Акуратно заплетені коси або незвичайна зачіска з елементами плетіння завжди відрізняється оригінальністю і привабливістю, мода на них не проходить ніколи.

Саме тому багато жінок намагаються навчитися плести косички різними способами. В інтернеті можна відшукати величезну кількість відео та фото, на яких подані прості уроки для початківців як плести кіски.

Найпопулярніші різновиди косичок

Можна заплести коси на довгих або середніх волоссі, вони можуть складатися з трьох, чотирьох, п’яти і шести прядок. У деяких випадках кіски стають частиною зачіски з коротких пасом. До основних видів можна віднести наступні варіанти плетіння кіс:
— проста коса (колосок);
— французький варіант;
— дракончик;
— риб’ячий хвіст;
— коса навиворіт;
— коса-джгут;
— афрокосички і т. д.

Кожна з цих кос відрізняється своїми особливостями, але усі вони виглядають дуже красиво. Будь-яка жінка зможе навчитися плести прості варіанти кісок, а при певних навичках і вправності освоїть і більш складне плетіння.

Як заплести косичку-колосок

Щоб зробити цю просту косу, необхідно підготувати гребінець і гумку, а далі слідувати поетапно:
1) Добре розчесати всю голову, а після розділити волосся на три частини.
2) Правий і лівий локони взяти в різні руки і по черзі (починаючи з лівого боку) накласти їх на середню пасмо. Пасма поміняють свої місця.
3) Продовжувати виплітати тим же чином до потрібної довжини, підтягуючи пасма донизу.
4) Закріпити косичку гумкою, залишивши довгий або короткий хвостик.

Щоб вийшов простий красивий колосок, потрібно зробити все дуже акуратно. Після того, як ця косичка буде освоєна, можна переходити до більш складних видів плетіння. Як говориться у різних відео-уроках: «Вчися і батоги!»

Як французьку косу заплести

Принцип плетіння схожий з плетінням колоска. Зробити французьку косичку можна так:
1) Розчесати волосся і відокремити частину волосся зверху голови. Для надійності виділені волосся можна зафіксувати, а потім розділити їх на три частини.
2) Почати роботу потрібно так само, як і при плетінні колоска, але при цьому кожен раз необхідно захоплювати рукою частина вільних волосся з обох сторін почергово і вплітати їх в основну косу. При цьому пасма потрібно туго підтягувати.
3) Плести таким чином необхідно до самого потилиці. Дійшовши до низу голови, потрібно продовжити плетіння, як при звичайному колоску.

Більш детальну схему плетіння французької коси можна знайти на різних фото в інтернеті і уроках, що описують цю процедуру.

Як заплести зворотну косу

Зворотна косичка плететься за принципом французької, тільки вільні пасма вплітаються не зверху основних пасом, а знизу. Потрібний результат, плетений в зворотному напрямку, виходить вкрай цікавим.

Рельєфна коса притягує погляди і робить свою володарку особливо привабливою.

Варіації зачісок з косами

За допомогою косичок можна створити красиві і дуже незвичайні зачіски, які підійдуть як для повсякденності, так і для святкових заходів. В незалежності від того, яка стрижка зараз на голові дами, коси можуть заплітатися не тільки в звичайному горизонтальному напрямку, але і в протилежному вертикальному, а також по діагоналі (з косою) і вкруговую по всій голові.

Відмінним вибором для дівчат з кучерявими волоссям стане зачіска-водоспад.

Робиться вона за принципом французької коси, але при цьому деякі локони залишаються вільними і красиво спадають на плечі. Водоспад можна заплести в один ряд або зробити ще оригінальніше в два ряди.

Дуже красиво і свіжо на голові виглядає корзиночка.

Косичка охоплює волосся по всій голові, починаючи від вуха, і йде по колу. Такий варіант підійде не тільки дівчатам, але і дорослим молодим жінкам, що бажають виглядати охайно й акуратно, мати свій власний стиль.
Дами можуть заплести дві або більша кількість звичайних кіс, а після цього переплести їх різноманітними образами або зібрати у вузол. Кількість варіантів зачісок з косами і схем їх плетіння, величезна, і кожна з них неповторна.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки