Дуже стильно виглядає вечірня зачіска на коротке волосся, підібрана в повній відповідності з формою обличчя, вона вміло підкреслює привабливість образу жінки і нівелює недоліки.

Часи, коли жінки зобов’язані були бути длинноволосыми, безповоротно залишилися в минулому: все більше жінок вибирає короткі стрижки. За такими волоссям легше доглядати: коротка зачіска краще утримує обсяг, і яскравіше підкреслює жіночий образ. Всі ці переваги допомагають дамі стати чарівною.

Як укласти короткі волосся у вечірню зачіску

Часу на укладання коротких волосся йде набагато менше, ніж на зачіску з довгого волосся. Якщо у жінки стрижка «каре» на прямі волосся, то логічно укласти волосся у витончені локони; вони закріплюються мусом, фіксуються лаком для волосся, і піднімають збоку, утримуючись витонченою шпилькою. Так дама набуває витонченість і шарм.

Для зачіски «боб каре», також, вибирають локони: мусом для укладання вони закручуються у напрямку від обличчя. Можна підібрати їх на маківці, або залишити в художньому безладі; можна зробити підкреслено акуратними, або домогтися виду легкої недбалості.

Ще більш переконливий образ створюється укладанням з допомогою фена: для цього на вологі волосся наноситься спрей.

Напівкруглої гребінцем для обсягу волосся висушуються, починаючи від коріння. Збоку волосся пригладжуються до голови по напрямку до потилиці; чубчик і верхівку піднімають і укладають хвилястими пасмами в тому ж напрямку. Зачіску потрібно зафіксувати лаком для волосся.

Завжди в моді зачіска з гладкою чубчиком, і зачесанной тому дрібно-хвилястою хвилею.

Для переконливого варіанта вкладання волосся: вони підводяться і закріплюються по центру в напрямку від лоба до верхівки: така укладання робиться за допомогою мусу для волосся і фена, завбачливо підсушуючи коріння волосся. А щоб остаточно підкорити всіх присутніх на вечірці, застосовуються відповідні аксесуари: шпильки привернуть увагу і закінчать стильне оформлення образу. Обручі зі стразами зафіксують локони, а різні пов’язки зроблять образ жінки досконалим.

Як вибрати зачіску в залежності від форми обличчя

Леді з круглим обличчям доцільно створити зачіску з видовженими пасмами попереду: ця виверт візуально зробить обличчя більш довгим, що в обрамленні бічних прядок, додасть особі чарівну принадність. Для більш витягнутого особи застосовуються грайливі завитки, що дивляться в різні сторони; чубок краще укладати набік, або відкидати назад.

Збоку красиво виглядають пасма, укладені в різних напрямках. Починається укладання волосся з потиличної області, поступово просуваючись до передньої частини голови. Готова укладання фіксується лаком для волосся. Завжди добре виглядає зачіска з проділом по центру голови: в цьому випадку, волосся залишаються гладкими по центру, лягаючи все більш великими завитками на кінцях волосся.

Яку б зачіску не вибрала би дама до урочистої нагоди, оцінити і доповнити свій образ, в цілому, варто лише їй самій.