Шикарне плаття, красивий манікюр і правильний макіяж – це необхідні речі для нареченої. Однак крім цих речей не можна забувати ще за один головний момент, це весільні зачіски. Адже без цього весільний образ нареченої не відбудеться. Весільні зачіски на довге волосся або короткі можуть бути самими різними.

Як підібрати зачіску?

Якщо дівчина має акуратні, мініатюрні риси обличчя, то весільні зачіски на довге волосся краще зробити з великими локонами.

Коли у дівчини великі риси обличчя, то небажано робити об’ємні, пишні зачіски, які будуть акцентувати увагу на цьому нюанси і зроблять обличчя ще ширше. Для такої дівчини більше підходять гладкі зачіски з різними аксесуарами і прикрасами, це можуть бути квіти, камені, намистини.

Але прикраси потрібно розташовувати ззаду або на маківці, інакше риси обличчя будуть більшими.

Якщо наречені з витягнутим обличчям, то не можна робити високі зачіски, інакше вона буде виглядати просто смішно. Довге волосся і чубчик ефектно виглядають у дівчат з маленьким чолом, але волосся краще зібрати в локони, вспушенные біля коренів. Якщо у жінки досить великий ніс, то візуально його можна зменшити, якщо зачесати локони на лоб і щоки.

Зачіски з зібраними волоссям

Можна помітити, що з кожним роком весілля стають більш яскравими, урочистими, незвичайними, стильними. Наприклад, у моді на весілля замовляти прогулянки на конях, плавати на яхтах, їздити на мотоциклах, орендувати трамвай і так далі. Після таких пригод молодята просто вибиваються з сил, проте ніхто не бажає показувати гостям свою втому в такий знаменний день. Також не повинен видавати втому і зовнішній вигляд нареченої. Тому зачіски на довге волосся на весілля необхідно підбирати дуже серйозно. Безумовно, зачіска дівчини повинна витримати всі випробування і залишатися стійкою, красивою. Весільна зачіска на довге волосся може бути зібрана в пучок або шпильками, що виглядає досить стильно, елегантно. Щоб доповнити образ така зачіска може бути з невеликими плетінням або завитками. Дуже витончено виглядають зібране волосся разом з аксесуарами.

Прикраси волосся квітами

Зачіска на весілля на довге волосся дуже часто доповнюється квітами, які завжди користувалися популярністю. Цей аксесуар гармонійно вписується в повітряний образ нареченої, підкреслюючи її ніжність, тендітність, красу. Однак і тут слід враховувати деякі нюанси, щоб отримати неперевершений образ. Наприклад, якщо наречена має рідкісні тонке волосся, то весільні зачіски на довге вплітають всього один білий квіточка, але досить великого розміру. Він буде акцентувати увагу і приховає рідкісні волосся. Якщо ж волосся дівчини дуже пишні й густі, то бажано вплітати в зачіску ніжні, скромні бутони квітів і невеликого розміру. Адже якщо вплести великі бутони, то образ нареченої стане непропорційним, то є дуже об’ємним у верхній частині.