Ще трохи і в сімействі Міддлтон знову пролунають нотки весільного маршу. На цей раз виходить заміж молодша дочка в сім’ї. Піппа Міддлтон у свої 33 роки нарешті знайшла свою другу половинку і тепер готується до майбутнього веселощів, яке заплановано на 20 травня 2017-го року. Щасливим обранцем Піппи став дуже багатий інвестор 41-річний Джеймс Меттьюз. Закохана парочка вирішила спочатку розписатися, а десь в кінці травня обвінчатися. Для таїнства вінчання вони вибрали церква святого Марка, що знаходиться в Беркширі.

церква святого Марка в графстві Беркшир

Весільні запрошення вже розіслані всім гостям майбутнього торжества, на якому зберуться майже всі члени королівського сімейства. Діти Кейт і Вільяма будуть виконувати важливі, як для них, ролі: принц Джоржа на час перетворитися у пажа, а принцеса Шарлотта буде «квіткової дівчинкою». Сестра Піппи теж не залишиться осторонь. Вона буде виступати на весіллі у ролі читця.

Батьки Піппи Міддлтон є засновниками компанії, яка надає послуги з організації святкових заходів. Саме тому Піппа вирішила не залучати сторонніх людей до планування свого весілля, а проявила бажання зайнятися її організацією самостійно. А хоче майбутня наречена саму красиву церемонію, стиль якої не повинен виходити за межі елегантності.

Всім дуже цікаво дізнатися, яке ж весільну сукню буде прикрашати Піппу в день її весілля. Але поки відомо лише те, що чаклувати над ним буде дизайнер з Британії Джейлс Дікон, талантом якого захоплюються Дрю Беррімор, принцеса Беатріс і Скарлетт Йоханссон. А решта для нас залишається великою таємницею.

Після того, як офіційна частина урочистостей закінчиться, на всіх гостей урочистостей чекатиме теплий прийом в сімейному маєтку батьків Піппи, який знаходиться в Баклбері. Прийом планують провести саду.

Всім відомо, що Піппа і її наречений Джеймс Меттьюс раніше вже перебували у відносинах. Але вони були не довгими. У 2012 році пара розлучилася, залишившись при цьому хорошими друзями. Після возз’єднання нову спільну життя вони почали лише через кілька місяців. Їх роман розвивався так стрімко, що через шість місяців Джеймс вирішив не втрачати таку гарну наречену і зробив їй пропозицію стати йому дружиною. Це романтичне подія сталося, коли молода пара разом проводила вихідні дні в графстві Камбрія, в Озерному краї. Джеймс вирішив не відступати від класики і, згідно встановлених канонів, попросив руки своєї коханої у Майкла Міддлтона, її батька, чим дуже здивував Піппу. Його пропозиція стала для неї дуже несподіваним.

Як повідомляє жовта преса, Джеймс сам придумав дизайн кільця, яке одягнув на палець своєї коханої Піппи під час заручин. А перевтілював кільце з ідеї у реальність ювелір Робінсон Пелхэм. За деякими не підтвердженими даними Джеймс віддав за це миле прикраса більше чверті мільйона доларів. І це природно: у гарній і чарівній нареченої має бути і відповідне колечко.

Ця пара вважається ідеальною, так як і Джеймс, і Піппа є вдалою партією один для одного. Про свої заручини вони оголосили в середині літа 2016 року. Батьки Піппи Міддлтон, Майк і Керол, дуже раді за свою дочку. Вони вважають, що тільки Джеймс подарує їх Піппі щасливе життя. І це не дивно, адже він викликає у них лише теплі почуття.

Піппа Міддлтон виходить заміж

Після того, як парочка була заручена, об’єктом загального обговорення стала їх майбутнє весілля. Багатьох цікавить питання, не перевершить весільне торжество молодшої Міддлтон королівське весілля її сестри. Але з цього приводу можна відповісти лише одне — ця церемонія однозначно буде однією з найкрасивіших урочистих церемоній майбутнього року. А нам нічого не залишається, як тільки чекати весни 2017 року.