Фотографія Джеймі в легкому літньому платті з лямкою на шиї з натурального шовку і бавовняної пряжі, яке я пошила для неї.

Про Сукнях: Шити сукні – це веселе і дуже вдячне заняття, чи це звичайний сарафан або гарну вечірню сукню. Зшити своє власне плаття – це велике досягнення. Найкращі Тканини, Які Можна Використовувати: Для шиття суконь можуть використовуватися багато тканини. Деякі пропозиції: легкий 100% бавовна, джинсова тканина, рубчастим вельвет, тонка вовняна тканина, смеска вовни, шовк, віскоза, вельвет і трикотаж. Легкий хлопок краще всього підходить для використання новачками. Простий тип Викрійки: Простий тип викрійки – наприклад той, що зображений на фотографії вище. Сарафан, або плаття на тонких бретелях, або плаття з лямкою на шиї буде трохи легше зшити, ніж плаття з рукавами. Складний тип Викрійки: Сукня зі складним типом викрійки це таке, в якому багато частин викрійки. А також таке плаття, яке вимагає пришивання окремих рукавів, коміра, гудзиків, петель для ґудзиків, верств сукні, або застібки-блискавки буде складніше зшити, ніж плаття, яке просто одягається через голову, наприклад, сарафан. Викрійки: У сукнях може бути від трьох частин викрійки сукні простого, до 30 частин для сукні підвищеної складності або для вечірнього плаття. Ціна і Використання Тканини: На сукні йде більше тканини, ніж пішло б наприклад на спідницю або кофту. Для середнього сукні може знадобитися близько двох ярдів тканини, а на вечірні сукні – 5 ярдів або більше. Коментарі: Коли ви шиєте сукню, не забувайте про довжину і складність викрійки. Сукні будь-якої довжини будуть добре виглядати. Пам’ятайте, що потрібно носити одяг, який підкреслює вашу фігуру, а не ховає її.

Коли ви пошили своє перше плаття, задайте собі кілька питань. Хочете знати, як швидко змайструвати літнє плаття, читайте статтю: Як зшити проста літня сукня будинку своїми руками? Майстер-клас допоможе!

Зрештою, шиття суконь і модний дизайн йдуть рука об руку.

Відійдіть убік і подивіться на ваш сарафан або вечірню сукню.

Як швидко зшити літнє плаття (відео)

Ваше плаття або його фасон виконують своє призначення? Воно виглядає також добре одягненим, як і на вішалці? Воно привабливе? Воно добре виглядає з усіх ракурсів? Бажаєте дізнатися, які літні образи будуть в моді, тоді ця стаття для вас: Літні образи від Polyvore.

Коли ви відповісте на всі ці питання, ви почнете розуміти шиття суконь трохи краще. Важливо розуміти, що те, що робить шиття суконь таким цікавим – це зіставлення всіх факторів: форму сукні, його фасону, який повинен підкреслювати фігуру, якості тканини і те, як вона відчувається на тілі, та інших факторів.

Як зшити красиві літні сукні всього за півгодини (відео)

Будь-яка людина буде щасливішим, якщо він носить одяг, яка вигідно на ньому виглядає.