Як правильно наносити рум’яна

Останні штрихи макіяжу — рум’яна, розставляють потрібні акценти у створенні образу. Знання, як наносити рум’яна, враховуючи кольоротип і форму обличчя, тип шкіри, призначення макіяжу, допоможуть уникнути помилок у створенні привабливого вигляду. Макіяж покликаний підкреслювати вигідні сторони зовнішності і нівелювати недоліки. Роль рум’ян в цьому не можна недооцінювати. З їх допомогою можна зробити пухкі щічки худіша, а неправильну форму обличчя наблизити до класично овальною.

Як правильно наносити румяна

Види рум’ян і способи їх нанесення

По консистенції рум’яна поділяють на три основних види:

  • сухі: розсипчасті, компактні і рум’яна — кульки;
  • кремоподібні і помадні;
  • рідкі.

Кожен вид рум’ян має свої особливості і техніку нанесення.

Розсипчасті рум’яна-пудра належать до найбільш вживаним, їх просто наносити на припудрену шкіру пензлем, легко регулюючи інтенсивність відтінку. Пудрові рум’яна вважаються універсальними, підходять для будь-якого типу шкіри, виглядають природно і знімають жирний блиск на шкірі. Більш тонкий помел відрізняє компактні рум’яна, але відмінного результату можна досягти тільки за допомогою гарної м’якої кисті.

Як правильно наносити румяна

Кулькові рум’яна стоять осібно у ряді сухих рум’ян завдяки своїй здатності підлаштовуватися під будь-який відтінок макіяжу з допомогою змішування відповідних за тону кульок. Вони вимагають особливо м’якої кисті для отримання природного тону. Кульки рум’ян мають різний набір відтінків у відповідній палітрі. Макіяж, в якому використані рум’яна — кульки, завжди виглядає вишукано натурально.

Всі види сухих рум’ян є завершальною частиною макіяжу, вони наносяться тільки на пудру.

Кремоподібні або помадні рум’яна накладаються на підготовлену шкіру, тобто під пудру. Їх можна наносити на чисту шкіру особи або зверху на тональний крем або тональну основу. Розтирати кремові рум’яна рекомендується з допомогою спеціального спонжика, але можна вдатися до допомоги подушечок пальців. При цьому стежити, щоб кордон рум’ян і тональної основи добре розтушовувалася до непомітного переходу. Кремові рум’яна більше підходять для вечірнього макіяжу.

Як правильно наносити румяна

Рідкі рум’яна найбільш складні в нанесенні, так як швидко підсихають на шкірі і погано піддаються коригуванню у разі невдач. Їх слід попередньо розігріти на долоні і швидко нанести кінчиками пальців на потрібну область обличчя. Рідкі та кремові рум’яна особливо красиво лягають на суху шкіру. Кремоподібні рум’яна містять живильні масла, вони рекомендуються для зрілої шкіри, так як не підкреслюють зморшки на обличчі.

Бронзери і хайлартер також можна віднести до особливого типу рум’ян. Але їх використання в повсякденному макіяжі обмежено, оскільки вони надають шкірі мерехтіння і блиск. Бронзери або бронзатор не тільки дарує шкірі сяючий вигляд, але і підкреслює або імітує загар.

Як правильно наносити румяна

Нанесення рум’ян в залежності від форми обличчя

Класична класифікація виділяє чотири основних форми обличчя: овальне, кругле, квадратне і трикутне. Більш точна додає прямокутник, ромб і трапецію, як проміжні види контурів і форм особи. Оскільки саме овальне обличчя прийнято вважати найбільш гармонійним, макіяж при інших формах спрямований на моделювання овалу. Знаючи, як правильно наносити рум’яна в залежності від форми обличчя, вдається зробити макіяж, щоб з будь-якими природними даними виглядати красиво.

Розглянемо, як правильно наносити рум’яна на овальне обличчя.

Щасливим власницям особи овальної форми досить легко пройтися щіткою з рум’янами по поверхні скул. Почати лінію рум’ян слід на яблучках, які виходять на щоках у результаті широкої посмішки. Закінчити шлях руху кисті розтушовуванням лінії рум’ян біля скронь. Щоб красиво підкреслити високі вилиці, потрібно взяти два підходящих за гамою відтінків. Більш світлий відтінок нанести на яблучка, а більш темний — на вилиці. Переходи добре розтушувати. Якщо макіяж вечірній, замість більш темного відтінку рум’ян добре використовувати бронзери.

Як правильно наносити румяна

Як правильно наносити рум’яна на кругле обличчя, щоб звузити його візуально, і приховати пухкі щоки?

Макіяж на круглому обличчі створюється за допомогою вертикальних ліній. Рум’яна слід вибрати на 2-3 тони темніше шкіри і наносити пензлем, рухаючись знизу вгору від підборіддя до скул. І далі — вздовж скронь до лінії росту волосся. Щоб зробити кругле обличчя більш рельєфним, втягнути щоки і нанести рум’яна в утворилися западини круговими рухами. Розтушувати за допомогою кисті або губки при використанні кремових рум’ян. Кругле обличчя буде здаватися візуально більш вузьким, якщо для опуклих областей щік брати рум’яна світлого рожевих відтінків, а для западин — з коричнево-червоної гами.

Як правильно наносити румяна

Квадратне обличчя можна загострити, розташовуючи рум’яна за напрямом лінії віскі — кінчик носа. Рухом знизу вгору нанести рум’яна навскоси трохи нижче скул, завівши лінію до кінця щік. Ще одна область для нанесення рум’ян — частина щоки, яка знаходиться поза лінії підборіддя — мочка вуха.

Як правильно наносити румяна

Прямокутне обличчя більш витягнуте в порівнянні з квадратним. Наблизити його форми до овальним допомагає макіяж з нанесенням рум’ян за виступаючим частинам скул і нижньої щелепи.

Як правильно наносити румяна

Трикутна форма обличчя виглядає більш врівноваженою по ширині, якщо затемнити найширшу частину, і нанести рум’яна на вилиці та виступаючу частину чола.

Як правильно наносити румяна

Трапецієвидний особа має дуже широку нижню щелепу і відносно вузький лоб. Зробити пропорції гармонійним допомагають різні відтінки рум’ян і пудри. Рум’яна слід наносити від підборіддя до скронь, а виступаючі області нижньої щелепи прітемніть з допомогою пудри, вибравши її на два тони темніше.

Як правильно наносити румяна

Ромбовидное особа відрізняють вузькі лоб і підборіддя при виступаючих вилицях. Добре коригують обличчя в бік овальної форми рум’яна, нанесені на вилиці, нижню частину підборіддя і уздовж росту волосся на середині чола.

Як правильно наносити румяна

Худе і витягнуте обличчя виглядає втомленим і виснаженим. Виправити недолік можна, якщо нанести рум’яна горизонтальними лініями, правильно підібравши колірну гаму. Ідеальні для худого особи відтінки теплих тонів — рожевий та персиковий. На яблучка щік потрібно нанести інтенсивний колір, розтушувати в горизонтальному напрямку, злегка піднімаючи лінію вгору в області скронь. Вилиці не підкреслювати ні в якому разі!

Як правильно наносити румяна

Освіжаємо обличчя за допомогою рум’ян

Корекція скул і овалу обличчя не вичерпують можливості чудового косметичного засобу — рум’ян. Правильно підібрана колірна гамма косметичних засобів дозволяє шкірі обличчя випромінювати свіжість, виглядати здоровою і доглянутою.

Як правильно наносити румяна

До світлої тонів шкірі підходять холодні тони рожевого кольору: від чисто рожевого до яскраво-рожевого у вечірньому макіяжі. Вдень слід зупиняти вибір на більш натуральних відтінках: coral, персиковому, абрикосовому.

Власницям шкіри з жовтуватим або оливковою відтінком потрібно віддавати перевагу світло-коричневого і персикового кольору рум’ян. Смуглянкам бажано вибирати світлі відтінки абрикосового або цегляного кольору. Сильно засмагла шкіра не вимагає рум’ян, замість них достатньо взяти теракотову пудру.

Вибір відтінку рум’ян за кольоротипом особи не завжди ідеальний. Якщо є сумніви, слід скористатися загальним правилом: майже всім йде бежево-рожева палітра відтінків.

Значно освіжити колір обличчя можна за допомогою сухих матових тіней ніжного відтінку, завданих уздовж росту волосся. Завдавши тіні від лівого до правого вуха, лінію розтушовують у бік особи. Завершать свіжий образ легкі, майже непомітні точки, нанесені рум’янами з допомогою подушечок пальців: на віскі, на кінчик носа, в центрі підборіддя.

Освіжити обличчя за допомогою рум’ян вдається нехитрим способом. Подивившись на власне відображення в дзеркалі до нанесення макіяжу, зазначити ті ділянки обличчя, де шкіра має природний рожевий відтінок. Якщо підкреслити найбільш рожеві місця з допомогою рум’ян, особа придбає природну свіжість.

Як правильно наносити румяна

Як правильно наносити румяна