Зміст статті:

  • 1 Сукню для випускного
  • 2 Моделі вечірніх суконь для повних жінок та дівчат
  • 3 МОДНІ СУКНІ ДЛЯ ВИПУСКНОГО БАЛУ 2015
  • 4 Модні сукні для дівчат – випускний бал 2015
  • 5 Ідеї зачісок і макіяжу для випускного вечора:
    • 5.1 Новини моди

Сукня для випускного

Випускний вечір – надзвичайно важлива і значима подія в житті кожної людини! Він відомий закінченням шкільних чи студентських років, і кожен хоче виглядати на ньому належним чином, щоб запам’ятати найяскравіші моменти.

Звичайно, абсолютно всі мають клопоти з підбором наряду для цього вечора, але найбільш серйозно це відноситься до дівчат.

Не пошкодуйте часу і засобів на вибір сукні, адже це трапляється всього 1-2 рази в житті, а фото і пам’ять будуть зберігатися вічно! Постарайтеся вибрати гарне вбрання, який підійде вам і за стилем і за кольором, і найголовніше – ляже по фігурі.

5 головних правил, які слід пам’ятати при виборі сукні на випускний:

Ні в якому разі не допускайте того, що б на плаття було все: браслети, кільця, намиста, стрази, ланцюги, мереживо, бісер. Ви не на весіллі в Індії, а на випускному, тому чим простіше плаття, тим воно краще і елегантніше.

Не обов’язково витрачати шалені гроші на сукні. Завжди можна приділити трохи більше часу і гарненько пошукати в магазинах з демократичними цінами. Також можна пошукати хороші варіанти в інтернет магазинах, на Ebay, AliExpress, але це треба робити заздалегідь, так як строк доставки товару там досить тривалий.

Потрібно бути дуже обережною з великими вирізами, глибокими декольте, прозорими вставками або стяжками. Хоча все це зараз у моді, але всього має бути в міру. Плаття не повинно бути повністю прозорим. Якщо ж ви зважилися вибрати варіант з відвертіше, то нехай це будуть вже всім відомі класичні фасони, наприклад, можна вибрати плаття в підлогу з повністю відкритою спиною – це буде дуже вишукано і витончено і в цьому випадку вже нічого іншого не потрібно просто підібрати правильні аксесуари.

Підбирайте сукні, виготовлені з хороших і високоякісних тканин. Повірте, наряд з дорогого і якісного матеріалу виглядає набагато краще і багатше.

Дуже важливим моментом є правильний підбір аксесуарів. Їх не повинно бути багато, не треба вішати прикраси на всі можливі місця як роблять багато хто.

Якщо ж у вас в руках буде знаходитися красивий, яскравий блискучий клатч, то громіздкі браслети і кільця будуть недоречні. Також і якщо ви зважитеся на масивне намисто, то нехай воно буде одне, щоб тільки воно притягувало погляд.

Також, виникає безліч розбіжностей з приводу довжини сукні. Спочатку передбачалося, що на випускному має бути сукня в підлогу. Варто дотримуватися цієї думки, адже це вечірнє вбрання для урочистої події, а не для нічної гулянки.

Природно вибір стоїть за вами, але з допомогою цих порад, ви зможете бути більш зорієнтовані в правильному напрямку.

Моделі вечірніх суконь для повних жінок та дівчат


 

 

МОДНІ СУКНІ ДЛЯ ВИПУСКНОГО БАЛУ 2015

Модні сукні для дівчат – випускний бал 2015

 

Модні сукні для випускного балу минулих років

 

Гарні вбрання для випускного балу юним панянкам до лиця!

 

 


Ідеї зачісок і макіяжу для випускного вечора:

Яку зачіску зробити красиву до випускного вечора юним красуням? А який макіяж вибрати найкраще? Дивіться фотографії!