На які неординарні, а іноді і необдумані вчинки готові піти молодята, щоб день весілля запам’ятався всім і надовго? Чого не зробиш заради того, щоб така знаменна подія, як весілля, назавжди залишилося в пам’яті не тільки молодих подружжя, але і всіх запрошених на цю урочисту подію.

Наприклад, візьмемо обручки. Обмінюючись ними під час церемонії одруження молодята передають один одному шматочок своєї душі і серця. Одні вважають, що чим дорожче будуть обручки, тим солідніше буде весь процес шлюбної церемонії. А інші навпаки, думають, що важлива не їх вартість, а ті турбота і тепло, з якими ці весільні атрибути зроблені, і виготовляють їх з метеоритного осколка.

Але є і такі унікальні молодята, які вважають обмін кільцями занадто простим і банальним процесом. І всупереч загальній думці, обмінюються на весільному торжестві не кружальцями, а… удавами. Так, так, саме удавами. Такий незвичайний випадок стався на весільній церемонії в Китаї. Пара молодих подружжя обмінялися на весіллі удавами із золотим забарвленням.

Дана подружня пара говорить про те, що удави обвили їх тіла, і це є символом того, що їх любов буде вічною і міцною.

Пара китайських подружжя, до того ж, займається волонтерством щодо охорони тваринного світу. У їх будинку побувало достатню кількість тварин, які дуже рідко зустрічаються в природі, починаючи від павуків і закінчуючи отруйними зміями.

Незважаючи на те, що ми вважаємо удавів дуже страшними, китайці вважають такий незвичайний обряд цілком звичайним.