У волосся сучасної жінки буває безліч проблем. Вони ламаються, січеться, випадають, тьмяніють — загалом, постійно потребують догляду. Як допомогти нашим волоссю без зайвих витрат. Всі вдячні прогресу і радіють його новинкам. Але ніхто не задумується про шкоду, наприклад: шампуню для волосся.

Всі компанії з виробництва хімії для волосся збагачуються з наших гаманців. Як це неприємно усвідомлювати, але основна маса споживачів нічого не змінює і не збирається цього робити в майбутньому. Основним мінусом при частому використанні засобів по догляду за волоссям та шкірою голови було і залишається погіршення структури волосся і волосяних фолікулів. З бабусиних розповідей і фотографій столітньої давності можна помітити, що дівчата і жінки відрізнялися своїми пишними косами. Це не казки, а реалії того часу.

Отже, миємо голову без шампуню, і отримуємо користь для волосся та економію для бюджету.

Шампуні можна замінити поживними маслами і відварами з органічних трав.

Якщо ваші волосся втомилися боротися із зовнішніми подразниками, вам слід почати активне зміцнення їх коренів. Випадання волосся це дуже неприємне явище для будь-якої людини. «Що допомагає від випадання волосся» — цим питанням задаються багато. Ось головні поради по догляду за волоссям при випаданні:
— виключити механічні і хімічні травми волосся (будь то завивки або фарбування). Якщо це неможливо, то звести їх до мінімуму;
— не використовувати високу температуру при догляді за волоссям. Потрібно відкласти в дальній ящик фени, праски і плойки;
— не мийте волосся дуже гарячою водою. Також не робіть це частіше 2-3 разів у тиждень;
— правильно підбирайте тип зачіски. Коріння волосся сильно виснажуються і втомлюються від постійних навантажень на них.

Не нарощуйте волосся без необхідності, інакше вона може з’явитися.

Здорові волосся потребують здорове та збалансоване харчування. Організм повинен отримувати необхідну кількість абсолютно всіх мікроелементів. Неважливо жири це або вітаміни. При систематичному недоотримання компонентів волосся починають тьмяніти і випадати.

Якщо у вашій тарілці будуть овочі і фрукти, риба і м’ясо, то здорові волосся, і не тільки вони, вам гарантовані.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки