Подивіться, як просто і правильно пришити окантовочні стрічки.

Як пришити окантовочні стрічки

Окантовочні стрічки можна купити вже упакованими в фабричні коробочки або замовити їх онлайн. Вони бувають абсолютно різних кольорів і різної ширини. Мої улюблені окантовочні стрічки ручної роботи, я можу сама вибрати, що краще підходить до мого проекту. Зараз я вже знаю, де взяти якісні стрічки, і не експериментую з магазинними екземплярами. Подивіться мій попередній пост про те, як зробити окантовочні стрічки власноруч.

Але як же пришити окантовочні стрічки? Я думаю, що точно впевнена, що зможу показати вам, як це зробити правильно. Це схоже на урок і голос вчителя, так? Ні, правда, я давно вже вивчила цей метод, а потім спробувала пришивати окантовочні стрічки іншим способом, і була сильно розчарована. Завжди не виходило.

Те, що я робила, це затискала між окантовочными стрічками поділ і відразу відправлялася його пришивати (виходив своєрідний бутерброд). Спереду все виглядало чудово, а ось ззаду не дуже. Дуже часто, петлі просто не захоплювали окантовочні стрічки, і мені доводилося вибирати, або всі розпорювати, або залишати ось так, негарно. Про боже! Я так рада, що, нарешті, змогла навчитися цим способом!

Що вам потрібно, щоб пришити окантовочні стрічки

 • Прямі голки
 • Ножиці
 • Об’єкт з необробленими краями
 • Швейна машинка
 • Сорочечка, до якої я пришиваю окантовочні стрічки, це туніка від Ма Шері із зимової колекції.

Вона створена з дуже дорогої тканини від Мэбел Медісон, постачальника високоякісного попліну.

Як пришити косу бейку (відео):

Отже, причина, по якій я хотіла додати окантовочні стрічки, це тому, що я хотіла додати трохи унікальності, не тільки внизу, але і на рукавах.

Отже, почнемо

Ви можете додати окантовочні стрічки до чого завгодно, якщо тільки на виробі немає воланів (хоча і там можна додати окантовку, якщо дуже хочеться).

Єдина модифікація, яку ви хочете зробити, це додати довжину, наприклад, топ, плаття, спідниці або штанів. Туніка зазвичай має складчастий пояс, так що я просто зняла припуск, і все. І туніка була готова до пришиванию окантовочних стрічок.

Крок 1: Розмістіть окантовочні стрічки під тканиною двома згинами вниз, а один раз нагорі.

Крок 2: Переверніть тканину так, щоб правильна сторона дивилася внизу (я знаю, що вже повинна була це зробити. Так показано на зображенні вище).

Перемістіть стрічки за тканину і розгорніть нижні складки. Переконайтеся, що вірна сторона дивиться на невірну.

Крок 3: Продовжуйте приколювати всю стрічку. Використовуйте багато голок.

Ось фото ближче, де добре видно, як саме прикріплена окантовочна стрічка до невірної стороні тканини. Верхній шар стрічки все ще складний.

Крок 4: Починайте робити стібки з ПРАВОГО. Ви можете робити стібки 1/16 або 1/8. Просто не шийте вздовж складки, тільки поряд з нею.

Коли закінчите, стібки виглядають ось так:

Також вам може бути цікаво:

 • Як зшити легке літнє плаття. Майстер — клас
 • Як навчитися шити, якщо ви в цій справі новачок?
 • Як зшити плаття і обрізати його
 • Крок 5: Цей крок не обов’язковий, але мені подобається обрізати те, що залишилося після зашитого шва. Це стане в нагоді при шитті трикотажу, і вміння пропускати шви вам у цьому стане в нагоді.

  Крок 6: Тепер настає веселощі! Переверніть тканина задом наперед. Тепер ви будете обробляти необроблені кря. Закріпіть окантовочні стрічки разом і прикрийте шви. Злегка пригладьте шви.

  Крок 7: Продовжуйте шити, поки не з’єднайте разом краю окантовочною стрічки.

  Готово!

  Якщо ви незабаром збираєтеся пришивати окантовочні стрічки, поділіться з нами фотографіями в нашій групі в Фейсбуці! Ми з радістю на них подивимося!
  Ви хочете, щоб ми повідомляли вам кожен раз, коли публікуємо новий пост? Ви можете вибрати те, що цікаво саме вам! Виберіть зі списку і введіть вашу адресу електронної пошти! Ми обіцяємо, що будемо надсилати вам не більше 1-2 листів у тиждень!