Скільки всього модного, гарного і корисного ми успадкували з Парижа. Але, мабуть, самим головним коником Франції є зачіска ракушка.

Ця зачіска може з легкістю показати всі витонченість натури дівчини, адже вона оголює шию і надає поставі стрункості. Напевно, саме з цього, якщо ви хочете справити хороше враження на когось або просто виглядати карколомно на день народження або весілля, то вибираєте таку зачіску як мушля.

Зачіска ракушка, так само як і зачіска мальвіна, ідеально підходить власницям як довгих, так і середніх волосся. В обох випадках вид панянки буде бездоганним. Зачіска ракушка покрокова інструкція якої дуже проста робиться дуже легко, але якщо ви зібралися на якийсь захід, то краще всього потренуватися заздалегідь.

Зачіска ракушка покрокова інструкція якої дуже проста робиться дуже легко

Зачіска ракушка покрокова інструкція

1. Спочатку варто нанести на волосся пінку для волосся. Ця процедура проробляється для того, щоб волосся не виглядали з під шпильок і мали слухняний гладкий вигляд. Здавалося б просте упередження, але від його виконання залежить акуратність створеної зачіски.

2. Зачіска ракушка виглядає дуже красиво на волоссі, де проділ зроблений на бік. Тому якщо у вас він рівний, тоді переробіть, щоб ефект вийшов неперевершений. Адже до кожної справи варто підходить з великою відповідальністю. Для того, щоб краще зрозуміти як це робити, можна звернути увагу на фото і слідувати вказівкам.

3. Підберіть всі пасма волосся зачешіть їх на ліву сторону. Не забувайте, що локони повинні бути слухняними, щоб не випадали з хвоста.

4. Потім закріпіть волосся шпильками ззаду голови. Зробіть це акуратно і використовувати для цього як можна більше шпильок, щоб в самий відповідальний момент зачіска не розпалася.

5. Починаємо скручувати пасма волосся асиметрично вниз. Можна зробити це так, начебто намотуєте волосся на великий палець. Наприкінці кінчики волосся повинні опинитися всередині зачіски черепашки.

6. Намагаємося зафіксувати зачіску черепашку шпильками. При тому потрібно враховувати, що фіксація повинна бути дуже сильна, щоб ніякі погодні умови не могли пошкодити шедевр.

7. Щоб створений шедевр тримався ще краще, потрібно побризкати вже готову зачіску лаком для волосся.

Зачіска ракушка покрокова інструкція якої дуже проста робиться дуже легко

Маленькі хитрощі зачіски мушля

Існують маленькі хитрощі при яких зачіска ракушка, навіть при використанні покрокової інструкції буде крихкою і не міцної:

1. Якщо зачіску мушлю зробити на вологі волосся, то незабаром вона розпадеться.

2. Так само не варто переборщувати з вживанням мусу. Коли його занадто багато, тоді може складеться враження, що голова не мита і люди можуть подумати, що ви неряшливы.

3. Для надання зачісці черепашці казковості можна випустити спереду невеликий локон. Якщо подивитися на фільм «Попелюшка», то можна помітити що у його головної героїні, теж така зачіска.

4. Якщо ви ніяк не можете закрутити черепашку, то можна скористатися дещо легшим способом з китайськими паличками. Для цього потрібно просто зібрати низький хвіст і придавивши його паличками, зробити зачіску мушлю.

Іноді, помилково можна подумати, що зачіска ракушка властива тільки дівчатам з прямими і рівними волоссям. Але це далеко не так. Власниці кучерявого волосся, теж роблять мушлю і вона виходить не менш бездоганною, а навіть більше схожа на французьку.

Взагалі то ця зачіска підходить під будь-овал обличчя і колір очей, просто потрібно зробити бездоганну техніку виконання.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки