Як правильно підібрати колір помади

Як підібрати колір помади? Цим питанням досить часто задаються багато жінок, адже вони знають, що чоловік в першу чергу звертає увагу на її губи. Губи приховують багато таємниць, це ніжна посмішка, чарівний голос і кокетство у вологих губах. Саме тому кожна жінка прагне доглядати за своїми губами, а також правильно вибирати відтінок губної помади, щоб вона була до лиця. Однак, як показує практика, вдалий вибір губної помади часто буває важко зробити. Ідеально підібрати губну помаду за кольоротипом особи – вкрай складне завдання, що вимагає не однієї спроби.

Як правильно підібрати колір помади

Правильно підібраний для губ колір може зробити образ незабутнім і неповторним. В іншому випадку весь вигляд може бути зіпсований. Якщо Ви прагнете виглядати молодше, то варто підбирати для губ більш світлі відтінки. Для тих, хто бажає здаватися старше, варто підбирати для губ темну основу. Щоб правильно вибрати потрібний відтінок помади, слід звертати увагу на багато чинників: колір очей, волосся, шкіри, вік, у тому числі розмір і форма губ.

Основні види відтінків

Кольори губних помад можуть бути трьох основних видів:

1. теплі кольори – помади, мають за кольоротипом персиковий, кораловий, а також оранжевий відтінок;

2. холодні кольори — помади, мають рожевий відтінок;

3. нейтральні кольори помади, мають за кольоротипом коричневий, теракотовий і бежевий відтінок.

Крім цього, відтінки можуть мати темний і світлий тон, в тому числі середньої інтенсивності.

Як правильно підібрати колір помади

Підбір за кольором шкіри і очей

Щоб правильно вибрати губну помаду, в першу чергу слід звернути увагу на тон і колір шкіри.

1. Якщо ви маєте світлий тон шкіри, то вам слід віддавати перевагу природним і ніжним відтінкам, а саме від ніжно-рожевого до сливових.

2. Тим, хто має засмаглу або смагляву шкіру, рекомендується придивитися до помаді коричневого або бежевого кольору. Тут також буде відмінно виглядати золотистий блиск. Шатенкам, мають більш темну шкіру, варто спробувати помаду бордового і сливового відтінку.

Як правильно підібрати колір помади

Щоб правильно обрати до особи губну помаду, слід звертати увагу на колір і тон очей:

1. власницям карих очей рекомендується використовувати бежевий і коричневий тон помад;

2. дівчатам, які мають більш темні очі, рекомендується використовувати помаду пастельних тонів, краще всього блідо рожевий або світло бежевий відтінок;

3. для блакитнооких дам краще всього використовувати рожеві відтінки, причому самої різної насиченості. До того ж на їх губах буде чудово виглядати помада винного, вишневого або яскраво-червоного кольору;

4. дівчатам з зеленими очима рекомендується віддати перевагу рожевим тонам. Відмінно буде виглядати і відтінок помаранчевого, теракотового і яскраво-червоного кольору.

Як правильно підібрати колір помади

Підбір помади з кольором волосся

1. Блондинкам, які мають ніжно-білу шкіру обличчя, підійдуть будь ненасичені відтінки рожевого. Денний макіяж для губ рекомендується створювати з допомогою рожевого або персикового кольору, а для вечірнього варто використовувати помаду коралового або сливового кольору. Головне, не використовувати яскраву губну помаду, щоб не виглядати надто блідою. Тому подібного кольору волосся не підійде яскраво-червоний, оранжевий, яскраво-рожевий відтінок губної помади.

2. Жінкам з рудим волоссям і блідою шкірою обличчя бажано придивитися до помад для губ сливового, темно-рожевого, коричнево-персикового, коралового і коричневого кольорів. З насиченими рудим волоссям також чудово будуть гармоніювати теплі і гарячі тони рудого. Щоб створити ефектний вечірній макіяж, можна задіяти губну помаду для губ бордових відтінків. Будуть не доречні яскраво-рожевий, помаранчевий і вогненно-червоний відтінок.

3. Як підібрати червону помаду брюнетці? Тут варто звернути увагу на колір обличчя. Шатенкам з біло-рожевою шкірою рекомендуються кольору губної помади: сливовий, рожевий, темно-рожевий, світло-коричневий світло-червоний. Це дозволить підкреслити особливості вашої зовнішності. Слід уникати помади для губ яскравих кольорів з помаранчевим і жовто-червоним відтінками. Для вечірнього макіяжу можна підібрати ліловий або ефектний екстравагантно-фіолетовий відтінок.

Шатенкам зі смаглявою шкірою варто придивитися до живих відтінків, наприклад, до глибоко рожевого або червоного кольору. На таких дівчат більш ефектно виглядає темно-рожевий насичений сливовий тон помади для губ. Рекомендують уникати кораловий і коричневий тон помади, адже вони роблять шкіру попелястого відтінку.

4. Брюнеткам зі світлою шкірою підійдуть практично всі відтінки. Природно, є більш вигідні кольору, наприклад, яскраво-червоний, сливовий і рожевий. Для вечірнього макіяжу рекомендуються рубінові відтінки. Варто уникати темних відтінків і яскраво-оранжевий колір помади.

Як правильно підібрати колір помади

Розмір губ

Головне врахувати, що темні кольори візуально зменшувати розмір губ. При цьому світлі тони будуть надавати губам об’єм, збільшуючи їх. Саме тому необхідно правильно використовувати олівець, а також тест, щоб не помилитися з кольором. Власницям тонких губ не підійде темна матова помада, адже цей колір буде значно їх зменшувати. Для обсягу рекомендується користуватися яскравими відтінками і помадами світлих тонів, завдаючи зверху блиск.

Це правило буде застосовуватися і до асиметричним губ. Тут будуть недоречні яскраві кольори. Власницям подібних губ бажано зупинитися на напівпрозорих блесках світлих відтінків. Також під блиск можна наносити тоненьким шаром помаду. Якщо у вас тонкі мініатюрні губки, то слід використовувати засіб і олівець.

Як правильно підібрати колір помади

Як правильно підібрати колір помади

Тест на кольоротип

Для правильного підбору помади важливо знати, який у вас кольоротип. Всі кольори можна розділити на теплу і холодну групи.

Як правильно підібрати колір помади

1. Холодний тип зовнішності буде характеризувати шкіру ніжно-блакитного тони, сіро-блакитні очі і тону волосся попелястого кольору. Можна виконати нескладний тест: яскравий синій шарф слід прикласти до обличчя. Якщо особа здається молодше і свіже, то Ви маєте холодний колірний тип.

2. Зелені та світло-коричневі очі, волосся рудуватих відтінків належать до теплого типу. Тест проводиться так: до лиця прикладається помаранчевий шарфик. Якщо воно заграло фарбами (погляд посвіжішав, обличчя стало рум’яним), то Ви має теплий колірний тип.

У деяких випадках може зустрічатися змішання типів. Тому варто спиратися на більш явні ознаки.

При теплому колірному типу і світлій шкірі помада повинна бути слабоокрашенной. Для білої шкіри і світло-коричневих волосся бажано застосовувати такі відтінки:

1. кораловий;

2. натурально-бежевий;

3. пісочний;

4. персиковий;

5. світло-рожевий;

6. червоний.

Як правильно підібрати колір помади

При холодному колірному типу підійдуть наступні тони:

1. холодний рожевий;

2. ніжно-сливовий;

3. бузковий (всі відтінки);

4. темно-винний;

5. темно-бордовий.

6. сріблястий.

Дівчатам з насиченою темною шкірою і волоссям дозволені кольори яскравішими.

Як правильно підібрати колір помади

Для рудоволосих і яскраво забарвлених русявих дівчат будуть доречні наступні кольори:

1. теплий карамельний;

2. шоколадний;

3. цегляний;

4. помаранчевий.

Якщо Вам важко визначитися з колірним типом, використовуйте сливовий або вишневий відтінок.

Як правильно підібрати колір помади

Як правильно підібрати колір помади