуканістю і святковим настроєм

Робимо вечірню експрес-зачіску

Є зачіски на довге волосся на свято, які робляться буквально за кілька хвилин. Наприклад, для експрес-зачіски Вам спочатку потрібно:
— начесать пасма волосся від кореня до середини;
— зроблені пасма волосся піднімаємо над головою вгорі і кропимо фіксують лаком в невеликих кількостях;
— з допомогою круглої щітки зачесываем все волосся набік проділу, при цьому не розчісуючи повністю, а лише злегка їх пригладжуючи;
— правильно уклавши волосся, ретельно обробляємо лаком з максимальною фіксацією.

Ще один швидкий варіант – робити вечірні зачіски на довге волосся, збираючи їх на маківці. Для цього не потрібно покрокової інструкції, просто зберіть волосся в зачіску пучок максимально високо. Випали з хвоста завиті пасма виглядають більш природно і в теж час чарівно. Підкреслити образ можна аксесуарами.

Вибираючи собі зачіску з модних журналів, необхідно дивитися не тільки на загальний естетичний вигляд, а й на те, як саме Ви будете з нею виглядати.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки