Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Пудра – один з базових предметів декоративної косметики, який можна знайти буквально в будь косметичці дами. Але незважаючи на таку її поширеність, питання: як вибрати пудру, залишається досить актуальним. Адже нюансів в даному питанні досить багато – крем, розсипчаста, компактну або матову і т. д. Правильно підібрана пудра дозволяє зробити особа більш доглянутим і надає шкірі бархатистість.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Види пудри

Задаючись питанням: яку вибрати пудру, варто розуміти, що доведеться враховувати цілий ряд нюансів. Так, наприклад, це будуть відтінок, колір, тон і т. д. Але для початку слід визначитися з видом пудри. Фахівці виділяють цілий список варіантів, в який входять:

  • Розсипчаста
  • Компактна
  • Крем на основі рідкої
  • Теракотова
  • Зелена
  • Антисептична
  • Мерехтлива
  • Прозора (її ще нерідко називають вуаль)
  • Бронзірующая
  • З різнокольорових кульок

Щоб зрозуміти, яка з них буде найкращим варіантом, варто детально розбиратися в нюансах кожної з них.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Розсипчасті варіанти

По суті своїй розсипчаста пудра являє собою невагоме покриття, яке відмінно вирівнює колір і надає шкірі матовість, за рахунок чого вона стає справжньою знахідкою для власниць жирної і проблемної шкіри обличчя. Така пудра в поєднанні з тональним кремом. Наноситься така спеціальної пензлем. При цьому є і недолік – використовувати її без особливих проблем можна тільки вдома. Інакше вона легко може розсипатися по дамській сумочці. При цьому розсипчаста пудра часто жінкам подобається більше, тому що вона відмінно маскує недоліки, надає здоровий відтінок шкірі і працює краще компактних варіантів і жирних кремів. Дамам – власницям жирної шкіри – такий варіант пудри краще, оскільки при її нанесенні не доводиться буквально втирати її в обличчя, як це буває при використанні спонжа.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Особливу увагу при виборі такої пудри слід приділити увагу підбору такого аксесуара, як пензель. Саме вона забезпечує більшу частину успіху. Кисть обов’язково повинна бути спеціальної широкої і м’якою, щоб не травмувати особа. При цьому кисть може мати різної довжини ручку – це питання не принципове, оскільки кожен вибирає більш зручний для себе варіант. Такий предмет продається як самостійно, так і в рамках спеціальних наборів.

Єдине, що варто враховувати – кисть для пудри потребує особливої уваги. Її слід регулярно мити, тому що в противному випадку вона стане джерелом активного розмноження бактерій. Також потрібна хороша просушування – це дозволить їй служити довго і ефективно.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Компактні пудри

Для носіння в сумці краще вибирати гарну компактну пудру. Правильно підібраний варіант підійде як для проблемної, так і для сухої та комбінованої шкіри. Така пудра відмінно вирівнює відтінок і освіжає колір шкіри особи.

Відповідаючи на питання: як правильно вибрати пудру, фахівці стверджують, що необхідно уважно читати склад засобу, надрукований на упаковці. Так, наприклад, для сухої шкіри варто приділити увагу тим варіантам, які містять жир у своєму складі.

Наносити таку можна спеціальним спонжем, який входить до її складу і лежить в коробочці. Він завжди під рукою і володіє певною компактністю. При цьому цілком допускається застосовувати і кисть. І такий варіант нанесення кращий для дам з жирної, проблемної та жирної шкіри, оскільки суттєво спрощує процес нанесення, саме припудривая, а не втираючи засіб в пори.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Перевага крему-пудри на рідкій основі

Крем-пудра стає відмінним варіантом для тих, хто має дуже сухою шкірою. Його краще використовувати, щоб зволожити покрови. Така відмінно підходить для холодної пори року, надійно захищаючи обличчя від морозу, впливу вітру і опадів. У деяких випадках така пудра цілком може замінити собою тональний крем.

Варто враховувати такий момент, як використання такої основи дамами з жирною шкірою, а також тим, хто має проблемною. Пов’язано це з тим, що в такому випадку вона зовсім не буде освіжати тон або коректувати колір обличчя, а навпаки, яскравіше підкреслить наявні недоліки шкіри. А ось для сухої він стане справжньою знахідкою.

Також не варто використовувати кисть для нанесення такого засобу. Крем буде розмазуватися і ніяк не ляже рівно.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Террактотовый варіант

Такого роду пудра – відмінний варіант для жирної і проблемної шкіри. У цьому випадку вона краще за інших, тому що містить у своєму складі лікувальну грязь. Крім того, вона відмінно вирівнює тон, додає здоровий колір обличчя, а недоліки виявляються надійно захованими. Особа стає доглянутим. При цьому вона відмінно доповнює тональну основу, коригуючи остаточний макіяж і образ.

Її також можна використовувати в якості тіней і рум’ян, а також кошти, що дозволить скорегувати овал обличчя. Тональний крем в цьому випадку може навіть не знадобитися. А у проблемної та жирної шкіри стає більш акуратний вигляд і відзначається відсутність жирного блиску. При нанесенні такого засоби краще використовувати кисть.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Пудра зеленого кольору і антисептичний засіб

Зелена пудра ніяк не доповнює тональну основу і не вирівнює тон шкіри, а також не впливає на колір шкіри. При цьому вона є лікувальною – маскує прищі і інші почервоніння, які можуть з’являтися на шкірі і для яких часто застосовують тональний крем. Таку пудру використовують виключно на пошкоджених ділянках шкіри, а не на все обличчя. А це означає, що такий варіант відмінно підходить для проблемної та жирної шкіри, а ось для сухої подібне засіб зазвичай не вимагається.

Антисептична пудра дозволяє заспокоїти висипання та почервоніння на шкірі, надаючи обличчю здоровий колір і тон. Однак, оскільки такий засіб з категорії лікувальних, використовувати його кожен день навіть для жирної шкіри не варто.

Для лікування шкіри можна вибрати і мінеральну пудру. Її можна використовувати на все обличчя. І вона чудово замінить тональний крем. При цьому вона не стане забивати пори. Така стане відмінним підмогою як для сухої, так і для проблемної шкіри, при цьому вона не стане накопичуватися в зморшках і не створює ефекту маски на обличчі. Вибрати мінеральну пудру не так і складно. Головне, врахувати всі нюанси свого типу шкіри.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Мерехтливі варіанти для вечірніх виходів

Збираючись вирішити проблему: як вибрати пудру для особи, не варто забувати, що варіанти коригуючого засобу є не тільки для щоденного використання, але і для вечірнього, наприклад, походу в театр або корпоративного заходу. У цьому випадку відмінним рішенням стане мерехтливі варіанти. Як правило, це не крем, а компактна пудра. Вона надає мерехтливий колір за рахунок включення срібних і золотих крупинок до складу засобу. Тон особи за рахунок використання такого засобу стає більш рівним, колір більш натуральним. Для нанесення такого засобу використовується кисть. А ось тональну основу можна і виключити, щоб не обтяжувати образ. При цьому таку пудру можна використовувати як для сухої, так і для жирної шкіри.

Відмінним рішенням стане і пудра-вуаль. Вона рівняє тон і відмінно заміняє собою тональний крем. При цьому такий засіб абсолютно не обтяжує шкіру.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Пудра-бронзант

Такий варіант відмінно замінить тональну основу. І там, де крем робить, вона просто рівно покриває обличчя і дає йому гарний ефект засмаги. Такий засіб дозволить створювати гарний макіяж в тих випадках, якщо особа загорело, і звичайна пудра на ньому виглядає неприродно. Для нанесення такого засоби краще використовувати кисть.

Пудра-кульки

Скорегувати тон особи дозволить пудра з кульок. Вона легко зчіплюється з шкірою. При цьому такий засіб складається з кульок різного кольору, кожен з яких відповідає за певну сферу: освіжає, маскує, освітлює, дає сяйво. Також всі кульки включають в себе засоби, що сприяють зволоженню і живленню шкіри. В результаті застосування такого засобу тон шкіри стає максимально натуральним.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Правила вибору пудри

Вибираючи пудру, обов’язково перевірте, як вона буде виглядати на переніссі. При цьому в магазин краще відправлятися без тонального крему. При виборі мерехтливих варіантів обов’язково потрібно переконатися, що частки розподіляються рівномірно. Інакше вони будуть давати нерівномірне сяйво, яке зробить шкіру болючою.

Для вечірнього макіяжу варто вибирати засіб на тон світліше шкіри. Розсипчаста пудра обов’язково повинна бути однорідною. Таке ж правило діє і щодо пудри-крем – в ній не повинно відзначатися жодних домішок і бульбашок повітря.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Щоб точніше оцінити колір кошти, варто одночасно протестувати його в умовах штучного і натурального освітлення. Це дозволить зрозуміти, яким чином вона стане грати на шкірі. Наприклад, коли ви застосовуєте тональний крем, пудра обов’язково повинна відповідати по відтінку йому.

Ну і, природно, необхідно прискіпливо читати складу засобу на упаковці. У нормі В ньому можуть бути екстракти масел, тальк, вітаміни і різні зволожуючі компоненти. Якщо ж ви бачите крохмаль або ланолін, від покупки краще утриматися.

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри

Як правильно вибрати хорошу пудру для різних типів шкіри