Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фотоКрасиві брови, це основа і трафарет для жіночого обличчя. Брови міняють все, включаючи риси, вираження емоцій і навіть посмішку. Але факт залишається фактом, не всі жінки мають плавний вигин, густоту і правильну форму. Радує те, що з приходом татуажу брів в ряди сучасної косметології, будь-яка жінка може дозволити собі красиві брови.

 • Які бувають техніки перманентного макіяжу брів?

 • Як роблять татуаж брів? — етапи процедури
 • Волосковая техніка
 • Тіньова техніка (шотирование, м’яка розтушовування)
 • Техніка біо – татуаж брів хною
 • Техніка напилення або пудрові брови
 • Акварельний метод
 • Микроблейдинг (6d)- нове слово в татуаж брів
 • Загоєння після татуажу брів – скільки триває і як прискорити?
 • Як і через скільки роблять корекцію брів після татуажу?
 • Як уникнути невдалого татуажу брів?
 • Недоліки та можливі наслідки татуажу брів
 • Висновок: який вид татуажу брів краще?
 • Видів татуажу брів багато, давайте розбиратися який з них краще, як за ними доглядати, якого ефекту очікувати і в яку ціну вам коштуватиме кожен з них.

  Які бувають техніки перманентного макіяжу брів?

  Отже, перманентний макіяж брів ? що це таке? По суті татуаж можна назвати тривалим фарбуванням. Все відмінність полягає лише в тому, що пігмент вводиться у верхній шар шкіри, а не змивається з неї.

  Коли татуаж брів, як послуга з’явився в різних салонах краси, існував тільки один метод процедури. Сьогодні індустрія краси не стоїть на місці і татуаж брів має безліч видів і технік нанесення.

  Якщо ви боїтеся татуажу брів, гарною заміною процедури стане грамотний макіяж брів тінями.
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

  Як роблять татуаж брів? — етапи процедури

  Процедуру можна розділити на кілька основних етапів:

  • Очищення шкірного покриву.
  • Підбір форми, майстер малює брову спеціальним маркером. Це може бути форма схожа на вихідну або абсолютно інші вигини, за бажанням клієнта.
  • Анестезія, бровист завдає знеболюючий крем, який допоможе не відчувати болю під час татуажу.
  • Далі починається процес набивання спеціальним приладом з голкою.

  Скільки часу робиться татуаж брів, залежить від техніки обраної клієнтом і від індивідуальних особливостей. Але в цілому процедура триває 2-3,5 години.

  Як видалити волосся на обличчі нитками? Простий спосіб від східних красунь.

  Волосковая техніка

  Татуаж брів волосковой технікою передбачає нанесення штрихів, які будуть імітувати цей волосок. Потрапивши в руки кваліфікованого майстра можна домогтися натурального ефекту, волоски будуть прокреслені, як справжні.

  Волосковый метод теж ділиться на дві категорії: східний та європейський. Європейський варіант включає в себе прорисовывание волосків однакового розміру. Східний ? більш складний у виконанні. Волоски мають різну довжину і різний напрямок росту. Такий метод дозволяє домогтися максимальної природності.

  Волосковая техніка набирає популярність. Найчастіше до неї вдаються дівчата з рідкими бровами. Коли хочеться зберегти натуральний і акуратний вигляд. У волоскового методу є переваги, він дозволяє зробити брови більш вигнутими і густими. Процес загоєння відбувається дуже швидко, тому що голка не проникає глибоко в шкіру.

  Приблизно через 30 днів після процедури потрібно корекція. Скільки тримається татуаж брів волосковым методом, актуальне питання для будь клієнтки. Він тримається від 6 місяців до року. Терміни залежать від стану шкіри. На жирній шкірі татуаж тримається менше, на сухий довше. Сама процедура триває близько 2 годин. Цей час може змінюватися залежно від складності.

  Ціна послуги становить 4-7 тисяч рублів.

  Волосковой татуаж брів фото до і після:
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото
  На фото татуаж брів волосковым методом
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фотоТатуаж брів: волосковый метод фото до і після
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

  Тіньова техніка (шотирование, м’яка розтушовування)

  Татуаж брів у тіньовий техніці, передбачає більш яскраві брови. Тим не менш, завдання будь-якого майстра не відступати від природності.

  Тіньова техніка розтушовування або включає в себе три підкатегорії.

 • Перша, шотирование. Його використовували у витоків татуажу. Сьогодні техніка практично не використовується з-за вигадливого і не натурального результату.
 • Тіньовий нанесення пігменту. Така техніка дозволяє затемнювати брову в потрібних місцях.
 • Найпопулярніший метод м’якої розтушовування, передбачає введення фарби в пробіли між волосками. Це візуально збільшує густоту і створює фон, при цьому брови виглядають натурально і виразно.
 • Переваги такого методу полягають у довгостроковому результаті. Загоєння відбувається протягом двох тижнів. Розтушовка робить брови більш яскравими і чіткими, ніж при волосковом методі. Результат тримається довше від 2 до 3 років, за умови, що раз в рік буде проводитися корекція.

  Ціна на тіньовий татуаж від 3 до 6 тисяч рублів.

  Тіньовий татуаж брів фото до і після:
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фотоНа фото татуаж методом м’якої розтушовування до і після
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фотоНа фото методика шотирование брови до і після
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

  Техніка біо — татуаж брів хною

  Техніка біо-татуаж створена спеціально для жінок, які бояться голки, і не хочуть отримати неякісний результат. Татуаж брів хною повністю виключає всі ризики. Хна родом із Східних країн. Її склад повністю натуральний, а сама процедура не що інше, як звичайне фарбування брів. З тією лише різницею, що хна наноситься на шкіру шляхом легкого дряпання — промальовування.

  Скільки тримається татуаж брів хною? Для такого повільного і швидкого методу стійкість просто вражаюча — до 6 тижнів. Не потрібно чекати поки брови заживуть, єдиною умовою є відсутність контакту з водою в перші доби після процедури. Біо-татуаж брів хною має хороші відгуки і з кожним роком поповнює ряди шанувальниць цього методу.

  Татуаж брів хною фото до і після:
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фотоНа фото біо-татуаж брів хною — ідеальне рішення для рудих
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фотоЯкі бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

  Техніка напилення або пудрові брови

  Пудровий татуаж брів, з’явився відносно недавно. Його результат відповідає головній вимозі жінок, щоб брови виглядали максимально природно. Цей метод носить назву пудровий, ще його називають татуажем брів в техніці напилення.

  Вся суть полягає в тому, що брови виглядають так, ніби вони злегка фарбують тінями або косметичним олівцем. Майстер домагається такого візуального ефекту з допомогою розтушовування пігменту на верхньому шарі шкіри. За рахунок цього практично немає больових відчуттів.

  Переваги методу полягають в тому, що навіть пильна розгляд брів, не дозволить дізнатися, що на них татуаж. Для будь-якої жінки, це безсумнівний плюс. Адже так приємно отримувати компліменти з приводу зовнішнього вигляду брів.

  Тримається такий татуаж близько трьох років. Ще один плюс процедури у швидкому виконанні. На пудровий татуаж йде не більше години.

  Ціна становить приблизно 5 тисяч рублів.

  Методика пудрові брови татуаж фото до і після:
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фотоЯкі бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

  Акварельний метод

  Акварельна татуаж брів ще один інноваційний прорив у перманентному макіяжі. Суть полягає в бесконтурном нанесенні пігменту. Він заповнює лише брову і контур не промальовується. Це дозволяє створити ефект своєї натуральної брови. Результат тримається також як і при звичайному татуаж.

  Ціна варіюється від 3 до 7 тисяч рублів.

  Татуаж брів акварельна техніка фото до і після:
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

  Микроблейдинг (6d)- нове слово в татуаж брів

  Техніку 6d можна назвати наймолодшою в області косметичної індустрії. Ще одна назва микроблейдинг. Освоїти цю процедуру, це означає стати справжнім професіоналом в області перманентного макіяжу. Сьогодні тільки великі студії татуажу пропонують таку послугу. Татуаж 6d, це відтворення точної копії брови, шляхом об’ємного малюнка.

  Послуга дорога і залежить від рівня салону. Але у неї вже з’явилися шанувальники. Не дивлячись на те, що фраза татуаж брів звучить неприродно, фахівці в цій області спростовують цей міф, створюючи все нові техніки, які дозволяють домогтися натурального ефекту.

  Татуаж брів 6д або микроблейдинг фото до і після:Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

   

  Як проводиться біозавивка вій? Фото до і після, а також факти та поради про процедуру.

  Загоєння після татуажу брів — скільки триває і як прискорити?

  Процедура досить складна та кропітка і для будь-якої жінки серйозний крок зважитися на татуаж. Найактуальніше питання для тих, хто робить процедуру вперше, скільки заживає татуаж брів? Загоєння відбувається протягом 10 днів.

  Наступний не менш важливий питання: «Як заживає татуаж брів?». У цей період брови можуть опухати, свербіти і гноїтися. Це є нормальною реакцією. Головне їх не чіпати! Майстер дасть всі необхідні рекомендації по догляду за бровами. Через два тижні відпадуть скоринки, і колір остаточно приживеться. Трапляється, що після татуажу на деяких ділянках шкіри фарба друкується нерівномірно. В такому випадку буде потрібна корекція невдалого ділянки брови.

  Уточнивши у майстра, скільки гояться брови після татуажу, слід звільнити цей час. Навряд чи можна буде з’явитися на роботі чи навчанні з припухлими і мокнучими бровами. Виходячи на вулицю можна надягати темні окуляри, а от з походами в соціум доведеться почекати.

  Як і через скільки роблять корекцію брів після татуажу?

  Корекцію роблять для виявлення і виправлення неточностей. Вони не завжди залежать від майстра. Пігмент може не прижитися на шкірі через її індивідуальних особливостей. Під час корекції заново фарбується брову або окрема ділянка, що потребує виправлення.

  Як уникнути невдалого татуажу брів?

  Щоб уникнути невдалого татуажу брів слід ретельно вибирати студію татуажу і майстри. Не можна робити процедуру в звичайному салоні краси з сумнівною репутацією, де майстер перманенту паралельно займається манікюром і масажем.

  Гіркий досвід невдалого татуажу нажаль відомий багатьом жінкам. І його доводиться усувати видаленням старого малюнка. Після такої процедури можуть залишитися рубці і щоб їх приховати, татуаж роблять заново. Саме тому найважливішим є вибір майстра!

  Недоліки та можливі наслідки татуажу брів

  Наслідки татуажу брів можуть полягати в тому, що пігмент швидко буде зникати. Це залежить від типу шкіри. На жаль, власниці жирної шкіри обличчя частіше схильні до цього.

  Невдалий татуаж брів фото після процедури:
  Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фотоЯкі бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото Які бувають види перманентного татуажу брів? Який краще і чим вони відрізняються? Приклади з фото

  Висновок: який вид татуажу брів краще?

  Перманентний макіяж в умовах сучасних технологій дозволяє зробити брови в будь-якому стані красивими і виразними. Але жінці не сведущей в цьому питанні буде важко без підказок. Різноманітність видів татуажу брів може спантеличити але, який краще?

  Який татуаж брів краще вибрати саме вам, варто вирішувати безпосередньо після бесіди з майстром. Консультація дозволить визначити, яка техніка підійде до рисам обличчя клієнтки і її особливостей брів. Від того наскільки вони густі або рідкі, залежить метод.

  Сучасні можливості дарують жінці шанс бути красивою і доглянутою в будь-якому віці і при будь-яких вихідних даних. Татуаж брів, це не нова процедура і вона стрімко розвивається, дозволяючи вибирати будь-який метод і техніку. Його обов’язково варто спробувати, якщо природа не подарувала густі і окреслені брови. Дуже приємно і зручно завжди бути на висоті і дарувати оточуючим запаморочливий погляд і помах красивих брів.