Як погладити весільну сукню?

Якщо ви ще до кінця не визначилися, яке плаття вибрати, щоб відчувати себе справжньою Королевою, яскравою і неповторною, то можете подивитися і ці статті:

  • Червоні весільні сукні 2014 незвично, але красиво!
  • Модні весільні сукні. Тенденції весни-літа 2014 року
  • Весільні сукні: мода в грецькому стилі

Як погладити весільну сукню?

Як погладити весільну сукню в домашніх умовах.

Отже, ви знайшли Чоловіка своєї Мрії та збираєтеся з’єднати з ним своє щасливе серце якщо не на століття, то на більшу частину свого життя. Ви світитеся від щастя і радості, довго шукали і вибрали модне, розкішне весільне плаття, але справи не чекають і наполегливим чином вимагають від вас пильної уваги. Отже, рекомендації і поради, як правильно погладити весільну сукню самостійно вдома.

В першу чергу його потрібно погладити і привести в порядок. Як правило, робити це дівчина буде у себе вдома, тому ось кілька порад представницям слабкої статі. Сукня з фатою можна тримати над парою. На допомогу прийде спеціальний парогенератор. Якщо ви таким не запаслися, то сміливо відправляйтеся у ванну кімнату. Там наберіть повну ванну дуже гарячої води і розвісьте акуратно плаття безпосередньо над нею. Таке розташування допомагає досягти бажаного результату набагато швидше. З допомогою водяної пари, що виділяється від гарячої води і, згідно із законами природи, піднімається вгору, плаття швидко вбере вологу і саме розгладиться. Але будьте уважні — якщо на вашому платті є самоклеючі стрази або блискітки, то вони від гарячої температури повітря відразу ж відпадуть.

Як погладити весільну сукню?

Тому перед тим, як почати цю процедуру, переконайтеся, що на тканини немає прикрас. Якщо вам такий спосіб не підходить, то можете використовувати праску і просто погладити плаття своїми руками. Але в цій справі є маленький секрет — це використання марлі або особливого виду тканини, який можна придбати в магазині. Якщо ви прогладите плаття без неї, то можна легко пропалити весільний наряд або поставити на ньому пляма.

Нареченій буде легше пропрасувати сукню, якщо їй на допомогу прийде подруга або будь-яка інша людина, що знаходиться поблизу. Він буде підтримувати сукню, поки ви поступово почнете його розгладжувати. Праска потрібно налаштувати на одиницю чи двійку, ні в якому разі не більше, адже плаття можна пропалити навіть через марлеву прошарок.

Пар краще не використовувати, якщо ж без нього прасування не йде, то включіть саму слабку потужність і тримайте праска в декількох сантиметрах від тканини. Далі — дивіться за обставинами: якщо тканина розгладжується, то залишайте праска обраному відстані, якщо ж ні, то поступово тримайте його ближче до поверхні сукні.

При використанні парового режиму складіть марлю в кілька разів, і бажано попередньо перевірити роботу праски на стороннього предмету. Якщо він не пошкоджений і не залишає плям, пройдіться по сукні в тих місцях, які найменше доступні оточуючим. Тільки після цього приступайте до безпосередньої прасування виробу.

Але будьте уважні — як правило, при пошитті весільного плаття використовується не один вид тканини , а два і більше. Тому вибір режиму праски буде залежати від типу тканини, з яким ви в даний момент працюєте.
Звичайно ж, буде набагато зручніше, якщо наречена заздалегідь віддасть весільну сукню на прасування у спеціальний зал, де досвідчені люди впораються з цією проблемою в мить ока.

Якщо ж все-таки ви зважилися своїми силами впоратися з цим, подивіться це відео про те, як правильно гладити речі, можливо, воно допоможе вам в цій тонкій справі.

Будьте щасливі і прекрасні! Сайт Platyamodnye.com бажає Вам гарної весілля і щасливого заміжжя!

Вас не утруднить поставити «спасибку» у своїй соц. мережі? Заздалегідь дякую, я була в вас впевнена 🙂