Весілля в лютому справді вважають кращою зимової весіллям. Погода в цьому місяці більш спокійна, ніж у грудні або січні. Багато сяючого снігу, мороз і сонце – ось головні атрибути лютневої весілля. Саме тому, багато молодята, вибираючи дату свого весілля, орієнтуються на лютий. Однак, якщо не передбачити все заздалегідь і не вибрати найбільш сприятливі дні, можна зіткнутися з різними неприємностями та несподіванками. Для того, що б цього не сталося, і ваша лютнева весілля пройшло на всі 100%, давайте розглянемо основні її особливості.

Прикмети

Здавна, за народними переказами, лютий був дуже сприятливим місяцем для одруження. Вважалося, що наскільки міцним буде мороз в день весілля – настільки молодята сильно і міцно будуть любити один одного. Лютневим нареченим народні прикмети обіцяли щастя і взаєморозуміння, а також довгий, надійний і вдалий союз. Лютий – самий світлий і сонячний місяць зими, тому і лютневі весілля були набагато веселіше і задерикуватіше, передчуваючи швидкий прихід весни. Виходячи з цього і прикмети для лютневих молодят благополучні:

 • Якщо в день весілля в лютому кружляє віхола і випало багато снігу – молодят чекає грошове благополуччя і спроможність.
 • Дуже сильний вітер без снігу віщує молодятам вітряну сімейне життя.
 • Якщо у весільний день неждано вдарить мороз – це обіцяє швидке поповнення в родині, при чому, швидше за все, буде міцний і сильний хлопчик.
 • Якщо молодята хочуть бачити свою майбутню сім’ю у повному достатку і гармонії – прикмети називають найбільш сприятливий для цього день – Масляну (або навіть весь Масляний тиждень). Здавна, пари, які одружилися в цей день вважалися більш успішними і щасливими.
 • В цілому, згідно з прикметами, лютий був дуже вдалим місяцем для весіль. Вважалося, що молодята, які поєднали свої долі в цьому місяці будуть жити душа в душу взаєморозуміння, вірності і гармонії один з одним.

Кожна з перерахованих вище прикмет має певний сенс і історію походження, але якщо любов двох молодих сердець щира і взаємна, то ні дощ, ні сніг не стануть їм перешкодою. Крім того, лютневе весільну захід можна спланувати таким чином, щоб у разі сльоти і несприятливих погодних умов знайти криту локацію і для фотосесії, і для відеозйомки.

Сприятливі дні для весілля в лютому 2017 році

Для лютневих молодят вкрай важливо правильно визначитися з датою весілля. Найбільш сприятливим вважається період від Різдва Христового 7 січня до Масляної включно, тобто в лютому – це перша декада. Особливо благополучним вдень у лютому місяці вважається сама Масниця – молодята будуть жити «як у маслі кататися». Найменш сприятливим вважається вельми популярний на Заході день для одруження – 14 лютого, оскільки для православних – це переддень Стрітення Господнього і за святковий стіл замість молитви сідати не належить. Варто не забувати і про високосний рік і особливості весіль у цей час!

Найкрасивіші дати і сприятливі дні:

 • 14 лютого — вже дуже багато бажаючих одружитися в цей день
 • 29 лютого — для любителів полоскотати собі нерви у високосний рік, але 2017 рік звичайний рік, а також:
 • 04.02.17 (субота)
 • 12.02.17 (неділя)
 • 17.02.17 (п’ятниця)
 • 24.02.17 (п’ятниця)

Детально інформація на кожен день: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 або 29-го

Однак, сучасні традиції проведення весіль доводять вже не перший рік, що молодята багато в чому орієнтуються виключно на свій лад і самі вибирають час і дату своєї лютневої весілля. І дійсно, адже кожна пара молодят бачить цей день по-своєму.

Що стосується певних дат у 2017 році, то ми радимо молодоженом звернути увагу на 2 і 5 лютого. У ці дні всі починання і задумані справи будуть успішними, а романтика і любов не покинуть сім’ю наречених довгі-довгі роки. 9 лютого можуть обирати днем свого весілля цілеспрямовані і більш прагматичні пари, які хочуть реалізуватися як в сімейному житті, так і в досягненні кар’єрних висот. Для романтичних і трепетних натур астрологи рекомендують найкращий день у лютому для весільної церемонії – 10 лютого – цей день обіцяє ідилію у відносинах і благополучний довгий союз двох люблячих сердець. Для пристрасних пар, які схильні до лідерським і амбітним відносин підходящої може стати дата 24 лютого. Вибравши цей день для свого весілля, молодята приречуть себе на довгі і щасливі стосунки з повним взаєморозумінням і підтримкою. Також, астрологи радять дату 27 лютого тим натурам, які схильні до повної самовіддачі та взаємодопомоги у відносинах – цей день принесе у вашу новостворену сім’ю вірність, гармонію і відданість.

Місячний календар на 2017 рік також виділяє декілька дат, які здатні привнести в долю молодят деякі корективи. Сприятливі дні зміцнять любов двох окрилених душ і створять сильний, тривалий і гармонійний союз ще більш щасливим і вдалим. Зокрема, особливої уваги заслуговують дати: 14 лютого (Місяць в знаку Тільця), 19 лютого (Місяць у знаку Рака) і 21 лютого (Місяць у знаку Лев).

Для тих пар, які хочуть більш вагомо вивчити вплив Місяця на їх сімейне життя виходячи з їх конкретних знаків Зодіаку, а також дати народження кожного з молодят – слід вивчити спеціальний місячний календар. У ньому чітко зазначено дні молодиків і повнолуння, розташування Місяця в певних фазах і сузір’ях, що допоможе більш детально визначити ідеально підходящий день для весільного торжества. Не слід забувати, що такий підхід може захистити пару і від необдуманого вчинку, неправильно обраної дати, яка згодом наклала б відбиток на їхні долі і можливо негативно вплинула б на їх майбутню сім’ю.

Відео лютневої весілля:

Безумовно, кроєм гороскопів, місячного календаря і народних прикмет, молодятам, які хочуть укласти щасливий шлюб в лютому слід також звернути увагу на церковні канони і православні традиції. Зокрема, особливо несприятливими є 15 лютого – день Стрітення Господнього, а також дні Масляного тижня. Крім того, якщо Великий піст зачіпає кінець лютого – вінчатися в такі дати церква категорично забороняє.