Я купила трохи червоного танцювального атласу, і після хороших уроків шиття, Блискуче Різдвяне сукню в складочку було створено:

При плануванні його постало питання, як змайструвати цю модель. У мене була ідея сукні – корсаж без рукавів гофрований тільки на спині і зібрана, спідниця на підкладці. Я не була дійсно впевнена, як робити збірки на спині корсету <<звичайної>> викрійці корсета.

Я не хотіла зав’язки, стандартну прямокутну форму і т. д., Так, я почала кроїти модель корсета і розширивши трохи на спині. Цього буде достатньо? Я не була впевнена, т. до, я зробила складання вперше (справді? Що я думала? )

Задня частина корсету виглядала досить симпатично, так, я пошила її з передньою частиною корсета і потім перейшла на спідницю. За деякою незрозумілої причини я вирішила пошити відразу разом зовнішній шар і підкладку.

Це робиться одним швом (я не робила спідницю дуже широкою, тому що блискуча тканина різдвяних ялинок досить щільна і не дуже добре збирається), я підбила підкладку одним бічним швом на корсажі.

Стало бути, з одного боку, легка тканина обробляти оборкою, і з іншого лягає рівно на підкладку, виглядаючи трохи незвично, якщо ви помітите. Для новорічного свята також можна зробити гарний костюм, про це можна прочитати в статті: Новорічний костюм дівчинки-зірочки.

Потім я подумала, як мені закінчити горловину і рукавні пройми? Так, остаточний вигляд приходить в голову в останній момент! Я знаю, я покладу корсет на підкладку. Але як мені забезпечити розтягування на спині корсажа?

Так, я просто знайду той же самий розмір корсажа, як я зробила для гофрованої частини і сподіваюся, що він добре розподілитися на вивороті!

На щастя, в основному все вийшло, тільки трохи виступає в проймах. Якби я розуміла, я пошила і поклала корсет на підкладку перед гофрированием. Можливо, ці знання стати в нагоді мені в наступний раз!

Нарешті, я усвідомила, що не подумала про окаемке і два шари спідниці були зшиті разом у бокового шва. (Так, це справді починало ставати комедією!) Трохи распоров шов, я зумів помістити крайку подвійного згину на підкладку і зробив накатаний підрубувальний шов для блискучих різдвяних ялинок.

Мені необов’язково було підшивати, так як тканина не обтрепываться, але так виріб виглядає більш закінченим.

Таким чином, Різдвяне плаття зроблено! Просто занадто близько не дивіться на нього (і я впевнений, що моя Мама буде на Різдво – здивована!). Різдвяний наряд готовий, ще один, для розміщення в інтернеті. Як зробити самостійно новорічну сукню, дізнайтесь із статті: Як зшити новорічне плаття своїми руками.

Але яке святкове плаття без головного убору.

І я вирішила підкреслити витонченість мого Різдвяного сукні оригінальної капелюшком. Робимо ми її так:

Для початку вимірюємо окружність голови дитини для того щоб капелюшок була впору. Потім малюємо коло з цим діаметром на картоні. Вибираємо колір картону згідно з колірною гамою сукні. Щоб зробити поля капелюхи відступаємо від першого кола 5-6 см і малюємо друге коло більшого діаметра. Вирізаємо поля. Залишаючи місце на внутрішньому краї другого кола для зубчиків. Вирізаємо зубчики.

Для виготовлення дна капелюхи нам знадобиться коло діаметром окружності голови дитини.

Для висоти капелюхи креслимо прямокутник шириною 10-15 см і довжиною дорівнює обхвату голови додати 2 див. При вирізанні смуги також залишаємо місце для зубчиків. Спочатку приклеюємо смужку до полів капелюха, потім зубчиками до верхньої частини. Наш головний убір готовий. Тепер треба його тільки оформити. Оформлення буде залежати від моделі, кольору, фактури тканини вашого основного наряду.

Ви створите особливий Різдвяний вбрання для своїх дітей?

Як зшити новорічну сукню дівчинку (відео)

Шиємо дитяче плаття (відео)