Зачіски 80-х років

Що стосується модних тенденцій, вісімдесяті роки себе охарактеризували як епоха сміливості, в чомусь навіть — кітчу, буйства і змішання всіляких стилів, кольорів, форм! Звичайно, не обійшла стороною ця, що змітає все на своєму шляху, хвиля і зачіски, причому, як жіночі, так і чоловічі.

Зачіски 80 х роківЗачіска в стилі 80-х

Експерименти над формою і кольором волосся могли б зайти зовсім далеко, не прийди на зміну 80-му більш спокійні, порівняно з ними, 90-ті роки, які хоч трохи, але врівноважили такий яскравий і галасливий карнавал. Так-так, зараз вже стрижки і кольору, які вважалися «останнім писком» тридцять років тому, що комусь можуть здатися занадто зухвалими, занадто зухвалими. Багато було цих «занадто», але не можна не визнати — стиль 80-х років склався особливий. Так, на межі, так, свавільний і, деколи, «перегибающий палицю», але саме цим він і запам’ятався. Зараз ідеї зачісок тих років теж у ходу: вони скореговані у відповідності з нинішніми реаліями і суттєво пом’якшені. Але якщо раптом захотілося пожартувати, подерзить або здивувати, то welcome в тренди, точно характеризують зачіски 80-х!

80-е: торжество об’ємних зачісок

  • Самі невибагливі і ледачі модниці та модники воліли прості, але об’ємні форми. Вони досягалися і з допомогою «пекельних», за своїм складом та негативного впливу на здоров’я волосся, хімічних сумішей, і з допомогою простої гребінця і лаку для волосся. Характерна риса зачісок того часу — це сверхпышные начоси або хімічна завивка в перукарні: від «дрібного біса» до досить великих за розміром локонів. Нове віяння торкнулося не тільки довговолосих, але і володарів коротких стрижок: їх так само накручували, начесывали і безжально поливали лаком (повинна ж як-то ця краса була триматися).
  • Додатковий обсяг можна було отримати і за допомогою разноступенчатых стрижок. Серед фаворитів 80-х років виявилася і популярна нині стрижка «каскад», правда, зараз вона відома в більш м’якому, не такому «трешовом» варіанті. І чоловіче, і жіноче населення полюбило стрижки, відкривають передню частину обличчя і вуха: в моду увійшла всяка-різна, яскрава і притягує погляди, біжутерія, а також пірсинг. Не приховувати ж все це за копицею волосся!
  • У будь-який час увагу і погляди до себе притягують кумири. Наслідування своїм улюбленцям було, є і буде. Не обійшла стороною ця пристрасть і низку вісімдесятих. Тоді-то і стали з’являтися зачіски типу: а-ля Пугачова, а-ля Маргарет Тетчер, а-ля Майкл Джексон, а-ля Мірей Матьє.

Зачіски 80 х роківОбраз Мадонни в 80-х
Зачіски 80 х років

Образ Мадонни в 80-х

Зачіски зі спортивним характером!

  • В ті роки на піку модної хвилі виявився спортивний стиль: все, починаючи від взуття і закінчуючи верхнім одягом, «кричало» про динамічність і слідуванню спортивного способу життя! Звичайно, не могло це вплинути й на зачісках. Порив, стрімкість, якась жорсткість і незграбність підкреслювалися аксесуарами: обідками, широкими різнокольоровими пов’язками або яскравими, кислотних кольорів, масивними гумками для волосся. Не залишилися осторонь і представники сильної половини людства: їм так само по смаку припали зручні пов’язки для волосся, які хоч якось стримували потужну копицю, спадаючу з маківки і завзято вистрижені або завиті чубчика.
  • Простою зачіскою, що балансує на межі елегантності і спортивного шику став звичайний хвіст, який, слідуючи загальному пориву, гарненько начесывался звичайної гребінцем. Вінчала це творіння знову ж таки, або яскрава гумка — для тих, хто посмів, або зручна традиційна шпилька.

Зачіски 80 х роківЗачіска в стилі 80-х

Втім, серед людей, не схильних до постійного эпатированию публіки (до них зараховувалися і представники молоді, і люди старших поколінь), в ходу були досить строгі зачіски, витриманий в діловому стилі. Ними стали як лаконічні пучки, так і короткі або середньої довжини стрижки (подібну носила, наприклад, Принцеса Діана). Єдине, у чому простежується в них дух 80-х років, так це в доброму обсязі: щоб уникнути «площині», волосся приподнимались біля коріння, а поставити хороший акцент на стрижці могла пишна густа чубчик. Тоді ж в ходу з’явилися перші експерименти з мелірування. Взагалі, вибілені волосся в союзі з корінням натурального, нехай навіть і дуже темного кольору, мало кого бентежить: такий яскравий і зухвалий «блонд» швидко став популярним. Звичайно, не всі були готові йти на такі раптові зміни, тому і натуральні блондини, і шатени, і брюнети, і руді нікуди не поділися.

Зачіски 80 х роківЗачіска в стилі 80-х

Так, вже що-то, а 80-ті роки дійсно запам’яталися своїм стрімким завзяттям до свободи в стилі і ігнорування всіляких усталених стандартів та канонів. Але пішли в минуле нещадні засоби для хімічної завивки і выдирающие волосся з коренем гребінці, з допомогою яких створювався «той самий» обсяг. Фарбування стало більш щадним, так і зовні істотно змінилося, поступившись місце яскравих контрастів і аляпистости плавним переходам і чітко вивіреним відтінкам. Але при цьому, саме цього періоду вдалося зберегти, нехай в чомусь непередбачуваний, нехай в чомусь кричущий, але свій власний стиль, стиль 80-х років. Ностальгія? Вперед — за « “варьонками”», яскравою біжутерією і лаком для волосся!

Зачіски 80 х роківЗачіска в стилі 80-х
Зачіски 80 х роківЗачіска в стилі 80-х