3-го листопада відбулися урочистості з приводу одруження Алії Мустафін, яка стала чемпіонкою в олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, і Олексія Зайцева, спортсмена бобслеїста.

Весільне торжество проходило в місті Краснодарі, родом з якого був наречений. За новоспечених чоловіка і дружину дуже раділи їхні шанувальники. Вони бажали молодій сімейній парі щастя в їх спільного життя.

Знайомство популярної гімнастки і бобслеїста сталося восени 2015 року. Обставини цього знайомства романтичними не назвеш. І Олексій, і Алія потрапили в лікарню кожен зі своєю травмою. З того моменту вони вже не залишали один одного ні на мить. Той факт, що їх відносинам всього рік, не завадив їм піти на такий серйозний крок і зіграти весілля, яку вони ретельно приховували від оточуючих.

Як і планувала молода пара, весілля була досить скромною. А ще Олексій Зайцев розповів про таємне бажання коханої, про її мрії скоріше завести дітей.

Відносини Алії і Олексія зазнавали величезних відстанях і нечастих зустрічей, адже Алія проживає в Москві, а її коханий в далекому місті Краснодарі. Але, незважаючи на це, молода пара знаходила можливість, щоб провести час разом. А ще спортивні бази закоханих були в одному місті і це давало їм можливість частіше бачиться.

Кожен з хлопців намагався порадувати чимось іншого. Олексій взагалі писав вірші і присвячував їх своїй коханій. Почуття хлопця були щирими і тому він робив усе, щоб Алія була щаслива.

Про весілля молодих спортсменів практично ніхто не знав, навіть ті, хто здавалося б, і має бути повідомлений про майбутню подію, дізналися про це з преси або соціальних мереж. Сергій Старкін — особистий тренер спортсменки, так само був несподівано вражений новина про весілля його учениці.