Кілька останніх сезонів не сходять з подіумів зачіски з плетінням, одна з них це зачіска водоспад. Однак, прості плетіння поступово відходять на другий план, поступаючись місцем новим видам і технікам. Безсумнівно, кожна дівчина хоче виглядати стильно і привабливо не тільки на урочистостях, але і в повсякденному житті. Для власниць довгого волосся ідеальним рішенням буде зачіска французький водоспад. Вона підкреслить романтичність, жіночність і неповторний стиль завдяки своїй легкості і легкості.

Історія

На французькій частині Піренейського півострова розташувався неймовірно красивий водоспад висотою 1400 м над рівнем моря — Гаварни. Його струменя під час падіння долають шлях більш 400 м. Саме це диво природи надихнуло французьких майстрів на створення цієї жіночої зачіски. Дивлячись на спадають з плечей локони, відразу представляються струменя води, долають бар’єри і розпадаються внизу.

Кому підійде зачіска водоспад

Французький водоспад ідеально підходить для власниць середніх і довгих волосся. Таку зачіску можна виконувати як на кучеряві, так і на прямі волосся. Досить ефектно ця коса буде виглядати на шаруватої стрижці. Створюючи образ з допомогою водоспаду, можна підкреслити свою індивідуальність: для додання строгості і лаконічності — волосся краще випрямити, для романтичності — завити хвилясті пасма (локони можна зробити як на всіх волоссі, так і на окремих пасмах).

Особливим шиком зачіска буде мати, якщо на волоссі виконано складне фарбування — різнокольорові пасма додадуть образу шарму.

Техніка плетіння зачіски водоспад

Не дивлячись на уявну складність у виконанні, насправді плетіння дуже просте і освоїти його зможе кожна.
Почати, перш за все, потрібно з розчісування волосся. Зробити це потрібно ретельно, щоб не залишалися вузлики (вони будуть заважати при плетінні і доставляти дискомфорт). Якщо волосся тонке і пухнасті, то на руки краще нанести віск або обробити прикореневу зону спеціальним засобом для обважнення волосся. Якщо волосся сильно кучеряве, то біля коренів краще випрямити, щоб зачіска була акуратною і красивою.
Далі — відокремлюємо пасмо волосся на лицьовій зоні, якщо немає чубчика. Якщо є чубчик, то починати краще з скроневої зони. Пасмо повинна захоплювати не тільки волосся з чола, але й з верхівки. Коли пасмо відокремлена, її потрібно розділити на 3 частини. Щоб падаючі пасма були красивими і однаковими, два пасма зробити однаковими, а одну — більше приблизно у два рази.
Починаємо як плести французьку косу. Можна плести як усередину, так і назовні — так сама коса буде більшим. Плести потрібно в бік потилиці приблизно 3-4 див.
Для того, щоб вийшов водоспад потрібно при перетині центральної пасма з верхньої відпустити половину цієї верхній пасма і не вплітати її в косу. Щоб додати пасма відсутнього обсягу, потрібно відокремити невелику пасмо волосся в тому місці, де пасма перетинаються і продовжити плести вже з ними. За рахунок опускання пасм і створюється ефект водоспаду. Використовуючи цю техніку потрібно заплести решту волосся до протилежного вуха. В скроневій зоні косу можна закінчити простим колоском і зафіксувати прозорою силіконовою резинкою (вона підійде під будь-який колір волосся і не буде кидатися в очі). При бажанні, колосок можна заховати в волоссі, закріпивши його невидимками або, «розсмикнувши» його з боку нижньої пасма, згорнути в коло по напрямку до потилиці так, щоб вийшов квітка — у цьому випадку варто фіксувати невидимками та шпилькою для прикраси.
Вільні волосся, як вже говорилося вище, можна завити або випрямити.

У завершенні косу можна збризнути лаком для кращої фіксації.

Поради

  • Вчитися плести водоспад найкраще на чужих волоссі. Так простіше зрозуміти принцип плетіння;
  • навчання варто почати з простою французької коси;
  • для плетіння краще, щоб волосся були не зовсім свіжими (1-2 дні з миття голови), щоб вони не розвалювалися;
  • заплітаючи таку косу на собі, можна зробити її з обох сторін, а потім з’єднати їх ззаду.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки