Дочка мільйонера Еліна Бажаєва стала законною дружиною Бекхана Мамакаева.

Днями Еліна Бажаєва, дочка мільйонера Муса Бажаєва, вийшла заміж за Бекхана Мамакаева, який є сином дуже відомого підприємця з Чечні. Торжество одруження відбулося на минулих вихідних.

Батьком Еліни є мільйонер, президент компанії «Групи альянс» Муса Бажаєв. На даний момент 22-х річна дівчина навчається і є студенткою МДІМВ. А молодий Бекхан, якому вже стукнуло 25 років, випустився з університету в Лондоні. Він володіє небагато-немало шістьма мовами. Знайомство молодої парочки сталося в кінці зими. І вже через кілька місяців Еліна дала ствердну відповідь своєму коханому на їй пропозицію руки і серця. Дівчина розповіла про те, що в Бекхане змогла розгледіти свого майбутнього чоловіка. Вона змогла побачити в ньому дуже мужньої людини саме тому дала йому свою згоду стати його дружиною.

Весільне торжество проходило з величезним розмахом у ресторані з назвою LE LOUIS XV. Запрошення отримало 110 осіб.

Наречена була одягнена в сукню від відомого модельєра ZUHAIR MURAD. Вартість даного весільного вбрання обійшлася в 20 млн. рублів. Для того, щоб створити шлейф таких величезних розмірів, майстрам довелося витратити близько чотирьох місяців.

Відзначимо також те, що батьки Еліни Бажаевой — Муса і Луїза, не прийшли на весілля до своєї доньки. Все це за давніх чеченських традицій. На своїй сторінці у Instagrame молода дівчина висловлює величезну подяку її модельєрові Зухаиру Мураду за пошита їм шикарне весільне плаття. Вона говорить про те, що Зухаїр зміг перетворити цей дуже важливий день у її житті в самий прекрасний і особливий.