Зачіска з ефектом мокрого волосся дуже популярна цього літа. Вона навіває асоціації з морем, прохолодним бризом і гарячим полуднем. Найкраще він виглядає на темних, колорованого і брондированных волоссі. Для світлого волосся створити натуральність буде складніше. Негустим волосся така зачіска не підійде – волосся буде здаватися ще рідше.

Грайливо і цікаво мокрий ефект буде виглядати на коротких і середніх волоссі. Для роботи або ділової зустрічі можна зібрати волосся в кінський хвіст.

Для створення мокрого ефекту можна скористатися найрізноманітнішими засобами.

Гель для волосся здатний чудово вирішити завдання, якщо використовувати його акуратно і в помірних кількостях. Надмірне використання гелю занадто склеїть волосся, перетворюючи їх в «бурульки».

Якщо хочете домогтися глянсового блиску, спробуйте використовувати віск. Він відмінно пододйдет для зачіски з хвостом. Але на весь об’єм волосся його наносити не слід, він сильно обтяжує локони. Спробуйте обробляти воском кінчики пасом.

Мус, завдяки повітряної текстурі, не обважнює волосся, тому чудово підійде для створення ефекту мокрого волосся. Головне правило укладання з мусом або пінкою – дайте їй час для природного висихання. Використовувати фен у даному випадку не можна, інакше потрібний ефект не буде досягнутий

Лак використовується як закріплювач, але і його можна застосувати для створення ефекту вологих локонів. Краще всього підійдуть лаки з глянцевим ефектом. Щоб зберегти природне відчуття від волосся, підійде лак зі слабкою або середньою фіксацією. Лак з сильної фіксації тут не підійде.

Кучерявим дівчатам і жінкам з хвилястим волоссям зробити таку укладку досить просто. Все, що потрібно – на злегка вологе волосся наносити вибраний засіб. Дівчатам з прямими волоссям доведеться докласти трохи більше зусиль. Вони можуть використовувати бігуді або фен з дифузором, щоб отримати більш хвилясті пасма.