Що може бути прекрасніше весілля 14 лютого? День всіх Закоханих або День Святого Валентина просто наповнений романтикою – у повітрі витає любов, чути ніжні слова зізнань, а аромат квітів заповнює все навколо. Весілля в цей знаменний день просто приречена на успіх, а молодята – на вічну любов.

Безумовно, сама дата 14 лютого є сприятливим днем для створення любовних союзів і обіцяє молодим ніжні і трепетні почуття один до одного на довгі-довгі роки. Покровитель цього свята – Святий Валентин – священик, який у часи правління римського імператора Клавдія II поплатився життям за те, що таємно під покривом ночі вінчав закохані пари, всупереч забороні жорстокого правителя. Саме за ці діяння Валентин пізніше і був зарахований до лику святих, а всі закохані вважають цей день символічним для виголошення любовних зізнань, клятв і з’єднання доль в одну.

Інші дати лютого для весілля.

Єдиним, що може злегка зіпсувати цей день, є православні церковні канони, виходячи з яких, надмірні веселощі і святкування 14 лютого виключені, оскільки це переддень великого дня – свята Стрітення Господнього, який належить зустрічати в смиренні і молитві.

Однак, сучасні молодята усвідомлено і завчасно вибирають саме дату 14 лютого, для святкування свого весілля, зайвий раз роблячи акцент на чистій і вічної любові, яка з’єднала їх серця і поведе їх по життю рука об руку.

Для святкування весілля 14 лютого в 2017 році є маса ідей, які молодята можуть втілити в життя. Це і весілля в червоних благородних тонах прекрасних червоних троянд, і розпис в церковному напівтемряві, яка відтворює атмосферу часів священика Святого Валентина, і задіяння амурчиків, які будуть супроводжувати молодят і «стріляти» в гостей і перехожих заряджаючи їх позитивом і любов’ю. У будь-якому випадку, шану цій даті захоче віддати будь-яка закохана пара і максимально наповнити чуттєвістю і романтизмом свій весільний день.

Також, астрологи запевняють, що цей день може принести молодятам, як вічну любов і щастя, так і фальш, лицемірство у відносинах. Оскільки надмірна комерціалізація і популяризація зізнань і любові у цей день може зіграти з молодятами злий жарт і затягнути у вир почуттів, як би передбачає любов «до гробу». Якщо молодята зможуть встояти, і не піддатися позерства і загальної «значущості» цього свята, а зможуть зберегти і пронести в душі протягом усього дня унікальність відбувається таїнство сказаних клятв, тоді це і буде найкращим ознакою їх щирих і довгих відносин.

Цікавим є той факт, що, згідно з прикметами, молоді незаміжні дівчата виглядали в цей день на вулиці птахів – якщо їм зустрічався воробей, значить, наречений буде бідний, зате шлюб щирим і щасливим; а якщо зустрічався щиглик – чекай багатого нареченого і розкішною подружнього життя.

Цікаві факти з світу

  • У Шотландії 14 лютого весілля не прийнято проводити, весело в цей день бенкетують тільки холостяки і холостячки.
  • Фіни в це свято в країні вітають всіх абсолютно жінок, як у нас на 8 березня.
  • У Саудівській Аравії 14 лютого звичайний день — День святого Валентина взагалі під забороною.

Знамениті люди, які одружилися в цей день:

  • Денис Куейд і Мег Райан, шлюб довжиною 10 років
  • Сер Елтон Джон і Рінат Блауел, шлюб довжиною 4 роки
  • Шерон Стоун і Філ Бронштейн, на 6 років вистачило їх
  • Сальма Хайек і Франсуа-Анрі Піно (щаслива пара по сей день)
  • Адріана Ліма і Марко Ярич, (щаслива сімейна пара), на фото

Ми бажаємо вам свят як можна більше у ваших родинах!