Вибір красивою і теплою шубки – не проста справа. Але після його завершення доведеться вирішити ще одне питання – який головний убір підібрати до вашої шубі? Якщо ви поки не визначилися, будемо вчитися створювати гармонійний образ, підбираючи підходящий фасон, колір і матеріал головного убору.

Шуба з хутряною шапкою

Загальні правила

До хутряним виробам холодних відтінків краще підбирати шапки теж холодних кольорів (наприклад, сірий або блакитний – до сріблястого). До шуб теплих кольорів, наприклад, рудим, підійдуть теплі бежеві, руді, коричневі відтінки. До чорних шубок підходять яскраві шапки, капелюхи і хустки. Але до такого поєднання краще додати додаткові аксесуари, які перегукуються з яскравим головним убором. Тобто червоний берет доповнюємо червоними рукавичками, наприклад. До речі, простіше купувати готовий комплект головного убору і рукавичок в одному стилі. Взагалі, на чорній шубці легше всього вибрати колір шапки. Підійдуть і чорні, і білі, бежеві, сірі, червоні і зелені головні убори.

Шуба з капелюхом

Шуба з натурального хутра поєднується з натуральної хутряною шапкою, а верхній одяг зі штучного хутра добре виглядає з штучної хутряною шапкою, підміни ж виглядають погано. Чим об’ємніше шубка, тим менш об’ємною повинна бути шапка. Пухнаста шуба виглядає надто грубо і масивно, якщо доповнюється великою хутряною шапкою. Тут краще підійде легкий берет, вязана шапочка або хустку. І ще пам’ятайте, що пухнасті шапки витончено виглядають на худорлявих дівчат з тонкими рисами обличчя, і грубо – на дівчатах «в тілі».

Хутряна шапка

Хутряна шапка – самий теплий варіант і, при цьому, природний, адже зроблений з того ж матеріалу, що і шуба. Причому, краще всього виглядає поєднання шапки і шубки, зроблених з хутра одного виду тварин (скажімо, норкова шапка з шубкою з норки, або обидва предмета з кролика). Конкретний фасон хутряної шапки – вушанка, бере, кепі або жокейка – ви зможете підібрати, тільки приміряючи різні варіанти разом з вашою шубою. Не ризикуйте без неї йти в магазин за шапкою. Лише під час примірки і довірившись своєму смаку, ви зможете точно оцінити, яка хутряна шапка виглядає гармонійніше всього з вашою дорогою шубкою.

Хутряна шапка з шубою
Шуба з хутряною шапкою
Модні хутряні шапки

Капелюх

Фетрові капелюшки завжди виглядають дуже витончено, підкреслюють жіночу чарівність. Особливо вони підходять до норковим шуб і іншим натуральним. Не забувайте про поєднання холодних тонів з холодними і теплих із теплими. Для білої шубки виберіть білу або чорну капелюшок, для коричневий – коричневу. Для класичної чорної шуби ви знайдете у продажу безліч підходящих варіантів – бордові, червоні, сині, білі, сірі, блакитні капелюхи. Конкретний фасон – з короткими полями або широкими і інші варіації з формою – варто вибирати, приміряючи капелюх з шубкою.

Капелюх з шубою
Шуба з капелюхом
Шуба з капелюхом

Бере

Поєднання шуби з беретом надає образу м’якість і жіночність. Спробуйте надіти цей головний убір злегка набік – і ви відразу будете виглядати елегантніше і грайливіше. До вашої шубці може підійти і хутряної бере з мутона або норки, і в’язаний, і трикотажний з декором.

Бере з шубою

В’язана шапка

Шуби добре поєднуються з в’язаними шапками. Але є нюанси. Шапка з помпоном найкраще виглядає з короткою шубкою, особливо, якщо помпон з такого ж хутра, що і шуба. В’язаний берет з великою в’язкою гармонує з різними фасонами шуб, однак не варто вибирати яскраві кольори, а краще зупинитися на нейтральному або в колір шубки, оскільки велика в’язка і так звертає на себе увагу. Шапка-шарф теж підходить до різних хутряним виробам. Шапка-шолом не всім йде, але якщо це ваш варіант, то підбирайте її до шубі з короткого хутра, а колір вибирайте нейтральний. Молодіжна шапка-носок гармонує з укороченою шубкою.

Шуба з в’язаної шапкою

Хустка

Хустки – як кажуть, класика жанру. Вони йдуть багатьом дівчатам і жінкам і поєднуються з різними фасонами шуб. Якщо ви навчитеся добре пов’язувати хустку, ви будете виглядати стильно і жіночно. До норковій шубці найбільше підходить яскравий шовковий платок. До однотонної шуби з норки підійде і однотонний хустку, і строкатий. До строкатої шубці краще підібрати однотонний хустку, вибравши один з кольорів на малюнку шуби. Хустку-шаль накидають на плечі зверху шуби і зав’язують спереду на вузлик. Вовняну хустку з бахромою дуже теплий, їм укутують голову і шию. А білий пухову хустку актуальний у всі часи і підходить до будь шубці.

Шуба з хусткою
Шуба з хусткою

Не соромтеся взимку носити головні убори – вони не тільки теплі, але і дуже красиво виглядають з шубами. Особливо, якщо ви будете слідувати законам поєднання кольорів, порад дизайнерів і власним почуттям смаку.