Як підібрати окуляри?

Сонцезахисні окуляри – неодмінний атрибут сонячної погоди. Крім естетичної функції окуляри від сонця виконують ще й дуже важливу задачу – захищають наші очі від шкідливого ультрафіолету. В особливо жарких регіонах сонцезахисні окуляри доводиться носити з 7-8 місяців у році, тому не дивно, що модниці намагаються підібрати стильний і модний аксесуар.

Щоб вдало підібрати окуляри, потрібно орієнтуватися на форму свого обличчя. Сонячними окулярами можна згладити різкі лінії і риси обличчя або підкреслити достоїнства. Отже, існує кілька форм особи: овальна, кругла, квадратна, трикутна або «серце», видовжена, прямокутна, ромбовидна, «перевернутий трикутник».

Як підібрати окуляри?

 

Овальне обличчя стилісти і дизайнери називають найбільш універсальними і практично ідеальними. У власниць таких осіб майже немає прямих рис обличчя, всі вони плавні і згладжені. При овальних обличчях можна вибирати окуляри будь-якої форми. Добре, якщо найширша частина очок буде такою ж, як і сама широка частина особи.

У круглолицих модниць вилиці – найвидатніша частина особи. Їм підійдуть окуляри, які зроблять його більш овальним: квадратної форми, «метелики», «котячі очі», з масивною верхньою частиною, без оправи взагалі. Єдине табу – очки круглої форми.

Як підібрати окуляри?

Квадратні особи теж можна зробити більш м’якими, підібравши правильні окуляри: «авіатори» або великі круглої форми. А ось від занадто прямих ліній і гострих кутів краще відмовитися.

Серцеподібна форма обличчя характерна широким чолом, великими вилицями і мініатюрним підборіддям. Якщо очки будуть дуже великими або ж на оправі й дужках буде громіздкий декор або яскравий принт, то лоб і вся верхня частина обличчя буде здаватися ще більше, а підборіддя та рот загубляться на цьому тлі. У цьому випадку найкраще підійдуть окуляри-«метелики», «авіатори» і середнього розміру окуляри з низькою посадкою.

Як підібрати окуляри?

Трохи схожий на попередній тип особи – перевернутий трикутник. На відміну від серцеподібної ця форма відрізняється масивним підборіддям. Згладити цю рису особи можуть «котячі» окуляри або окуляри з масивної верхньою частиною.

Прямокутним особам підійдуть великі і круглі оправи, окуляри-«авіатори». Вони згладять кутасті підборіддя, зроблять вилиці вже і витонченіше. А ось вузькі окуляри, окуляри з мінімалістичним оправами у такому випадку не підійдуть.

Як підібрати окуляри?

Витягнуте (довгасте, прямокутна) особа характеризується високими вилицями, кутастим підборіддям, майже прямою лінією росту волосся. Пом’якшити такі риси можна великими окулярами з м’якими кутами. Не рекомендується окуляри з маленькими вікнами або без оправи.

У ромбовидного особи широкі вилиці, вузькі лоб і підборіддя. Щоб візуально звузити вилиці і розширити лоб, потрібно звернути увагу на окуляри овальної і прямокутної форми (але ні в якому разі не ширше скул), окуляри, у яких нижня частина трохи розширена або без оправи. Зовсім не підійдуть цим особам окуляри«котячі очі», вузькі оправи, оправи з гострими кутами і широкі окуляри.

Як підібрати окуляри?

Приміряючи в магазині сонячні окуляри, експериментуйте і розгляньте всі наявні варіанти. Якщо сумніваєтеся – сфотографуйте у різних окулярах і вибирайте ті, в яких подобаєтеся собі більше.