Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Звичайно ж, мати довге гарне волосся – це мрія багатьох жінок. Але не кожна жінка може дозволити собі це. А є модниці, які люблять короткі зачіски і не планують поки нічого міняти. Адже коротка стрижка практична, а укладку можна зробити не гірше, ніж на волоссі іншої довжини.

Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Останнім часом спостерігається тенденція того, що на вулиці частіше зустрічаються дівчата саме з короткими модними стрижками. І навіть на весілля нареченої частіше стали робити зачіски на короткі волосся із чубчиком так і без. Адже зараз є величезна кількість образів, які можна створити, використовуючи різні весільні аксесуари. І тоді будь-які весільні зачіски на коротке волосся будуть виглядати стильно і витончено.

Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Весільні аксесуари для зачіски

Зараз існує безліч різноманітних зачісок для весілля на короткі волосся, які зроблять образ нареченої ніжним, жіночним і романтичним. А допомагають у цьому різні аксесуари, які, звичайно ж, повинні бути правильно підібрані. Зараз вже стандартна зачіска з фатою не відноситься до єдиного головного атрибуту весільного вбрання. Її можуть замінити гарні прикраси для волосся у вигляді гребеня з камінням Сваровські, шпильки з квітами, декоративні шпильки. Можна волосся прикрасити діадемою, стрічками і так далі. Всі ці прикраси будуть не тільки підкреслювати індивідуальність нареченої, але і привертати увагу до її зачісці.

Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Якщо у дівчини хвилясте або пряме волосся, то до зачісці можна додати декоративний акцент у вигляді шпильки. Якщо наречена не бажає прикрашати свої волосся фатою, то в такому випадку можна використовувати підходящу до загального поряд капелюшок або бант. Також оригінально виглядає на коротких волоссі обруч з квітами з камінчиків і намистин. Але тут, головне, не переборщити. Якщо весільну сукню яскраве і насичене різними прикрасами, то в такому випадку краще підібрати більш скромний аксесуар для волосся. Якщо ж навпаки, то прикраси для зачіски потрібно підбирати яскраве.

Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Варіанти зачіски з діадемою

Дивним прикрасою весільної зачіски є діадема. Якщо саме такий аксесуар був обраний для весілля, то в такому випадку всі інші прикраси будуть просто недоречні. Також зачіска буде виглядати чудово, якщо разом з діадемою використовувати пишну багатошарову фату, білого кольору. Правила створення зачіски досить прості. Чим багатше діадема, тим витонченіше повинна бути укладання. Цей аксесуар підходить до будь-якого кольору волосся, крім мелированых. Так як з діадемою багатобарвні пасма не виглядають красиво.

Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Для весілля можна вибрати зачіску черепашка, прикрасити її діадемою і тоді наречена на очах перетвориться в справжню царицю морів. Також можна зробити простий високий начісування на маківці. Діадемою можна прикрасити будь-яку весільну зачіску із чубчиком. Наприклад, укласти її набік. У будь-якому разі з таким аксесуаром наречена буде виглядати чудово. А для того, щоб зачіска мала ідеальний вигляд, необхідно за кілька тижнів до весілля оновити кінчики волосся. І тоді ніщо не зможе зіпсувати зовнішній образ нареченої.

Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Зачіски з фатою

Ще в давнину нареченої покривали свої волосся фатою, коли виходили заміж. За віруваннями, це захищало від пристріту і було символом скромності і відданості. З тих пір цей аксесуар став досить популярним і навіть зараз серед величезного розмаїття він не загубився і раніше є основною прикрасою волосся нареченої. З фатою дівчина виглядає романтично і загадково, що змушує серце майбутнього чоловіка сильно битися в грудях при вигляді своєї нареченої. За своїм бажанням дівчина підбирає фату середньої довжини або ж зупиняє свій вибір на довгій фаті. У будь-якому разі зробити зачіску на коротке волосся можна за різними варіантами.

Якщо дівчина бажає зробити зачіску з розпущеними волоссям, то в такому випадку для закріплення фати використовуються лак для волосся сильної фіксації, шпильки і кіски. Незважаючи на те, що на короткі розпущене волосся закріпити довгу фату досить проблематично, саме такий варіант вибирають багато молоді особи. Адже варіант найдовшої фати чудово виглядає з коротким волоссям.

Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Якщо довжина волосся дозволяє, то в такому випадку можна заплести волосся в колосок навколо голови і прикрасити таку зачіску фатою. Такий варіант також буде виглядати красиво і оригінально. Адже весілля – це веселе, але стомлююче торжество, а така зачіска на коротке волосся досить зручна і практична. Крім того, в такому образі наречена буде виглядати дуже красиво і зворушливо.

Однак вибираючи аксесуар, також слід пам’ятати, що до вибору фати варто підійти серйозно. Довжина її повинна повністю відповідати стилю і образу нареченої.

Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

Модні укладання для короткого волосся

В найважливіший день свого життя кожна наречена хоче бути просто чарівною. Але для цього необов’язково кардинально змінювати свій звичний образ. Досить просто зробити гарну модну весільну зачіску і тоді зачіска на коротке волосся буде виглядати інакше. Отже, для весілля можна використовувати наступні варіанти:

 • Стрижка каре. Якщо у вас саме така стрижка, то в такому випадку можна спробувати зробити для весілля ретро-укладку, великі хвилі або спробувати варіант з накладними пасмами.
 • Короткий боб. Ця зачіска схожа на каре і відрізняється тільки тим, що кінці пасма підстригають симетрично або асиметрично. В цьому випадку можна запропонувати варіант з різними проборами (косий, прямий або зигзаг), укладання з начосом, укладання у вигляді локонів. Також можна запропонувати зачіску з використанням широкої стрічки або з чубком.
 • Стрижка Гарсон. Зробити весільну зачіску з такої стрижки досить просто. Можна використовувати такі види укладок, як елегантні хвилі, начісування на маківці або на лобі. Також можна використовувати накладні пасма, які з допомогою бігуді або спеціальних щипців накручують і формують з них недбалі локони. Для того, щоб короткі волосся були менш помітні їх збирають на потилиці і прикривають за допомогою фати. У прядки для прикраси можна вставити шпильки з намистинками або шпильки зі стразами.
 • Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

  Стрижка з чубком – варіанти укладання

  Іноді трапляється так, що чубчик є важливим елементом весільної зачіски. Вона може бути абсолютно різною залежно від того, якої форми буде чубок. За бажанням вона може бути різної довжини, асиметрична, у формі арки, густа чи ні. Під час створення весільної зачіски з чубчиком можна зробити наступне. Її можна залишити гладкою або ж укласти набік кількома способами. Все залежить від побажань нареченої і початкової стрижки. Якщо короткі волосся планується завити в дрібні кучерики, то пряма чубчик не підійде. Косою чубчиком можна додати каскад. В такому випадку використовується гель, який буде тримати зачіску в потрібному положенні. Якщо планується зробити об’ємну чубок, тоді можна використовувати начіс або ж укладання за допомогою фена.

  Проте вибір завжди за нареченою. Головне, щоб стрижка з укладанням відповідала стилю весільного плаття.

  Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами

  Весільні зачіски на коротке волосся з фатою, діадемою або квітами