Стрижка каре виглядає стильно і цікаво. Каре відмінно приховує недоліки і підкреслює гідності кожної жінки. До того ж вона прекрасно гармонує з будь-якою формою обличчя.

Каре є відмінною основою для весільної зачіски

Сучасні весільні зачіски на каре виглядають оригінально і стильно.

Існує величезна кількість різних варіантів для укладання волосся середньої довжини. До того ж можна використовувати весільні аксесуари, які вражають жіночністю і романтичністю.

Найпростіше, звичайно, зробити локони або кучерики

Це можуть бути як великі, об’ємні кучері або хвилі, так і дрібні завитки. Головне — добре закріпити зачіску, щоб вона протрималася до кінця святкового вечора.

Стильним рішенням є ретро варіант

Ретро варіант дозволяє показати всю свою привабливість і підкреслити красу весільного вбрання. Важливо, щоб ретро зачіска гармоніювала з сукнею.

Для круглолицих наречених відмінно підійде начіс

Об’ємний верх візуально зробить обличчя більш худим і витягнутим.

Таку укладку можна доповнити чубчиком, тоді образ вийде більш цікавим і оригінальним.

Якщо ви є володаркою подовженого каре, то ніяких хвилювань з приводу весільної зачіски у вас виникнути не повинно.

Стиліст запропонує цілий ряд шикарних рішень, вам залишиться лише вибрати підходящий варіант. Це може бути гарне плетиво або коса, начісування, завивка… Враховуйте не тільки переваги, але й стиль весільної сукні, форму особи. Якщо ви вибрали ошатне плаття з безліччю стразів, прикрас, то краще зупинитися на скромній зачісці. Якщо ж, навпаки, ваше плаття скромне і ніжне, то можна використовувати яскраве прикраса для волосся. Можете розглянути картинки в журналах, щоб зрозуміти, який спосіб вам ближче.

Правильно підібрана зачіска повинна приховувати недоліки обличчя

Приміром, якщо у вас масивний лоб, зачіска повинна підкоригувати цей момент.

Від аксесуарів відмовлятися не варто, вони зроблять образ гармонійним і святковим

Весільна зачіска на каре підкреслить урочистість самого заходу. У теж час потрібно бути акуратним, щоб не перестаратися. Жінка не повинна втратити свою унікальність під час підготовки до важливої події.

Зовсім не обов’язково звертатися до перукаря або стиліста. Красиві локони жінки цілком може зробити самостійно, без допомоги професіоналів. Достатньо просто скористатися плойкою потрібного об’єму або мати бігуді.

Якщо ваша стрижка дуже коротка, тоді можна скористатися накладними пасмами, знайти які в наш час зовсім не проблема.

З допомогою таких пасм можна добитися відмінного ефекту, наприклад, зробити асиметричну зачіску. Відмінним варіантом для короткого каре є також начіс. В такому випадку краще підібрати плаття, яке буде демонструвати красу плечей і шиї.

Окрасою каре є чубчик, яка може бути пряма, коса, густа або інші креативні варіанти, які роблять образ нареченої оригінальним і стильним.