Екстравагантна і яскрава зачіска ірокез асоціюється у багатьох людей з войовничими індіанцями або панками-бунтарями 80-х.

Але і донині ця зачіска стає популярною і на модних показах, і в повсякденному житті неординарних людей, особливо стрижка ірокез полюбилася західним зіркам шоу-бізнесу. Але й молоді люди, більшою мірою чоловіки, що прагнуть виділитися із одноманітною натовпу воліють сміливу стрижку ірокез. Але ця зачіска не така однозначна, як може здатися на недосвідчений погляд, є різні варіанти її створення.

Класична зачіска ірокез

Класична стрижка в стилі ірокез – це гладко поголені бічні частини голови і посередині залишається смуга середніх або довгих волосся, які завдяки укладанні стоять у вигляді своєрідного вертикального гребеня.

Зачіска ірокез у вигляді шипів

Такий варіант стрижки схожий на класичний, тільки волосся укладаються не гребенем, а розділяються на окремі пасма, які також укладаються вертикально і виглядають як шипи. Такий ірокез дуже ефектно виглядає на модній вечірці або молодіжному концерті.

Коротка стрижка ірокез

Цей варіант зачіски ірокез зараз найбільш популярний серед молоді і підходить майже під усі типи особи. Не нав’язує зайву ексцентричність образу і завжди оригінально виглядає. Такий ірокез навіть додає якусь елегантність. Віскі не обов’язково виголювати, досить коротко обстригти. Волосся, що залишилися посередині можна злегка зачесати або збити руками і укласти мусом.

Зачіска ірокез: як вибрати

Сміливі і зухвалі зачіски в стилі irokez передбачають певний типаж людей, і при їх виборі слід керуватися деякими чинниками. Для дуже екстравагантних і рішучих чоловіків підійде довгий ірокез, який буде яскраво і деякою часткою агресії виділятися на будь-якому тлі. Власник такої зачіски буде неодмінно усіма помічений. Якщо чоловік не схильний до абсолютного уваги оточуючих, але йому подобається цей стиль – в такому разі йому підійде короткий ірокез з коротко підстриженими скронями. Для любителів ексцентрики буде доречний ірокез з кольоровими пасмами або хитромудрими візерунками на гладко виголених ділянках голови.

Як самому зробити зачіску ірокез

Якщо є бажання спорудити на голові щось оригінальне і стильне – необов’язково йти до майстра. Зачіску в стилі ірокез можна без особливих зусиль зробити і самому. Для початку потрібно визначитися, яку саме зачіску ви бажаєте і приступайте до виконання задуманого.

Сбрейте машинкою для стрижки зайві волосся на скронях і бічних частинах голови, залишаючи недоторканою смугу волосся посередині. Ширину залишилася смужки підбираєте індивідуально. Якщо хочете домогтися ідеальної гладкості шкіри – то тоді краще скористайтеся електробритвою. Берете ножиці і за допомогою гребінця ровняете волосся до запланованої довжини. Гребінцем з частими зубцями начесываете волосся у напрямку від чола до потилиці. Фіксуєте гребінь за допомогою лаку сильної фіксації. Якщо хочете кольоровий ірокез – скористайтеся спеціальним забарвлюючим лаком.

Якщо хочете зачіску ірокез з шипами, то тут доведеться трохи більше повозитися. Потрібно зволожити волосся, розподілити рівномірно на окремі пасма і кожну зафіксувати гумкою. Починати потрібно з першої пасма в області чола. Берете пасмо, обробляєте засобом для укладання, скручує в джгутик і піднімаєте вгору ,обдуваючи гарячим повітрям фена. Сушити треба починаючи з коренів волосся, щоб шип виглядав як єдине ціле, без вибиваються волосків. Фіксуєте сильним лаком.

Якщо ви шанувальник цього зухвалого і сміливого стилю,то більший вибір різних зачісок ірокез і способи їх укладання можна побачити на фото численних сайтах в інтернеті.