Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілками

Макіяж очей зі стрілками актуальний у всі часи. Різноманіття варіантів дозволяє його використовувати власницям очей будь-яких форм і розмірів і створювати різні образи від повсякденного до яскравого і ніжного. Для красивого вигляду потрібно лише розуміти які існують види макіяжу і який з них найбільше підходить для конкретного випадку або природних даних.

Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілкамиМакіяж з довгими стрілками

Мода на макіяж зі стрілками

Історія такого макіяжу йде корінням в Древній Єгипет, коли жінки малювали довгі стрілки, катуючи зробити погляд, схожий на котячий. Це було продиктовано релігійними міркуваннями – адже кішка вважалася священною – і покликане захищати від пристріту і недобрих сил. Потім моду перейняли давні греки і римляни. Але їх стрілки не були такими красивими і виразними, як у єгиптянок, а лише злегка виходили за межі очей. До того ж косметика виготовлялася на основі свинцю, який надавав великої шкоди на шкіру і дуже швидко її старив.

Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілкамиМакіяж з яскравими кольоровими стрілками

У Середні століття макіяж очей зі стрілками полюбився на сході. Тепер вже використовувалася суміш на основі сурми, яка так не псувала шкіру, і навіть вважалася корисною. Наложниці гаремів повністю обводили очі чорним і поверх малювали блакитні або золоті стрілки. Їх наступний пік популярності припав на XV ст. вважалися найкрасивішими тонкі і витончені лінії. У XX ст. така прикраса око стало переважаючим, а з 30-х рр. (коли винайшли рідку підводку) воно лише міцніше увійшло в повсякденний макіяж жінок, стало приймати різноманітні форми з незліченною кількістю варіантів. І досі залишається актуальним до будь нагоди.

Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілками

Макіяж з широкими кольоровими стрілками

Переводимо стрілки протягом дня

Як і будь-який інший вигляд, макіяж очей зі стрілками варто розрізняти за своїм призначенням. Можна виділити наступні:

 • Легкий макіяж очей зі стрілками передбачає мінімум витраченого часу і косметичних засобів. Такий варіант «на швидку руку». Не потрібно використання тіней або помади, лише зволожуючий крем або основу на обличчя. Тонкі стрілки вздовж лінії росту вій по верхньому століттю, не виходячи за межі очей, краще малювати олівцем (не занадто темним), щоб вони не вийшли надто яскравими і помітними. І наостанок трохи торкнутися вій тушшю, а губ – прозорим блиском. Ідеально підійде для повсякденного застосування.
 • Денний макіяж очей зі стрілками. Такий макіяж відрізняється від легкого тим, що дозволяє собі велику виразність і буде хороший для якихось особливих заходів. Коли-то червона помада днем вважалася якщо не вульгарною, то дуже зухвалою. Зараз вдень з помадою можна навіть намалювати стрілки. Головне, щоб вони не змагалися з яскравими губами, а тільки трохи підводили повіку, візуально подовжуючи вії. Якщо головним акцентом на обличчі залишаються очі, все одно не варто перестаратися з кольором та інтенсивністю. Краще обмежитися олівцем і світлими тінями (сірі, світло-коричневі, білі).
 • Вечірній макіяж очей зі стрілками дозволяє дати волю фантазії. Можливо користуватися не тільки тінями і олівцями, але і чорна рідка підводка буде доречна. Уся палітра кольорів віддається на вибір дівчатам, і обмежується лише власним кольоротипом і уявою. Стрілки можуть бути тонкі, товсті, схожі на котяче око, подовжені, з блискітками, візерункові – абсолютно будь-які, головне, вписуються в загальний образ і не сперечаються з помадою.
 • Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілкамиВечірній макіяж зі стрілками

  Засоби для створення стрілець

  Щоб зробити красиві стрілки часом досить одного олівця. Але якщо задуманий більш складний макіяж, не обійтися без додаткових коштів, про яких і піде мова нижче:

  • олівець для очей – дозволяє намалювати м’яку лінію і зробити растушевку, легко скоректувати помилки, хороший для тих, хто ще тільки вчиться створення такого макіяжу;
  • тіні/суха підводка – також зручні у використанні, легко розтушовуються;
  • рідка підводка – дозволяє малювати чіткі, яскраві, тонкі лінії, але необхідно спочатку натренуватися;
  • основа під макіяж – кольори будуть здаватися більш насиченою, допомагає косметиці не розпливатися і не скочуватися в грудочки;
  • скошена кисть – потрібна для нанесення тіней або рідкої підводки;
  • консилер допоможе приховати недоліки макіяжу, якщо трапилося помилитися.

  Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілкамиМакіяж зі стрілками

  Як вибрати свій напрямок

  Мигдалеподібні очі

  Стрілки для мигдалеподібних очей краще малювати чітко по лінії росту вій. Для більш гарного ефекту можна зробити потовщення до зовнішнього куточка ока або подовжити стрілку. Вважається, що таким очам підходить будь-яка модель.

  Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілкамиМакіяж зі стрілками для мигдалеподібних очей

  Вузькі очі

  Для таких очей можна використовувати світлі тіні, що візуально зробить очі трохи ширше. Тонкі стрілки виводяться по верхньому і нижньому століттю. Не варто внизу доводити лінію до внутрішнього куточка, це ще більше звузить очі; занадто товсті стрілки обтяжать погляд. Допустимо лише невелике потовщення в центрі верхнього століття, щоб трохи округлити очі.

  Круглі очі

  Таким додадуть більш мигдалеподібну форму стрілки, що виходять за контур і розширюються в зовнішньому куточку. По нижньому століттю малюють лінію над віями. Якщо при цьому очі широко посаджені, стрілки починають від внутрішніх куточків; у разі, коли очі посаджені близько – відступають небагато, приблизно до середини століття. Обов’язково необхідно гарненько розтушувати, щоб не зробити погляд занадто важким.

  Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілкамиВечірній макіяж зі стрілками

  Очі з опущеними (навислими) століттями

  Підійдуть тонкі стрілки. Можна подовжити їх прямо поверх складки за зовнішнім куточком ока і промальовувати невеликий трикутник, направлений вниз. Тоді при відкритому оці стрілка буде рівною, без зламів, а при закритому мати геометричний візерунок. Це дозволить підкреслити своєрідність будови очей і створити гарний ефект.

  Східні очі

  Зроблять виразними і підкреслять особливу красу тонкі стрілки, не занадто сильно виходять за контури зовнішнього куточка.

  Широко посаджені очі

  Такі очі зорово наблизять один до одного стрілки, повністю окреслюють контури очей. Внутрішній куточок обов’язково повинен бути промальований, а лінії повинні бути достатньо широкими.

  Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілкамиМакіяж зі стрілками для широко посаджених очей

  Близько посаджені очі

  Стрілки малюються з середини верхнього століття, обов’язково товщають до зовнішнього куточка. Така ж лінія на нижньому столітті допоможе візуально зробити очі більш широкими.

  Вибираючи, які засоби макіяжу використовувати, підбираючи палітру, необхідно враховувати природні дані: колір волосся, шкіри, і, головне, колір очей, щоб зуміти підкреслити їх виразність, надати їм жвавості і ефектності. Так, блакитнооким дівчатам підійдуть всі відтінки рудого: коричневий, помаранчевий, бронзовий. Сріблястий і сливовий кольору також будуть виглядати виграшно.

  Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілкамиМакіяж зі стрілками для близько посаджених очей

  Для зеленоглазок, безумовно, фаворитом буде помаранчевий. Більш стриманий і спокійний варіант – коричневі тони. Також до зелених очей підійдуть фіолетові фарби. Яскраві та насичені кольори: синій, зелений і фіолетовий, будуть чудово виглядати і підкреслювати красу і чарівність карих очей. Володарки сірих очей у більш виграшному становищі – їх очі як хамелеони – можуть підлаштуватися під будь-яку палітру і при цьому зробити свою господиню чарівною.

  Крок за кроком

  Для більш повного уявлення про те, як зробити блискучий макіяж очей зі стрілками варто поглянути на короткий поетапний опис:

  • Спочатку наноситься тональний засіб або основа під макіяж.
  • Далі, якщо макіяж більш активний, наносяться тіні. Важливим є хороша розтушовування – плавні переходи кольору (будь то переходи від темного до світлого тону, або поєднання різних кольорів) неприйнятна умова вдалого макіяжу (хіба що мова не йде про геометричному малюнку). На рухому повіку, в область складки, можна нанести більш інтенсивні кольори. Якщо мається на увазі вечірній або святковий макіяж, його можуть цікаво доповнити мерехтливі штрихи в куточках очей.
  • Тепер малюється сама стрілка. Спочатку по верхньому століттю проводиться рівна лінія без відриву уздовж лінії росту вій максимально близько до волоскам. Якщо стрілка замислювалася широкою, то спочатку малюється її верхня межа, і потім зафарбовується утворилося простір.
  • Переконавшись, що макіяж вийшов симетричним, тінями підфарбовується нижню повіку.
  • Завершальний штрих – туш на вії.

  Як зробити гарний легкий денний або вечірній макіяж зі стрілкамиКольоровий макіяж зі стрілками

  Мистецтво візажу, складна і тонка, бере початок ще з давніх часів. А макіяж очей зі стрілками всього лише крихітна частина цієї величезної всесвіту. Але в цьому багатогранному світі кожна дівчина може знайти щось підходяще для себе. А вивчивши всі премудрості, створити власний неповторний стиль. Адже всім так хочеться бути яскравими і красивими!