Чудові зірки кіно і телесеріалів Фредді Строма і Джоанна Бредді тепер одружені! Прекрасна пара поєднувалися узами шлюбу в минулу п’ятницю на передодні Нового року.

Фредді Строма добре відомий глядачам по ролі Кормака Маклаггена в сазі про Гаррі Поттера, ролями в картинах «Історія Попелюшки-3», «Філософи. Уроки виживання», «13 годин. Таємні солдати Бенгазі» і багатьом іншим. З 2016 року популярний актор приєднався до команди «Ігри престолів» (він отримав роль Дікона Тарле). Джоанна Бредді має у своїй кар’єрі також багато ролей — і в кінокартинах, і у відомих телевізійних серіалах. Наприклад, у кількох гучних фільмах жахів: «Прокляття-3», «Колекціонер-2», і «Паранормальне явище-3», в топових серіалах («C. S. I.: Місце злочину», «Обмани мене», «Мислити як злочинець», «Детектив Раш»). В даний час вона знімається в телешоу «Куантіко» в основному складі в ролі Шелбі Уайт… Фредді і Джоанна почали зустрічатися в 2015 році — вони познайомилися на знімальному майданчику одного з телевізійних пародійних проектів, де вперше разом знімалися.

У травні минулого року в канадському Ванкувері вони вперше з’явилися на червоній доріжці. Вже не просто як колеги, не просто як друзі-актори, а вже як наречений і наречена, які офіційно заручені. На пальці у Джоани блищало прекрасне і дороге діамантове обручку. Відносини закоханих розвивалися стрімко, і ось настав довгоочікуваний фінал — весілля двох красивих зірок в мальовничому місці, в оточенні рідних, близьких, друзів.

Церемонія одруження відбулася на курорті Фоксхолл (штат Джорджія, США), закохані обмінялися клятвами і обіцянками вічної любові.