Як пришивати окантовочні стрічки

Подивіться, як просто і правильно пришити окантовочні стрічки.

Як пришити окантовочні стрічки

Окантовочні стрічки можна купити вже упакованими в фабричні коробочки або замовити їх онлайн. Вони бувають абсолютно різних кольорів і різної ширини. Мої улюблені окантовочні стрічки ручної роботи, я можу сама вибрати, що краще підходить до мого проекту. Зараз я вже знаю, де взяти якісні стрічки, і не експериментую з магазинними екземплярами. Подивіться мій попередній пост про те, як зробити окантовочні стрічки власноруч.

Як пришивати окантовочні стрічки

Але як же пришити окантовочні стрічки? Я думаю, що точно впевнена, що зможу показати вам, як це зробити правильно. Це схоже на урок і голос вчителя, так? Ні, правда, я давно вже вивчила цей метод, а потім спробувала пришивати окантовочні стрічки іншим способом, і була сильно розчарована. Завжди не виходило.

Те, що я робила, це затискала між окантовочными стрічками поділ і відразу відправлялася його пришивати (виходив своєрідний бутерброд). Спереду все виглядало чудово, а ось ззаду не дуже. Дуже часто, петлі просто не захоплювали окантовочні стрічки, і мені доводилося вибирати, або всі розпорювати, або залишати ось так, негарно. Про боже! Я так рада, що, нарешті, змогла навчитися цим способом!

Як пришивати окантовочні стрічки

Що вам потрібно, щоб пришити окантовочні стрічки

 • Прямі голки
 • Ножиці
 • Об’єкт з необробленими краями
 • Швейна машинка
 • Сорочечка, до якої я пришиваю окантовочні стрічки, це туніка від Ма Шері із зимової колекції.

Вона створена з дуже дорогої тканини від Мэбел Медісон, постачальника високоякісного попліну.

Як пришити косу бейку (відео):

Отже, причина, по якій я хотіла додати окантовочні стрічки, це тому, що я хотіла додати трохи унікальності, не тільки внизу, але і на рукавах.

Отже, почнемо

Ви можете додати окантовочні стрічки до чого завгодно, якщо тільки на виробі немає воланів (хоча і там можна додати окантовку, якщо дуже хочеться).

Єдина модифікація, яку ви хочете зробити, це додати довжину, наприклад, топ, плаття, спідниці або штанів. Туніка зазвичай має складчастий пояс, так що я просто зняла припуск, і все. І туніка була готова до пришиванию окантовочних стрічок.

Крок 1: Розмістіть окантовочні стрічки під тканиною двома згинами вниз, а один раз нагорі.

Як пришивати окантовочні стрічки

Крок 2: Переверніть тканину так, щоб правильна сторона дивилася внизу (я знаю, що вже повинна була це зробити. Так показано на зображенні вище).

Перемістіть стрічки за тканину і розгорніть нижні складки. Переконайтеся, що вірна сторона дивиться на невірну.

Як пришивати окантовочні стрічки

Крок 3: Продовжуйте приколювати всю стрічку. Використовуйте багато голок.

Як пришивати окантовочні стрічки

Ось фото ближче, де добре видно, як саме прикріплена окантовочна стрічка до невірної стороні тканини. Верхній шар стрічки все ще складний.

Як пришивати окантовочні стрічки

Крок 4: Починайте робити стібки з ПРАВОГО. Ви можете робити стібки 1/16 або 1/8. Просто не шийте вздовж складки, тільки поряд з нею.

Як пришивати окантовочні стрічки

Коли закінчите, стібки виглядають ось так:

Як пришивати окантовочні стрічки

Також вам може бути цікаво:

 • Як зшити легке літнє плаття. Майстер — клас
 • Як навчитися шити, якщо ви в цій справі новачок?
 • Як зшити плаття і обрізати його
 • Крок 5: Цей крок не обов’язковий, але мені подобається обрізати те, що залишилося після зашитого шва. Це стане в нагоді при шитті трикотажу, і вміння пропускати шви вам у цьому стане в нагоді.

  Як пришивати окантовочні стрічки

  Крок 6: Тепер настає веселощі! Переверніть тканина задом наперед. Тепер ви будете обробляти необроблені кря. Закріпіть окантовочні стрічки разом і прикрийте шви. Злегка пригладьте шви.

  Як пришивати окантовочні стрічки

  Крок 7: Продовжуйте шити, поки не з’єднайте разом краю окантовочною стрічки.

  Як пришивати окантовочні стрічки

  Готово!

  Як пришивати окантовочні стрічки

  Якщо ви незабаром збираєтеся пришивати окантовочні стрічки, поділіться з нами фотографіями в нашій групі в Фейсбуці! Ми з радістю на них подивимося!
  Ви хочете, щоб ми повідомляли вам кожен раз, коли публікуємо новий пост? Ви можете вибрати те, що цікаво саме вам! Виберіть зі списку і введіть вашу адресу електронної пошти! Ми обіцяємо, що будемо надсилати вам не більше 1-2 листів у тиждень!