Організатором для свого весільного торжества Ліза Адаменко, працює в модельному бізнесі, вибрала агентство Віри Брежнєвої, яке займалося саме цим родом діяльності. Але, як з’ясувалося, Брежнєва зовсім не вміє підбирати хороших кандидатів, і від цього може постраждати рейтинг її компанії.

Адаменко віддала руку і серце не першого ліпшого, адже з Валентином Івановим вони вже давно знайомі, а серйозні відносини між ними почалися близько трьох років тому. І дівчину зовсім не лякав розрив у їх віці, що дорівнює тридцяти семи років. Головне, що її обранець її любить, і каже, що це назавжди.

Фінансове становище майбутнього чоловіка давало можливість провести весільну церемонію у будь-якому куточку Землі. Для організації свята вони вирішили звернутися до хороше агентство, яким порахували шлюбну контору колишньої солістки «віа гри» — Віри Брежнєвої. Ліза розповідає, що з самого початку організацією їх весілля займалося саме це агентство. Його майбутнім дружинам порекомендували друзі. Був укладений договір і погоджена його фінансова частина. Місцем проведення весілля був запланований замок в південній Франції. Організатором весільного процесу була Ганна Чуприс, яка стала виявляти великий інтерес до бюджету урочистості.

Першим, що насторожило майбутніх подружжя і свідчило про обман з боку менеджера даного агентства, виявилася сума до оплати за замок, який хотіли орендувати в Ніцці. Вона опинилася в двоє більше реальної.

Наступним аргументом стала вартість послуги по роздруківці запрошень. Після перевірки виявилося, що Анна завищила суму в чотири рази. Майбутній нареченій довелося особисто звернутися в друкарню, щоб знизити вартість даної послуги.

Але останньою краплею, зірвала терпіння у майбутніх подружжя, стало запрошення московських декораторів у Францію. Вони були згодні попрацювати в Ніцці, але тільки зі своїми декораціями, вартість доставки яких могла залишити Валентина Іванова без копійки грошей. Тобто зробити його банкрутом. І тут, несподівано для всіх, Ганна Чуприс відмовилася далі працювати з майбутніми нареченим і нареченою. Вона заявила про те, що всі отримані на організацію весілля гроші, пішли на телефонні розмови. Анна більше не виходила на контакт. Але все це не змогло перешкодити відбутися весілля Лізи Адаменко Валентина Іванова. Як і було заплановано, свято одруження проходило в замку біля Ніцци, конячки паслися на луках, а намет був повністю в кольорах. Рита Дакота, а так само Влад Соколовський виконували пісні. А весільний букет дістався Емілії Вишневської. Славна вийшла весілля!