Відома, як російський професійний візажист, Гоар Аветисян вийшла заміж. Що це — весілля на спіх або реальна любов?

Гоар Аветисян дуже відома і популярна серед російських б’юті-блогерів. У свої 23 роки вона нарешті дочекалася свого судженого принца і 19 листопада цього року вийшла за нього заміж. Будучи дуже відомим візажистом, дівчина сама собі робила весільний макіяж.

Офіційний сайт — www.goaravetisyan.ru

Хто став її чоловіком? Честь стати її чоловіком був удостоєний 26-річний бізнесмен Вагик Мартиросян. Весільну церемонію урочисто відзначали в Єревані, звідки родом новоспечене подружжя. Все відбувалося в рамках вірменських традицій. Обвінчалася з правилами молода пара в древньої вірменської церкви.

Весільну сукню наречена вибрала традиційно білосніжному кольорі. Воно було досить розвиненим. Фату Гоар Аветисян вибрала собі довгу. А для того, щоб всі запрошені на їх торжество могли милуватися красою її волосся, їх вона залишила в розпущеному вигляді.

Після закінчення офіційної частини урочистостей, дівчина переодягла свій весільний наряд, замінивши його більш зручним блискучим сукнею.

Гоар Аветисян без сумнівів дуже щаслива, але чомусь не всі її передплатники поспішають розділити з нею це щастя. Вони до цих пір пам’ятають про її попередньої не відбулася весілля. Близько шести місяців тому дівчина оголосила про свої заручини зі стилістом, але до весілля справа так і не дійшла.

Шанувальники Гоар дуже сподіваються на те, що з Вагиком у неї все складеться гармонійно. Адже пара дуже швидко зійшлася і так само швидко узаконила свої стосунки. Що ж, рада їм так любов!