Пам’ятаєте, як я говорила, що не треба мати досвід в оздобленні квітами для того, щоб скласти свій весільний букет? Що ж, я все ще так думаю. Тим не менш, коли справа доходить до шиття весільного плаття, я думаю, що досвід – це дуже і дуже хороша річ. Якщо ви раніше ніколи не шили сукні, підіть і зшийте кілька. Розберіться в тому, що ви робите, і тільки потім вирішіть, чи взятися за свою весільну сукню.

Це зовсім не неможливий проект, але це складно, це вимагає майстерності.

Моя сестра, моя мама і я (і так, Девід теж) взялися за Проект «Весільна Сукня» в різдвяні канікули. Це було складніше і займало більше часу, ніж ми очікували (звичайно ж). Це призвело до Проекту «Бігова доріжка», все робилося в останній момент, ми шили навіть опівночі. І в кінці, це був набагато більш стоїть проект, ніж я собі уявляла. Плаття ще не зовсім готове, і я залишаю за собою право скаржитися на нього пізніше (пам’ятаєте це)! На жаль, ви не побачите завершений проект до серпня, боюся що ви будете чути тільки чутки і шепіт. Але! До мене були прохання провести вас через процес створення сукні, так що поїхали!

Найкрасивіші весільні сукні зібрані в одній статті: Весільні сукні 2015.

Зміст статті:

 • 1 Крок 1: Оберіть свою модель
 • 2 Крок 2: Виберіть свою тканина
 • 3 Крок 3: Прийміть рішення про простих зміни
 • 4 Крок 4: Муслиновый макет
 • 5 Крок 5 – Зміни, Зміни, Зміни
 • 6 Крок 6 – Зміна паперової моделі
 • 7 Крок 7 – Розрізати і розмістити свою тканина
 • 8 Крок 8 – Навертає все плаття
 • 9 Крок 9 – Зшийте це чудове плаття
 • 10 Крок 10 — Завершення
  • 10.1 Дивіться також відео-урок про те, як пошити весільну сукню з відкритою спиною своїми руками:
  • 10.2 Новини моди

Крок 1: Оберіть свою модель

Моя модель – це вінтажний модель Vogue. Симпатично, ні? Ура! До речі, тут ви можете подивитися інші вінтажні сукні: Вінтажна мода 2015 — 2016. Модні сукні на фото.

Ключ до вибору моделі – це вибрати що-те, що вам подобається основна будова – в цьому платті є рельєфні шви і гофрування і немає певної талії.

Це такі елементи моделі, які було б практично неможливо змінити.

Крок 2: Виберіть свою тканина

Коли ви виберете свою модель, у вас з’явиться досить гарне уявлення про те, яка тканина вам потрібна. Я вже писала про своє пошуку тканини, але я шукала шовк середньої щільності – і я знайшла найкрасивіший у світі кремовий шовк відтінку рум’ян. Непритомність.

Крок 3: Прийміть рішення про простих зміни

Зараз настав час вирішити, які поправки ви хочете внести в модель. В моїй моделі ми вирішили зняти рукави, трохи підігнати виріз і прибрати «кокетки» навколо шиї. Ці невеликі зміни змусили мене відчути, що плаття моє, але не змінили основне будова сукні.

Крок 4: Муслиновый макет

У той час як цей крок є величезним тягарем, я б ні за яких обставин не радила пропускати його. Тут робиться вся дійсно важка робота. На цій стадії ви робите свої вимірювання, отримуєте модель, ріжете і відзначаєте тканина, робите невеликі зміни, які плануєте (для нас це прибрати рукава!) і сшиваете сукню. Зараз у вас є дивне муслиновое сукню. Воно буде ВЕЛИЧЕЗНИМ (я ношу четвертий розмір, згідно Vogue, у мене 12 розмір, ми пошили 10 розмір, і воно все ще було до біса великим на даному етапі). Також, відверто кажучи, воно буде не дуже вдало виглядати на даній стадії (дивитися фото внизу), але не панікуйте. Воно буде вдалим після.

Крок 5 – Зміни, Зміни, Зміни

Цей крок вимагає неймовірної кількості навичок. І якщо ви не феноменально гнучкий чотирирукий геній шиття, ви не можете зробити це самі. Одягніть свій муслиновый макет. Встаньте перед дзеркалом. Намагайтеся не соватися (ха!). Скажіть сестрі або інший мудрою швеї взяти свої шпильки і прикріплювати їх до сукні як божевільна, поки воно не буде сидіти так як повинно. Тепер настав час обговорити виріз (він добре виглядає? Вам слід більше відкрити його? Ви хочете трохи змінити форму?) і довжину. Обговоріть, комфортне плаття і як ви себе відчуваєте. Обговоріть всі дрібниці.

Далі. Знімаєте сукню (обережно, в ньому повно шпильок). Головна швачка бере голку і нитку і наметывает всі зміни, які вона зробила (інший варіант: швачка може фактично зробити все намітки-зміни поки ви у сукні). Після цього, приміряйте його останній раз, щоб переконатися, що воно підходить.

Крок 6 – Зміна паперової моделі

Муслиновое сукня акуратно розрізається. Головна швачка кладе його на початкову модель і акуратно переносить всі зроблені зміни на папір (Як на мене, так цей останній крок – це наполовину майстерність і наполовину магія вуду).

Крок 7 – Розрізати і розмістити свою тканина

На цьому етапі нашого процесу ми жахливо спізнювалися. Моя модель виглядає простий і О БОЖЕ, вона непроста. Зміни з’їли цілих два дні, і ми повинні були повернутися в Сан Франциско. Отже, Девід і я не спали до опівночі, жартували про Проект «Бігова доріжка», і дуже обережно розрізали і відзначали ярди і ярди шовку. Розрізання тканини цю вправу в точності. Після магії, яка брала участь у зміні моделі, вам потрібно розрізати тканину надзвичайно точно, і переконатися, що вона розкладена дуже правильно за текстурою тканини. Після того, як вона вся розрізана, ви використовуєте нитку, щоб відзначити всі зазначені точки в тканини.

Крок 8 – Навертає все плаття

Ті, у кого слабке серце, навіть не читайте цей крок! Тому що на цій стадії, я клянуся Богом, ви вручну наметаете все плаття стібками середнього розміру (на фотографії я роблю саме це). Це звучить божевільно, і це в якомусь роді насправді шалено, але я повинна сказати, що ця частина мені сподобалася найбільше. Моя сестра і я сиділи, і в цій старомодною манері вручну наметывали весільну сукню. Коли це було зроблено, я його приміряла, щоб переконатися, що воно добре сидить, і ми внесли завершальні коригування. Так як ви тільки що наметали сукню, якщо що-то все не так як треба, ви можете зняти стібки і виправити це.

Крок 9 – Зшийте це чудове плаття

Ось воно. З’являється швейна машинка, і ви нарешті сшиваете плаття раз і назавжди. Якщо ви робите підкладковий матеріал для свого плаття, ви розріжете і пришьете його зараз. В даний момент ми в середині між цим і наступним кроком.

Крок 10 — Завершення

Ще належить зробити: Моя сестра робить криноліни для сукні з тюлю і потім прикріпить їх до підкладкового матеріалу. Потім вона відправить плаття назад до мене, і я прикреплю мереживну бейку і кілька ґудзиків ззаду. Може бути, я вишию наші імена і дати на внутрішній стороні, тому що якщо це плаття – не фамільна цінність, тоді я не знаю, що є фамільною цінністю. Фамільна цінність або чортова фамільна цінність, коли як.

І ось, леді й джентльмени, як шиється весільну сукню. Це вимагає багато часу і любові, і терпіння, але в кінці процесу, ви дуже прив’язані до свого плаття.

Це не щось, на що ви накопичили грошей, це не те плаття, яке ви приміряли і в яку закохалися. Ні, це плаття, яке ви придумали в своєму серці й голові, над яким ви працювали до крові, лаялися, і ви сприяли його створенню. І я не впевнена, що є щось краще.

Ось і готово ваше весільне плаття, а як його правильно погладити, розповість наша стаття: Як погладити весільну сукню?

(Автор Мег Кін, Головний Редактор)

Дивіться також відео-урок про те, як пошити весільну сукню з відкритою спиною своїми руками: