Во істину кажуть, що шлюби укладаються на небесах, але іноді там відбуваються якісь незрозумілі збої і закохані пари не можуть дочекатися моменту, коли скриплять себе священними узами шлюбу. І це відбувається не тільки з простими смертними, але і з членами королівських родин.

Так, наслідний албанська принц Лека II Зогу і його красуня-наречена актриса Елія Захарія оголосили про свою заручини ще в далекому 2010 році. Здавалося б, що може перешкодити царственим особам зіграти весілля негайно і спокійно поживати в законному шлюбі, народжувати спадкоємців королівської династії і щасливо правити албанським народом? Але на небесах розсудили інакше. І ось тільки зараз, через якихось шість років диво сталося: юна тридцяти трирічна наречена і такий же вічно молодий тридцяти чотирирічний наречений здійснили таїнство шлюбу в столиці Албанії Тірані. Як правило, вбрання нареченої — це особливий розділ усіх весільних новин. Не стала винятком і Елія.

Її розкішне плаття створив албанська дизайнер, воно дійсно унікальне з-за великої кількості мережив ручної роботи і перлів в обробці. Єдиною цінністю нареченої, не рахуючи дуже скромних сережок, була спадкова тіара, з символом королівської влади Албанії — цапом, прикрашена діамантами і смарагдами. А наречений був оригінальним у чорному смокінгу цікавого, не класичного крою і в сірих в смужку брюках і світло сірому жилеті.

Весілля вийшла знатної – понад 100 представників чисто королівських кровей з різних країн і ще більше членів вищої аристократії Європи поспішили привітати молоду пару з весіллям.