Як збільшити очі за допомогою макіяжу

Провідні візажисти впевнено заявляють — правильний макіяж очей є одним з найбільш потужних інструментів створення ефектного зовнішнього вигляду. Найчастіше за допомогою косметики потрібно зробити ока більше, а погляд – глибоким і привабливим. Незважаючи на те, що сучасні засоби декоративної косметики мають воістину чарівними властивостями, використовувати їх потрібно грамотно.

Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж для збільшення очей

Як збільшити очі за допомогою макіяжу? Існує кілька прийомів, які дають можливість в домашніх умовах візуально зробити очі більше. Щоб домогтися якісного результату та уникнути найбільш типових помилок, необхідно діяти послідовно, враховуючи рекомендації професіоналів.

Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж з зеленими тінями

Засоби макіяжу і інструменти

Приступаючи до макіяж для збільшення очей, підготуємо необхідний мінімум косметики, а також інструменти для її нанесення. Знадобиться:

 • Кисть з пружною щетиною, спонж;
 • Тональний крем, консилер;
 • Олівець для брів;
 • Косметичний олівець білого кольору з блиском або перламутром;
 • Палетка з тінями, аплікатор;
 • Підводка для очей сірого або коричневого кольору;
 • Подовжуюча туш

Як збільшити очі за допомогою макіяжу

Димчастий макіяж
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з золотистими тінями
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж з довгими віями

Порядок нанесення макіяжу для збільшення очей

Черговість кроків під час виконання макіяжу має значення. Наприклад, контур очей потрібно робити перш, ніж приступати до нанесення тіней – це створить димчастий фон. Вії ж необхідно фарбувати в самому фіналі, щоб уникнути потрапляння на них частинок пудри або тіней.

 • Підготовка обличчя до макіяжу;
 • Корекція форми брів;
 • Висвітлення деяких ділянок шкіри навколо очей;v
 • Нанесення підводки (за бажанням);
 • Нанесення тіней;
 • Фарбування вій.

Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж для збільшення очей з зеленими тінями
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж з сріблястими і синіми тінями
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж з рожевими тінями і накладними віями

Готуємо обличчя до нанесення макіяжу

Перше завдання — це підготовка обличчя до макіяжу. Неприпустимим є наявність залишків косметики на століттях і темних кіл під очима. Тому необхідно ретельно очистити обличчя від слідів учорашнього мейкапу, а потім усунути можливі тіні під нижніми століттями. З цією метою фахівці рекомендують використовувати консилер з кремовою текстурою, який спеціально призначений для тонкого і сухої шкіри.

Необхідно пам’ятати, що консилером не варто зафарбовувати весь простір під очима, його потрібно наносити на ті ділянки, де явно помітні затемнення. Як правило, це темні дугоподібні поглиблення під нижніми століттями. Косметичний засіб потрібно нанести на них точково, потім розтушувати.

Є й інші способи усунення темних кіл під очима. Наприклад, у деяких випадках можна використовувати тональний крем, попередньо розігрівши його в пальцях, а потім – прозору пудру. Також допускається застосування консилера-олівця, проте його застосування має бути дуже обережним, щоб уникнути надлишку косметики і сухості шкіри.

Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж для збільшення очей з підведенням і світлими тінями
Як збільшити очі за допомогою макіяжуНезвичайний макіяж очей з пурпуровими тінями і накладними віями
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з плавним переходом від світлого до темного

Коригування брів

Світлі і невиразні брови не тільки псують зовнішність, але і додають вік. Тому приділити увагу бровам варто обов’язково. Важливо пам’ятати, що очі здаються маленькими під густими і низько навислими бровами.

Звідси випливає правило для макіяжу, збільшує очі: брови повинні бути як можна вище! Тобто, потрібно спробувати збільшити простір між бровою і верхнім століттям. Цього можна досягти двома способами: вищипуванням брів і правильним їх прокрашиванием.

Вищипувати потрібно тільки нижню частину брів, намагаючись не спотворити лінію їх зростання. Для найбільш гармонійного образу варто прагнути до того, щоб брови повторювали лінію розрізу очей. Також не треба захоплюватися і залишати тонку ниточку з волосків – це виглядає неприродно.

Якщо брови негусто, світлі, можна обмежитися їх промальовуванням. Для цього підійде олівець для брів або тіні. Колір бажано підбирати близький до натурального, темніше лише на 1-2 тони. Занадто темні брови відвернуть увагу від очей і зроблять обличчя грубим. Промальовувати брови потрібно по лінії їх зростання, штрихами середньої довжини, злегка натискаючи на олівець. Потрібно прагнути надати бровам правильну, трохи вигнуту форму – ширше у перенісся і більш вузьку до скронь.

Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж з синьою рідиною
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з плавним переходом
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з доглянутими бровами і накладними віями

Білий колір – основний секрет макіяжу для збільшення очей

А тепер – головний секрет, який допоможе зробити ока більше, а погляд – по-справжньому щирим. Знадобиться білий косметичний олівець і пензлик з жорсткою щетиною. Також можна використовувати непрозорі тіні білого кольору з перламутром.

Потрібно висвітлити деякі ділянки шкіри, щоб створити ілюзію широко розплющених очей. Робити це потрібно рівномірними рухами, щільно без пробілів заштриховывая намічені поля. Тільки потім необхідно розтушувати фарбу.

 • Спочатку слід висвітлити шкіру під бровами – нанести косметику на нерухомі частини верхніх повік. Фарбувати потрібно тільки ділянки, що знаходяться ближче до скронь.
 • Потім зафарбувати олівцем затемнені поглиблення у внутрішніх куточків очі, рухаючись до носа, не зачіпаючи перенісся.
 • Провести олівцем лінію по внутрішньому століття під оком. Візажисти називають цю його частину – «водної лінією».
 • За допомогою кисті розтушувати вибілені ділянки, намагаючись приховати лінії переходу.

Подальша робота над очима тільки посилить ілюзію відкритого погляду, проте, білий олівець є ключовим моментом макіяж для збільшення очей.

Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з накладними віями
Як збільшити очі за допомогою макіяжу

Макіяж очей з переходом від світлого до темного
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з синіми тінями з блискітками

Підводка для посилення ефекту

Візажисти не рекомендують використовувати чорну підводку, виконуючи макіяж для збільшення очей. Виявляється, чорний колір робить погляд жорсткіше і візуально зменшує очі. Тому бажано підбирати засіб коричневого або сірого відтінків. Для початку потрібно видалити надлишки фарби з пензлика, щоб уникнути отримання неохайного плями. Потім нанести смужку на верхню повіку, починаючи з центру і рухаючись до країв.

Якщо потрібно макіяж для вечора, є сенс фарбувати і нижню повіку. Важливо постаратися зробити так, щоб нижня лінія починалася в центрі століття і розширювалася до краю ока. Тепер потрібно з’єднати верхній і нижній контури так, щоб повторити натуральний розріз очей на відстані 1-2 мм.

Можна обійтися взагалі без промальовування контуру. У такому випадку потрібно пропустити цей крок і відразу приступати до нанесення тіней.

Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж з підводкою
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей зі стрілками
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з підведенням і стразами

Нанесення тіней

З допомогою вміло завданих тіней можна найбільш ефектно збільшити очі. Експерти рекомендують придбати палетку, в якій є як мінімум чотири потрібного відтінку кольору – від самого світлого до темного.

Як правильно вибрати колір тіней в залежності від кольору очей? Існують універсальні поєднання, якими можна керуватися в різних обставинах.

 • Блакитні, сірі очі найбільш ефектно відтіняють коричневі, темно-сірі тіні.
 • Карий колір очей стане цікавішим і яскравішим, якщо використовувати зелені тіні, зеленувато-коричневі, або відтінку кави з молоком.
 • Зелені очі вдало відтіняють тіні всіх відтінків коричневого кольору – від жовтуватого до теракотового і шоколадного.

Однак важливо не тільки вибрати відтінок, але і правильно нанести тіні. Починати потрібно зі світлого відтінку, поступово переходячи до більш темного. На центр століття необхідно нанести світлі тіні, на зовнішній край і на верхню складку – найтемніші. Потім слід розтушувати засіб, позбутися від різких переходів кольору.

Не варто дуже старатися, завдаючи тіні. Макіяж для збільшення очей повинен бути виконаний акуратно без використання великої кількості косметики. Інакше можна збільшити погляд, зробити його похмурим.

Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж з червоною помадою і темними тінями
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з коричневими тінями і підводкою
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з жовтими, зеленими та синіми тінями

Вії — фінішний акцент

Для отримання ефекту збільшення очей краще віддати перевагу туші, що подовжує. Проте недостатньо нанести її на вії щільним шаром. Важливо зробити це правильно.

 • Неприпустимо залишати злиплі вії. Для того щоб кожен волосок був відокремлений від сусідніх, потрібна щіточка з досить рідкими щетинками. Також слід знімати зі щітки надлишки фарби перед нанесенням.
 • Щоб рівномірно розподілити туш з вій і максимально подовжити їх, починати фарбувати потрібно з кінчиків. Потім нанести другий шар туші – вже починаючи з середини вій. І тільки в кінці фарбувати вії повністю – від основи до кінчиків.
 • Після фарбування бажано підкрутити вії, ця хитрість допоможе візуально розширити очі. Для такої процедури існує спеціальний інструмент. Також підкручувати вії можна зігнутої щіточкою під час їх фарбування, однак, така робота вимагає певної навички.

Ми описали прості прийоми, які допоможуть зробити ока більше, а погляд – щирим і відкритим. Як бачите, макіяж для збільшення очей виконати нескладно, головне – запастися потрібними інструментами і якісною косметикою.

Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з підведенням і стразами
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з яскравими рожевими тінями
Як збільшити очі за допомогою макіяжуМакіяж очей з золотими тінями
Як збільшити очі за допомогою макіяжуПокрокова інструкція макіяж для збільшення очей