У багатьох людей, особливо у жінок, час від часу виникає бажання зробити нову зачіску, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд або зовсім змінити імідж. Часто люди боятися реалізовувати це прагнення з однієї простої причини: у минулому у них вже був негативний досвід, пов’язаний з перукарнями.


Щоб нова зачіска не стала розчаруванням і виглядала саме так, як ви того бажаєте, необхідно вибрати хорошого перукаря.

Вибрати хорошого перукаря вам допоможуть наступні поради:

  • Не вибирайте найдешевші перукарні. Традиційні будки під назвою “Швидка стрижка недорого” просто не можуть дозволити собі найняти на роботу професійних стилістів. Краще витратити на зачіску трохи більше грошей, але бути впевненими в якості роботи.
  • Читайте відгуки. Перед тим як записатися до перукаря, знайдіть відгуки про нього в інтернеті. Кращі стилісти завжди мають постійну клієнтуру.
  • Звертайте увагу на фотографії. Фотографії стрижок на сайті перукарні або в перукарському альбомі обов’язково повинні мати водяні знаки з назвою салону або прізвищем майстра. Реальні знімки допоможуть вам зрозуміти рівень майстерності перукарів і вивчити ті види стрижок, які в салоні вміють робити напевно.
  • Звертайте увагу на дипломи. Багато салонів краси вивішують дипломи, сертифікати, атестати та грамоти своїх майстрів. Придивіться до них уважно: лише деякі з них можуть виявитися стоять. Наприклад, перемога в конкурсі найкращої стрижки для модного журналу значить набагато більше, ніж сертифікат про прослуханий курс лекцій в перукарському інституті.
  • Приходьте в перукарню трохи раніше призначеного часу. Якщо ви прийдете в салон краси заздалегідь, то зможете застати там попереднього клієнта і на власні очі побачити результат роботи свого майстра.
  • Звертайте увагу на інструменти. Весь перукарський інвентар повинен бути професійним, чистим і акуратним. Такі перукарські інструменти, як ножиці, гребінець і машинка для гоління, повинні стерилізуватися після кожного клієнта.
  • Справжній професіонал працює не тільки з волоссям — він повинен спочатку оцінити весь ваш образ і зрозуміти, що вам підійде. Він запитає про роботу, догляд за волоссям, обов’язково запитає, чого ви хочете, і оцінить стан вашого волосся.
  • Корисні поради: хороший фахівець завжди під час роботи буде розповідати і пояснювати, що зробити, щоб волосся стали красивіше і здоровіше, на що звернути увагу, що зараз в тренді. Він знає останні новини у світі перукарського мистецтва і обов’язково порадить, як оновити образ. Але пам’ятайте, що часто майстру потрібно бути максимально зосередженим, так що намагайтеся не відволікати його по дрібницях, лише тому, що хочеться поговорити.
  • Придивіться до зовнішнього вигляду майстра: звичайно, йому може і не вистачати часу на себе, але креативна і відповідна стрижка відразу скажуть, що перед вами фанат своєї справи, людина, яка напевно пробує всі тренди на себе і лише потім — пропонує клієнтам.
  • Сидячи в перукарні, не розслабляйтеся і перевіряйте кожен проміжний етап роботи, щоб мати можливість вчасно скорегувати майстра, якщо щось піде не так. Запам’ятайте, що хороший перукар завжди буде враховувати при роботі особливості вашого волосся і форму особи. Він обов’язково вислухає всі ваші побажання і дасть грамотні рекомендації про те, як підібрати зачіску, яка підходить особисто вам.