У кожному році вибір і переваги весільних дат молодятами постійно відрізняється. Якщо молода пара вирішила одружитися, то один з перших питань виникає – коли?

Перше, що вони вирішують це сезон року: зима, весна, літо або осінь. Багато залежить від переваги та особливого положення з питання прискорення весілля. Кожен рік найпопулярніший час для весілля вважається за статистикою в Рагсах це кінець літа і початок осені.

Вибір весілля на конкретний місяць. Тут важливо розуміти особливості кожного місяця відштовхуючись від релігійності, наявність свят, сезону відпусток ваших родичів і т. д. Ми докладно описали особливості одруження на кожен місяць – Січень, Лютий, Березень, Квітень, Травень, Червень, Липень, Серпень, Вересень, Жовтень, Листопад, Грудень.

Пости в році визначають у великій мірі коли не можна вінчатися, але також надають традиційно сильний вплив і на вибір весільних дат. Найбільше вплив має 4 великих посади, які мають чіткий період у роки, а також плаваючі дати з року в рік, Тут вам допоможе детально ця стаття.

Сприятливі дні приваблюють багатьох молодят у виборі рішення дати. Це можуть бути і гарні дати, чи релігійні свята, такі як Червона гірка або весілля на Покрову 14 жовтня. Знову ж такі все це ви знайдете в кожному наведеному нами місяцях.

Весілля по днях тижня. Тут більше питання при виборі стає в площину практичності, відштовхуюся від робочих днів. Не зручно запрошувати гостей у четвер на весілля, коли багатьох потім йти на роботу в п’ятницю, так і в сам день весілля виникають складності у них з відходом з роботи. Тому П’ятниця і Субота традиційно найпопулярніші дні тижня. З іншого боку інші дні більше підходять для невеликих весіль, до 15 осіб, яким не складає труднощів зібратися в будь-який день тижня. Є і плюси в цьому, хоча б те, що ціни на весільні послуги цих останніх днів будуть значно нижче, ніж в п’ятницю і суботу.

А як ви обираєте дату для весілля? Пишіть в коментарях нижче.