Якщо грамотно підійти до вибору стрижки, можна до невпізнання змінити овал обличчя, неправильну форму черепа, скорегувати недоліки зовнішності і підкреслити найбільш виграшні її гідності.

Існує чимало онлайн-сервісів, які дозволяють заочно вибрати ідеальну для вас стрижку або зачіску. Досить завантажити власне фото і шляхом простого монтажу візуально приміряти на себе будь-який стиль і образ.

Якщо підбір стрижки, укладки або кольору волосся на комп’ютері – не ваш варіант. Якщо ви віддаєте перевагу особисту консультацію у майстра-перукаря, тоді сміливо вирушайте в салон, де вам підберуть ідеальний варіант. Справедливості заради, варто зауважити, що консультація у майстра – послуга не безкоштовна. Щоб заощадити на цьому, можете прийти в перукарський зал, заздалегідь озброївшись знаннями про те, які стрижки та укладання підходять тій чи іншій формі обличчя.

Як підібрати стрижку для овального обличчя

Ця форма обличчя вважається ідеальною згідно теорії «золотого перетину», тому серйозної корекції для неї не потрібно. Підійдуть стрижки будь-яких форм, однак слід враховувати зростання: якщо він вище середнього, то занадто короткі (гарсон, пікс) будуть делат фігуру ще більш масивною. Виняток становлять дами субтильного статури. І навпаки, маленький зріст не терпить занадто довгого волосся, які роблять фігуру присадкуватою.

Як підібрати собі стрижку, якщо у вас кругле обличчя

У цьому випадку перед вами стоїть завдання витягнути форму обличчя, з чим добре впораються асиметричні подовжені чубчика. Не варто захоплюватися «каскадом» та будь-якими градуйованими формами особи. Вибирайте прості стрижки, при яких пасма у особи залишаються максимально прямими і довгими.

Якщо у вас красива лінія плечей і шиї, добре буде виглядати градуйований боб-каре з подовженням на обличчя.

При цьому кут подовження від потилиці повинен бути максимальним, а найдовша пасмо повинна бути набагато нижче лінії підборіддя. Коротка пряма чубчик для круглого особи протипоказана.

Як підібрати стрижку людям з трикутним обличчям

Такий тип характеризується вузьким чолом і набагато більш широким підборіддям. Приховати цю диспропорцію допоможе густа чубчик з крайової лінією у формі арки. А ось каре довжиною до побородка – табу. Добре виглядають стрижки градуйованою форми, наприклад, каскад.

Стрижки для особи у формі серця

Такі особи характерні широким лобом і вузьким підборіддям, що чудово приховують асиметрична чубчик і стрижка «драбинка». М’яка окантовка у особи візуально додасть обсягу в області щелепи. Всіляка філіровка і рвані краї стрижок і укладання у великі голлівудські локони ідеальні для жінок з особою у формі серця.

Як підібрати стрижку для прямокутного і квадратного особи

Характерна риса такої форми — важка лінія підборіддя, яка по ширині співпадає з шириною лоба. Слід уникати зачісок і стрижок з центральними проборами, а також прямих ліній. Каре, короткі стрижки (шапочка, гарсон) ще більше підкреслять важке підборіддя. Вибирайте м’які округлі форми і асиметрію.

Озброївшись цією інформацією ви завжди без праці зможете підібрати стрижку і укладку, яка підкреслить вашу індивідуальну красу.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки