Майстер — клас вам допоможе зшити просту блузку з квітковим принтом. Одяг, шитий своїми руками, несе атмосферу сімейного затишку. Ці речі радісно бачити на своїй дитині, а процес їх виготовлення приносить багато позитивних емоцій.

І без сумніву, діти теж відчувають різницю між одягом, купленої в магазині і одягом, зшитою з мамою любов’ю.

Виконану руками мами одяг вони неодмінно будуть носити з великим задоволенням! У цій статті я розповім, як я почала самостійно шити одяг, а також поясню, як зшити самим дитячу блузку.

Моя історія про те, як я почала самостійно шити одяг

Я почала створювати свою власну одяг ще коли мені було 10 років. Моя мама навчила мене основам шиття, але на уроках праці в школі я зміцнила свої знання і змогла дійсно шити одяг. В даний час я одружений, у мене двоє дітей і я заробляю на життя шиттям. Майже два роки тому я заснувала свою фірму дитячого одягу.

Я запустила свій бізнес через рік після народження своєї другої дочки. Коли вона почала ходити, я почала шити для неї весь одяг. Всім подобалося, як одягнена моя донька, тому я вирішила пошити 25 нарядів і спробувати продати їх. З тих пір все і почалося, і зараз у мене на складі вже 225 нарядів. Гаптування займає у мене приблизно 50 годин на тиждень. В основному я створюю одяг вночі, після того, як діти ляжуть спати.

Ідеї модних одежинок ви може взяти з наших статей: Весна-літо 2015 сукні для маленьких дівчаток і Дитяча мода осінь-зима 2014-2015: фотографії трендів.

Деякий час тому я почала шити цю блузку з квітковим принтом як частина виклику, кинутого Элзи Марлі «Тиждень дитячого одягу».

Мила блузочка з квітковим принтом

Я знаю, знаю, це було дуже-дуже давно. Мені шкода, що мені потрібно так багато часу, щоб зібратися з думками і створити зразок для створення і урок шиття для цього!!!

А для хлопчика вам не складе труднощів зшити стильний класичний жилет з нашим майстер-класом: Жилет для хлопчика зшити самої допоможе майстер-клас.

Але, без довгих розмов, я надаю вам урок шиття цієї блузки з квітковим принтом.

Як зшити самим дитячу блузку. Зразок та урок шиття

Спочатку, вам знадобиться безкоштовний зразок, який можна знайти тут (розмір 3Т). Коли ваш зразок буде надруковано, а ваша тканина розкроєна, просто… складіть виворітну сторону кожного шматка вирізу.

Візьміть 2 шматка спинки і розташуйте лицьові сторони разом. Зшийте центр, відступивши 2 см зверху.

Розташуйте передню і задню лицьові сторони разом, закріпіть шпильками і прошийте бокові шви.

Підшийте нижню частину кожного рукава і нижню частину самої сорочки.

Складіть лицьові сторони рукавів разом і прошийте бічний шов.

Візьміть ваш рукав і закріпіть шпильками внутрішній згин лицьових сторін до вигину сорочки. Пришийте і повторіть для іншої сторони.

Тепер у вас має бути на обох сторонах…

Візьміть шматочки вашого вирізу, розкладіть їх так, як бока і передня частина повинні розташовуватися. Зіставте діагоналі.

Розташуйте лицьові сторони діагоналей разом, закріпіть їх шпильками і прошийте, повторіть на іншій стороні.

Повторіть попередні кроки для задніх шматків тканини для вирізу, спочатку розташувавши їх так, як вони повинні бути в готової блузці. Розташуйте шматки тканини для плечової частини лицьовою стороною один на одного, закріпіть їх шпильками, пришийте.

Повторіть це для шматків тканини для обробки, які складені разом, так, щоб у вас тепер вийшло це…

Підверніть необроблений край шириною 2 дюйма нагорі задній частині вашого корсажа. Притисніть і пришийте цей край до виворітній стороні.

Прошийте лінію складальних стібків навколо верху сорочки. Зберіть верх так, щоб він був такого ж розміру, як виріз сорочки.

Візьміть гумку довжиною 2,5 дюйма і зробіть з неї петлю.

Візьміть передні і задні частини вирізу і розташуйте лицьові сторони разом. Закріпіть шпильками і прошийте по всьому внутрішньому краю і з боків. Вставте петлю з гумки в один із бічних-решт!!!

Наближене зображення петлі з гумки, вставленої в бічну сторону тканини. Обов’язково прошийте тканина кілька разів вперед і назад поверх гумки!

Виверніть виріз лицьовою стороною назовні і випрасуйте його. Обробіть край.

Прикріпіть шпильками необроблені краї вирізу до зібраного краю корсажа. Почніть спереду і оберніть бічні і задню боку.

Закріпіть шпильками і прошийте по всьому периметру.

Виверніть виріз наверх, прошийте останній раз і пропрасуйте. Обробіть краю, якщо хочете. Додайте ґудзик!

Якщо бажаєте, додайте прикраси по лінії вирізу.

І ось ви її зробили, ідеальну легку блузку на літо!

Я сподіваюся, вона вам подобається! Така блузка – ідеальний літній наряд для маленької дівчинки. Вона одночасно ошатна і дуже зручна.

Дякую за візит, і побачимося наступного разу…

Гарного вам шиття!

Дивіться майстер-клас і ви навчитеся робити плаття ту-ту своїми руками: