Те, що стандартні способи проведення весільних церемоній вже не зовсім в тренді — відомо всім, однак дії, до яких вдаються молодята, щоб зробити своє весілля нестандартної стають щораз більш і більш непередбачуваними.

Напевно, багато хто чули про молодят, які одружилися на вершині високої гори, або про чоловіка і жінку, які висловлювали весільні клятви, стрибаючи з парашутом, однак ще більш оригінальною є весілля під водою.

Звичайно виникає абсолютно адекватний питання — як взагалі можливо провести весілля під товщею води? Виявляється, що це не так вже й важко, потрібно лише небагато практики й приготувань. Першими підводний весілля провели подружжя Райт, які занурилися в теплі води поблизу Мальдівських островів на цілих 12 метрів, прихопивши з собою свідків і фотографів.

Нестандартна весілля відбувалося наступним чином: молодята дісталися до заздалегідь обраного місця з допомогою катера, і незважаючи на незручність вони все ж не відмовилися від стандартного дрес-коду — смокінг і плаття. Після всіх необхідних приготувань вони пірнули вглиб Індійського океану і почали церемонію. Всі клятви, вітання та інші тестові атрибути весілля були умовно вимовлені слова згоди були замінені на таблички «Так», які вони просто піднімали вгору. Після цього був пристрасний поцілунок, який вони довго репетирували в басейні.

На цій веселій ноті весілля закінчилося і молодята повернулися на сушу чоловіком і дружиною.

Відео весіль під водою:

А от організація підводного весілля в Єгипті:

Що необхідно знати при організації весілля під водою?

  • Звернеться за інструктажем до професійного інструктора з дайвінгу за консультаціями
  • Знайти того, хто зможе під водою провести церемонію як в Рагсі, тут вже можна все импровезировать
  • Організувати підводні аксесуари з обважнювачами або при необхідності прив’язати, що б було все як у космосі
  • Серйозно подумати хто зможе виконати підводну зйомку фото і відео, не кожен оператор має для цього техніку + навіть вміння плавати
  • Можливість організувати відео трансляцію для інших гостей на березі відео кабелю
  • Вибрати потрібне місце по прозорості води у водоймі, морі, океані або басейну, а також врахувати погодні обставини
  • Вся церемонія проходить в більшій мірі за рахунок жестів
  • Необхідні спеціальні чорнило для підписів під водою
  • Час на проведення підводного церемонії обмежена, до 20 хвилин.