Як правильно укладати коротку косу чубок

Чубчик – це відмінний спосіб для кардинальної зміни іміджу і зміни зачіски. З допомогою чубка також можна виділити або змінити форму обличчя, приховати зморшки або високий лоб, підкреслити брови, очі. З чубчиками дівчата завжди виглядають більш загадково, грайливо і інтригуюче. Вона може зробити будь-яку зачіску особливо красивою. Однак невміло покладений, цей елемент зачіски, може зіпсувати саму модну стрижку.

Як правильно укладати коротку косу чубокЯк укласти чубок

Сьогодні стилісти пропонують широкий вибір її укладання. Укладання чубчика залежить від довжини і моделі. Також слід враховувати структуру волосся.

Види чілок

Необов’язково радикально міняти зачіску або стрижку для створення нового образу. Можна обійтися невеликими перетвореннями в структурі, довжині і моделі чубчика.

Чубчик може бути:

 • Косий
 • Така чубчик чудово підходить для прямих волосся, так як вона не розпадається на окремі пасма.

 • Прямий
 • Пряма чубчик чудово дивиться при будь-якій довжині. Коротка чубчик до середини чола додасть в образ кокетство і лукавство. Середня довжина, до брів, додасть витонченості і класичний шарм. Чубчик нижче брів виглядає таємниче і ексцентрично.

 • Асиметричної
 • Зачіска з такою чубчиком буде ідеальною, якщо кожен день надавати їй форму за допомогою фена або укладальних засобів. Інакше їй забезпечений неохайний вигляд. Можна підкрутити кінчики чубчика феном або залишити ідеально гладкими. Часто волосся на кінцях піддаються филировке або стрижуться рівне.

Як правильно укладати коротку косу чубокКоса чілка
Як правильно укладати коротку косу чубок

Пряма чубчик
Як правильно укладати коротку косу чубокАсиметрична чубчик

Укладання довгою чубчика

Щоб правильно укладати довгу чубок слід користуватися гелем. Довга чубчик не повинна ділитися на пасма. Потрібно дуже акуратно використовувати гель, інакше волосся буде здаватися брудними. Досягти гладкості і цілісності можна струменем фена, спрямованої вниз уздовж пасом. Довга рвана чолка, навпаки, вимагає недбалості в укладанні, це додасть образу зухвалість. Скориставшись піною або мусом для укладання волосся треба висушити феном, взлохматив чубок пальцями.

Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання довгою чубчика
Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання довгою чубчика

Чубчик, зачесана назад, сьогодні є перукарським хітом. Створення такої зачіски не забере багато часу, але дозволить весь день виглядати витончено. Зі зростанням її довжини зростає можливість створення різних варіацій начісування, здатного надати волоссю об’єм.

Укладання отросшей чубчика

Як укласти чубок, при її відрощування? Найбільш простий спосіб — трохи завити локони. При цьому підводиться зайва довжина, і образ набуває романтичність.

Також можна заплести косу з відрослих пасм. Косичку потрібно плести від краю чубчика, беручи в роботу тільки нижні пасма і рухаючись у зворотному напрямку. Дійшовши до вуха, слід вплести в косу довгу пасмо з решти волосся і продовжувати плести по колу або вниз.

Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання отросшей чубчика

Якщо часу на укладку мало, можна скористатися обідком. Така зачіска звільнить від мешающихся волосся і додасть елегантності, а вона займе всього пару хвилин.

Укладання чубчика на бік

Як укласти чубок набік? Для початку слід висушити вимите волосся феном. Струмінь гарячого повітря повинна спрямовуватися вниз від коренів до кінців пасм, щоб чубчик прийняла правильне положення, і локони отримали потрібний обсяг. При цьому фен необхідно тримати на відстані 30 см від волосся, потім перейти на холодний режим, який допоможе зафіксувати зачіску.

Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання чубчика на бік
Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання чубчика на бік
Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання отросшей чубчика на бік

З неслухняними волоссям можна впоратися за допомогою воску. Наноситься він на вологе волосся перед сушкою. Косий чубчик на бік також можна укладати за допомогою праски. Краще використовувати випрямляч з керамічним покриттям.

Способи укладання короткого чубчика

Укласти коротку чубок досить складно. Особливо це відноситься до неслухняним кучерявим волоссям, які зазвичай не лягають рівно. Щоб правильно укласти їх, слід знати, що робити це необхідно на вологі волосся, а не мокрі. Відразу після миття пасма необхідно гарненько промокнути сухим рушником, почекати 5 хвилин, тільки потім можна починати робити укладку. Потім на волосся треба нанести трохи фіксуючого засобу та направити зверху вниз струмінь гарячого повітря. Таку укладку краще зафіксувати лаком сильної фіксації, тоді вона довше буде виглядати красиво. При асиметрії на коротку чубок накладають мус і злегка взъерошивают пасма.

Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання короткого чубчика

Укладання косий чубчик

Як правильно укласти косу чубок? Довга чубчик буде красиво виглядати, якщо укласти косу пасмо так, щоб вона не закривала очі. Така чубчик додасть зачісці закінченість і доглянутість. Спочатку слід обприскати волосся лаком, потім вирівняти гребінцем. Волосся потрібно сушити, направляючи на них повітряний потік з фена зверху вниз.

Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання косий чубчик

Рвана або коротка чубчик виглядає чудово, якщо вони здаються трохи недбалими після укладання. Такий ефект можна отримати, якщо взяти трохи мусу для волосся, злегка взлохматить пальцями чубчик і просушити феном.

Укладання прямої чубчика

Пряму чубок можна укласти прямо або набік. При цьому вона або закриває брови, або розміщується над ними. Укладати потрібно вологі чисті волосся лаком середньої фіксації або пінкою.

Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання прямої чубчика
Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання прямої чубчика

Косий чубчик можна укласти на бік з допомогою круглої щітки, накрутивши її в лівому або правому напрямку від себе. У такому положенні її слід просушити феном, повернувши його в ту чи іншу сторону, залежно від обраного напрямку.

Укладання рваною чубчика

Щоб добре укласти рваний чубок, потрібно розподілити на волоссі віск або пінку і відразу ж взлохматить її. Результат вийде гарним, якщо всі маніпуляції зробити досить швидко. Інакше укладання рваною чубчика не вдасться, і процес потрібно буде починати спочатку.

Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання рваною чубчика
Як правильно укладати коротку косу чубок

Укладання рваною чубчика

Загальні поради з укладання чубчика

Існують кілька правил, що застосовуються практично до всіх видів укладання та форми чілок:

 • Використовуваний фен повинен бути хорошою потужності, з холодним перемиканням і декількома температурними режимами. Щелевидная вузька насадка допоможе краще направити повітряний потік на волосся, вирівнюючи їх. Для укладання чубчика це просто необхідно, також це помітно прискорить і спростить процес.
 • Щоб зберегти потрібну форму слід сушити волосся гарячим повітрям, а потім фіксувати зачіску холодним струменем до їх охолодження.
 • Потрібно бути вкрай обережними у використанні різних засобів для укладання. Занадто багато їх не повинно бути, інакше можна зіпсувати зачіску, надавши їй неохайний і несвіжий вигляд.
 • Волосся повинні бути завжди чистими, оскільки тільки свіжі пасма легко укласти. При цьому зовсім необов’язково кожен день мити голову можна мити лише чубчик. Тоді будь-які волосся без особливих зусиль будуть слухняними.
 • Слід постійно підстригати кінчики чубчика. Волосся січеться набагато швидше від постійного використання утюжків, плойок і фенів, тому бажано раз у 2 тижні відвідувати перукаря або підстригати чубок самостійно.

Як правильно укладати коротку косу чубокУкладання довгою чубчика

Навчившись по-різному, легко і правильно укладати чубок, можна щодня змінювати зачіску до невпізнання. Оскільки вона йде практично всім, можна без страху вирішуватися на таку зміну, в будь-якому випадку її можна завжди знову відпустити.