Молодятам з Харкова напевно їх весілля запам’ятається на довгі роки, завдяки тому, що вони святкували її не зовсім по-звичайному. Замість того, щоб орендувати автомобіль, вони вирішили взяти в оренду тролейбус і, вказавши замість маршруту свої імена (Діма+Аня), вирушили у своє перше спільне подорож по місту.

Напевно багатьох цікавить питання, навіщо вони віддали перевагу тролейбусу замість звичайного автомобіля? Відповідь криється в тому факті, що наречений працює у тролейбусному депо і саме тут пара познайомилася. Як розповіла Аня (наречена), її перша зустріч з Дімою (нареченим) сталася коли вона прийшла відвідати в депо свого батька, який протягом останніх 20 років працює на тролейбусі. Майбутній наречений Анни їхав на зміну її батькові. Між молодими людьми зав’язалася розмова, і вони зрозуміли, що хотіли б проводити більше часу разом. Як видно з усього описаного вище тролейбус зіграв важливу роль у створенні нової сім’ї, і не віддати належного даного виду транспорту було б не правильно з боку нареченого і нареченої.

Весільний тролейбус на протязі довгого періоду часу їздив по всьому місту, привертаючи увагу перехожих та автомобілістів. Багато реагували дуже захоплено і, напевно, ряду людей, використання тролейбуса в якості весільного автомобіля здалося дуже цікавою і незвичайною ідеєю. Гості, що прийшли на весілля, теж були дуже здивовані, так як ніхто з них не знав про те, що молодята вирішили віддати перевагу громадському транспорту замість звичного весільного кортежу.

Подібні варіанти організації весілля ми зустрічали раніше, як наприклад на представленому нижче відео:

Фотографії весілля і тролейбуси

Такий варіант рішення питання з транспортом на весіллі не тільки оригінальний, але досить ефективний. З досвіду знаємо, що значно краще замовити на весілля 1 великий автобус або наприклад тролейбус, ніж вирішувати багато питань з машинами. Варто ще врахувати що всім їхати в одному великому салоні значно веселіше і це згуртованість гостей буде тільки посилюватися до застілля. Як варіант, ми рекомендуємо звернути увагу на кордедж із головна машина + одне велике транспортний засіб і ВСЕ!