Як правильно підібрати колір рум’ян під тон обличчя

Рум’яна – це один з важливих елементів косметики кожної жінки. Завдяки їм вдається скорегувати овал обличчя і надати йому здоровий вигляд. Але для досягнення такого ефекту потрібно знати, як підібрати рум’яна. Створити красивий і ефектний спосіб можна тільки за умови, що використовуваний відтінок підходить під ваш тип шкіри і колір очей. Розглянуті нижче рекомендації та поради допоможуть кожній жінці зрозуміти, як правильно вибирати рум’яна і їх наносити.

Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

Різновиди рум’ян

Головний критерій вибір кольору рум’ян – це власний тон шкіри. Для світлої шкіри правильно буде використовувати рум’яна рожевих тонів. Для смуглолицих красунь підійде малиновий або бежево-рожевий відтінок. Персиковий колір є універсальним, адже він чудово поєднується з будь-яким кольором шкірних покривів обличчя. У цьому випадку головна умова – не переборщити. При нанесенні рум’ян важливо брати до уваги не тільки колір шкіри, але і форму особи.

Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

Рум’яна-пудра

Така консистенція рум’ян – класичний варіант. Саме таку косметику найчастіше купують жінки. Причина популярності в тому, що підходять рум’яна у вигляді пудри для будь-якого типу шкіри. Але є категорія жінок, яким використовувати такі рум’яна не варто. Це відноситься до власницям жирного типу шкірних покривів обличчя. При нанесенні рум’ян вони рівномірно розподіляються, так як володіють щільною текстурою. Такий макіяж приховає такі вади особи, як жирний блиск, розширені пори.

Щоб правильно нанести рум’яна у вигляді пудри, варто дотримуватися такого правила: спочатку нанести пудру, а потім вже рум’яна. При дотриманні такої послідовності дій вдається створити зоровий ефект абсолютно природного рум’янцю. Ще однією перевагою рум’ян-пудри залишається можливість змішування декількох відтінків, щоб отримати потрібний тон.

Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

Вибір крему-пудри

Кремові рум’яна – це відмінний варіант для тих, у кого сухий тип шкіри обличчя. Такий вибір обумовлений тим, що кремові рум’яна містять у своєму складі масла і зволожуючі компоненти. Кремові рум’яна не тільки позитивно впливають на шкірні покриви обличчя, але і дуже зручно наноситься.

Кремові рум’яна необхідно розподіляти на тональну основу, причому виконувати це варто подушечками пальців. Фахівці рекомендують після нанесення рум’ян їх злегка припудрити.

Кремові рум’яна – відмінний вибір для тих, хто використовує для створення макіяжу тональну основу. Адже по своїй текстурі кремові рум’яна з тональним кремом дуже сумісні, тому буде залишатися на вашому особа довго. Застосовувати рум’яна даного типу варто для доповнення образу при створенні урочистого макіяжу. Не позбавлені кремові рум’яна і мінусів. Якщо їх не наносити на тональну основу, то кремові рум’яна швидко зникнуть з вашого обличчя.

Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

Вибір рідких рум’ян

Подібні косметичні засоби в своєму складі не мають масло, тому вони швидко висихають. Рум’яна у формі гелю не варто наносити поверх пудри, виняток становитиме тільки тональна основа. Однак правильно їх розподіляти на чисту шкіру обличчя. При нанесенні рідких рум’ян особа набуває свіжість, яка буде триматися на ваше особі протягом тривалого часу. Рідкі рум’яна здатні протистояти впливу вологи, але не можуть бути використані дівчатами з сухим типом шкіри.

Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

Рум’яна у формі пінки

Такі косметичні засоби сьогодні не отримали широку популярність, але, незважаючи на це, володіють великою кількістю переваг. До них можна віднести:

 • відмінне поєднання з тональною основою;
 • тривале перебування на обличчі;
 • просте нанесення.

Застосовувати рум’яна у формі пінки не варто поверх пудри, так як в їх складі є велика кількість жиру і рідини.

Для того щоб отримати бажаний результат, необхідно знати правила нанесення рум’ян – пінки. Виконувати всі рухи варто швидко, так як косметика дуже швидко сохне. На обличчя нанести невелику точку рум’ян, а потім подушечками пальців обережно розподілити. До недоліків рум’ян-пінки варто віднести швидко всмоктування, внаслідок чого не вдається поправити макіяж, якщо виникло неточне нанесення.

Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

Рум’яна з блиском

Такий варіант рум’ян стане чудовим завершенням святкового образу. Завдяки їм вдається ефективно доповнити макіяж і скорегувати овал обличчя, яке буде випромінювати м’яке сяйво. Наносити рум’яна з блиском можна не тільки на вилиці, але і на які покрови у внутрішніх куточків очей.

Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

Рум’яна-бронзатор

Ця різновид рум’ян дозволяє отримати оригінальний літній макіяж. Крім цього, рум’яна-бронзатор підсилює на шкірі відтінок легкої засмаги або надати йому насиченості. За допомогою цієї косметики кожна дівчина зможе приховати наявні вади на обличчі. Але наносити рум’яна можна тільки на засмаглу шкіру. В іншому можна повчити ефект брудних плям.

Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

Вибір рум’ян з урахуванням кольоротипу

Коли ви не знаєте, як вибрати рум’яна правильно з урахуванням кольоротипу, варто керуватися наступними рекомендаціями:

 • Брюнеткам, у яких смаглявий колір шкіри особи, необхідно застосовувати рум’яна бронзового, персикового і бежево-коричневого відтінку. Протипоказані рум’яна оранжевого та рожевого кольору. Вони будуть вигідно відтіняти смаглявість шкірних покривів. Для жінок зимового кольоротипу правильно вибирати рожево-персикові рум’яна. Брюнеткам не рекомендується застосовувати дуже яскраві тони, інакше їх образ буде виглядати вульгарно.
 • Для блондинок зі світлою шкірою правильно вибирати рум’яна, відтінок яких персиковий або абрикосовий. Для таких дівчат не рекомендується використовувати теплі червоні відтінки.
 • Для шатенок, у яких каштановий тон волосся і є золотистий відлив, краще створювати образ з використанням рожево-коричневий рум’ян. Якщо волосся попелястого кольору, а шкіра має холодним відтінком, то потрібно зупинити свій вибір на рожевим і бежевому кольорі рум’ян.
 • Як підібрати колір рум’ян красуням з рудим відтінком волосся? Все просто, для створення свого образу краще використовувати рожеві, бежеві, теракотові і цегляні тони.
 • Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

  Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

  Вибір з урахуванням кольору очей

  Коли ви не знаєте, як правильно підібрати рум’яна з урахуванням кольору очей, то наступні поради для вас:

 • Холодний тон рум’ян варто вибирати дівчатам, у яких блакитний колір очей. Крім цього, для блакитнооких дівчат можна використовувати рум’яна світло-персикового відтінку. Така косметика вигідно підкреслить погляд.
 • Рожевий тон рум’ян – відмінний варіант для дівчат з зеленими очима.
 • Підкреслити виразність красу карих очей можна за допомогою рум’ян відтінків стиглих ягід. Якщо колір очей горіховий, то для створення макіяжу краще використовувати рум’яна рожево-лілового відтінку.
 • Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

  Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

  Перламутрові або матові рум’яна

  Перед дівчиною завжди постає вибір на рахунок того, які рум’яна краще: перламутрові або матові? Сьогодні фахівці рекомендують використовувати косметику з перламутром переливом. Застосовувати їх краще дівчатам молодого віку з ніжним обличчям. Якщо жінці за 40 років, то застосовувати перламутрові рум’яна можна тільки за умови, що її шкірні покриви зберегли тонус.

  Що стосується матових рум’ян, то їх може застосовувати будь-яка жінка, незалежно від віку. Крім цього, така косметика додасть особі овальну форму і візуально зменшить його обсяг.

  Застосовувати перламутрові рум’яна не рекомендується при шкірних запаленням і незначних зморшках. В іншому випадку всі вади особи будуть виділені.

  Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

  Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

  Правильне нанесення рум’ян

  Після того, як ви правильно підібрали рум’яна, варто приступити до їх нанесення. Способи розподілу такої косметики різні, вони залежать від типу особи. Особливу увагу варто приділити правильно підібраною пензлика. Вона повинна мати широку і натуральну щетину. Ту кисть, яка йде в комплекті з рум’янами, використовувати не потрібно, так як вона невисокої якості.

  Правила нанесення рум’ян:

 • Якщо для нанесення рум’ян ви вибрали пензлики, то дві правил руху повинні бути знизу верх. Якщо наносите косметику за допомогою спонжа, то краще виконувати кругові рухи. Таким чином, ви зможете домогтися рівномірності нанесення.
 • Для щасливих власниць овального обличчя, то не варто особливо перейматися і зафарбовувати конкретні зони. Потрібно розподілити рум’яна на вилиці надати їм легке забарвлення.
 • Для власниць вузького і видовженого обличчя варто подбати, що візуально воно було збільшено. Для цього рум’яна наносять від вилиці до середини вуха.
 • Дівчатам з круглим обличчям варто, навпаки, звузити його. Рум’яна в це можуть допомогти, якщо їх розподіляти від середини щоки до скроні.
 • Для обличчя квадратної форми при створенні макіяжу кути повинні бути згладжені. Наносити рум’яна рекомендовано на середину щік.
 • Коли трикутна форма обличчя, то для того, щоб відвернути увагу від незграбного підборіддя, рум’яна розподілити від скул до верхньої точки вуха.
 • Для дівчат з грушоподібної форми варто зменшити масивне підборіддя. У такому разі рум’яна наносяться від середини щік до середини вуха.
 • Наносити рум’яна найкраще при природному днем освітленні. Якщо застосовувати штучне світло, то можна отримати оманливий ефект. Незалежно від типу шкіри обличчя наносити рум’яна на відстані від носа в 2 пальця. Якщо рум’янець вийшов дуже яскравим, то виправити її можна за допомогою звичайного ватного диска.
 • Насправді, вибір рум’ян – це справа нескладна. І тут дівчата практично не допускають серйозних помилок. Найчастіше вони не відповідально ставляться до їх нанесення, роблячи це квапливо і неакуратно. Прислухаючись до представленим радам і рекомендаціям, ви зможете гарантованого отримати той ефект, на який розраховуєте, і вражати чоловіча стать тільки одним своїм поглядом.

  Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя

  Як правильно підібрати колір румян під тон обличчя